دنبال چی میگردی ؟؟


دنبال چی میگردی ؟؟


خدمات سئو و بهینه سازی سایت


در حال حاضر استفاده از خدمات سئو و بهنیه سازی سایت نقش مهمی در ارتقا کسب و کار و درآمدزایی وبسایت‌ها ایفا می‌کند. فرایند سئو و افزایش بازدید می‌تواند به سایت شما کمک کند تا با رعایت اصول فعالیت در گوگل به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید. مجموعه آی مهدیار با سال‌ها تجربه در این زمینه می‌تواند خدمات سئو و بهینه سازی سورس را برعهده بگیرد و سایت شما را به سطح حرفه‌ای تری برساند. پیشنهاد می‌کن برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر به خواندن این صفحه ادامه دهید.


سئو چیه و چرا وبسایت ها به اون نیاز دارن؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه و واضح به عملکرد خدمات سئو و بهینه سازی سایت اشاره کنیم باید بگوییم که هر اقدام و فعالیتی که برای بهبود کیفیت و کارایی سایت انجام میشود را سئو و بهینه سازی موتور جستجو میگویند. رعایت این مجموعه قانون‌ها باعث میشوند تا الگوریتم های گوگل محتوای شما را ارزشمندتر ببینند و به این صورت آن را با قرار دادن در جایگاه های بالاتر، بیشتر به جستجوگران پیشنهاد بدهند.

پس بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که اگر فرایند سئو را بشناسید و آن را به درستی انجام بدهید ورودی های بیشتری دریافت می‌کنید و در نتیجه فرصت این را دارید که خدمات، محصولات و محتواهایتان را به شیوه بهتری عرضه کنید. نکته اینجاست که تنها دانستن و عملکردن به بخشی از دانش سئو کافی نیست! زیرا دنیای سئو دائما در حال تکامل و گسترده تر شدن است و گاهی رقابت برای برخی از کسب و کارها و فعالیت ها به قدری سخت و دشوار است که نیاز به یک متخصص کاملا احساس میشود.

از طرفی بعضی از صاحبان وب‌سایت های فروشگاهی، آموزشی و یا خدماتی ممکن است اطلاعات کافی درباره نحوه مدیریت سایت و سئو محتوا نداشته باشند. به همین دلیل لازم است که با انتخاب هوشمندانه یک تیم متخصص برای مدیریت سایت بتوانند در دنیای گوگل حرفی برای زدن داشته باشند و از هر جهت به کاربران و مخاطبانشان احترام بگذارند. زمانی که بتوانید سایتتان را به صورت کاملا اصولی و ارگانیک برای دیده شدن در نتایج گوگل سئو کنید میتوانید انتظار داشته باشید که درآمد شما چندین برابر شود. زیرا با این روش شما می‌توانید محتوا و کسب و کارتان را در اختیار مشتریان ارزشمندی قرار دهید که هرکدام برای شما به نوعی سودمند هستند.

8 مزیت استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت:

امروزه فرایند سئو و افزایش بازدید وبسایت را میتوان به عنوان یکی از بخش‌های جداناپذیر هر وبسایتی دانست. زیرا اگر میخواهید در بین رقبا و سایر وبسایت‌های اینترنتی جایگاهی پیدا کنید باید از یک تیم ماهر کمک بگیرید و یا خودتان برای این کار آموزش ببینید. صراحتا میتوان گفت اگر جایگاهی در صفحات اول برای سایتتان پیدا نکنید دیده نخواهید شد.

در این بین دلایل بسیاری زیادی وجود دارد که به شما نشان میدهد چرا همه کسب و کارهای موفق خدمات سئو و بهینه سازی سایت را انتخاب میکنند.


مورد اول

بدست آوردن ترافیک اورگانیک و هدفمند

مورد دوم

توجه بر بهبود تجربه کاربری و اعتمادسازی

مورد سوم

انجام پذیری با بودجه کم و اثربخشی بالا

مورد چهارم

سئو میتواند بازدید کنندگان شما را تبدیل به مشتری کند


مورد پنجم

داشتن یک برنامه و استراتژی کاری بلند مدت و پربازده

مورد ششم

قابلیت ارتباط و تعامل با مخاطبین و توجه به برندینگ

مورد هفتم

امکان رقابت با سایر سایت‌ها را برای شما فراهم میکند

مورد هشتم

با پیروی از تکنیک‌های سئو میتوانید هزینه های سرسام آور تبلیغات را کاهش بدهید

آشنایی با دنیای سئو :

سئو فقط یک کلمه و چند تا قانون ساده نیست. سئو و بهینه سازی روش جدید فعالیت در گوگل و بازاریابی است. حوزه وسیع سئو به چندین بخش کاملا تخصصی تقسیم میشود که هر یک از آنها میتوانند به تنهایی شامل موارد زیادی شوند و کسب و کار شما را از جهات مختلفی پیشرفت بدهند. سئو خارجی (off page)، سئو داخلی (on page) و تکنیکال (technical SEO) هر کدام بخشی از دنیای بزرگ سئو و افزایش بازدید وبسایت محسوب میشوند که میتوانند به شیوه های مختلف باعث بهبود عملکرد تجاری و برندسازی شوند.

انواع سئو

سئو خارج صفحه (off page)

-بک لینک سازی

-برند سازی

-باز سازی لینک های شکسته

-سوشال مارکتینگ

-وبلاگ نویسی حرفه ای

-PR

سئو بر صفحه (on page)

-بهینه سازی عبارت کلیدی

- هماهنگی و پیوستگی متن

-کیفیت متن و محتوا

-تگ های تایتل و هدینگ

-بهینه سازی تصاویر

-لینک سازی اصولی

سئو تکنیکال (technical SEO)

-فرایند ایندکس شدن بودجه خزش

-سرعت سایت معماری سایت

-ریدایرکت ها UX

-دسترسی ها تقویت سازه ای وبسایت

بررسی فرآیند سئو و بهینه سازی سورس:

برای شروع یک پروسه سئو باید به چندین نکته بسیار مهم آگاه بود. اولین نکته این است که سئو یک فرایند طولانی مدت است و نتیجه آن نه یک شبه بلکه در طول زمان قابل مشاهده است. پس اثربخشی آن مدت زمان حداقل 3 تا 6 ماه زمان نیاز دارد.

قبل از هر کاری لازم است که متخصصان سایت را مورد بررسی و نیازسنجی‌ قرار دهند. سپس با مشاوره و اشتراک گذاری اطلاعات و موارد لازم با کارفرما یک مسیر هدفمند و طولانی مدت برای سایت تعیین میکنند. به این صورت میتوان انتظار داشت که تمامی برنامه ها در جهت پیشرفت و بهبود عملکرد کسب و کار پیش برود و خروجی پربازده تری بدست بیاید. در فرایند خدمات سئو و بهینه سازی سایت لازم است که نیازهای پروژه به خوبی شناخته و بر روی عبارت های کلیدی خاصی به خوبی تمرکز شود.

زیرا در این صورت میتوان با افزایش نرخ تبدیل احتمال داد که بازدید کنندگان هدف به مشتریان برند تبدیل شوند. بر اساس تجربه تیم ما و نظر کارشناسان حوزه فروش و دیجیتال مارکتینگ به طور کلی هر برند به چندین نکته تخصصی در زمینه سئو نیاز دارد.

سئو تکنیکال یا فنی

سئو تکنیکال را میتوان یکی از مهم ترین بخش های بهینه سازی هر سایت دانست. در این قسمت از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بستر مناسب برای سایر فعالیت ها مهیا میشود.

بهینه سازی تصاویر
رفع خطاها و ارور ها

eCommerce سئو تجاری 

اگر سایت فروشگاهی دارید یکی از پایه های اصلی آن سئو تجاری است. در این بخش بر افزایش جایگاه و رتبه صفحات محصولات توجه میشود تا بتوان بدین وسیله فروش و ترافیک آنها را چندین برابر کرد

بهینه سازی محصولات
توجه به برندینگ
تجزیه و تحلیل داده های تجاری و درنظرگیری استراتژی های لازم

لوکال سئو یا سئوی محلی

اگر میخواد در شهر یا استانتان و یک محدوده خاص به طور ویژه ای شناخته شوید و مشتریان خودتان را از آن نقطه جذب کنید لوکال سئو آن چیزی است که به آن نیاز دارید

بهینه سازی جستجوی محلی در گوگل
تولید محتوای لوکال با درنظر گیری مخاطبان
جذب ورودی و مخاطب بیشتر از منطقه مورد نظر با نرخ تبدیل بالا

سئو و افزایش بازدید سایت تحلیلی

همه کسب و کارها برای پیدا کردن نقاط ضعف و قدرت نیاز به یک استراتژی تحلیلی و آنالیز دارند تا درباره نتایج سئو و برنامه های آینده آن تصمیم‌گیری شود.

بررسی داده و نتایج گوگل سرچ کنسول
مشاهده داده های رفتاری کاربران
تحلیل آمار از طریق گوگل آنالیتیکس

تکنیک های سئو و افزایش بازدید وبسایت :

در سال‌های اخیر اصطلاحاتی از جمله سئو کلاه سفید، سیاه  و خاکستری در دنیای دیجیتال مارکتینگ گسترش پیدا کرده است. و ممکن است شما در زمان سفارش و استفاده از این خدمات با این نام ها مواجه شوید. به طور کلی بهینه سازی وبسایت‌ها به شیوه های مختلفی انجام میگیرد که ما آن را برای شما تحلیل خواهیم کرد. هر کدام از این روش ها می‌توانند نتیجه و اثربخشی متفاوتی در روند سئو و افزایش بازدید وبسایت داشته باشند.

سئو کلاه سفید و جذب ترافیک ارگانیک :

بهینه سازی به شیوه کلاه سفید که ازمرسوم ترین روش های استاندارد بین المللی محسوب میشود، سایت شما را به صورت کاملا ارگانیک رشد داده و می‌تواند برایتان مخاطبان و ورودی واقعی به همراه داشته باشد. این نوع از سئو بر اساس سال‌ها تجربه متخصصان این حوزه عمل میکند و براین باور است که برای جذب ورودی و دریافت جایگاه بالا لازم است اول به مخاطب و کسب رضایت آن پرداخته شود. به این صورت تاکید آن بر تولید محتوای با ارزش، استفاده از تکنیک های اصولی و رقابت با سایر سایت‌ها است. نتایج این استراتژی اگرچه در طول زمان نسبتا بلندی قابل مشاهده است اما از روش های کم ریسک و توصیه شده محسوب میشود. زیرا با پیروی از آنها زمانی که جایگاهی را با تلاش و عملکرد هوشمندانه تصاحب کنید یک شبه آن را از دست نخواهید داد. پس بنابراین میتوانید انتظار بازدهی بالایی از آن داشته باشید و به عنوان یک نتیجه بلند مدت از دست آوردهای آن استفاده کنید.

سئو کلاه سیاه:

در راهکارهای سئو کلاه سیاه تنها رسیدن به جایگاه های بالاتر به هر قیمتی مدنظر قرار داده میشود. در این روش ها گاها شانس قرار گرفتن در یک محیط رقابتی سالم از برندها گرفته میشود و جلب رضایت کاربر و عملکرد ارزشمند در اولویت های پایین تر قرار میگیرد. بسیاری از اقدامات از جمله کپی محتوا، استفاده اغراق آمیز و بیش از حد عبارت‌های کلیدی، خرید لینک، ساخت بک لینک های زیاد و کم کیفیت و همچنین قرار دادن کامنت های تقلبی مورد توجه قرار میگیرد. این کارها علی رغم صرف وقت کمتر محتوا را میتواند در زمان کوتاه تری به جایگاه بالا برساند. اما الگوریتم های گوگل این سایت‌ها را شناسایی و به مرور جایگاه محتواهای آنان را تضعیف میکند. در برخی موارد ممکن است حتی شاهد پنالتی شدن و حذف کلی سایت‌ها هم باشیم.

به این صورت نتایج بدست آمده به ظاهر مطلوب، پس از گذشت مدتی به کلی ازبین خواهند رفت و باید هزینه و وقت بیشتری برای استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید و رشد دوباره گذاشت. متاسفانه بسیاری از سایت های ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت با دادن وعده‌ نتایج چشمگیر در زمان کوتاه کارفرمایان را به اشتباه گمراه میکنند و با سئو کلاه سیاه اعتبار برند و سایتشان را به خطر می اندازند. بنابراین لازم است که تاکید کنیم فرایند حقیقی و ارگانیک سئو در طول زمان قابل مشاهده و بهره برداری است! ما نیز در مجموعه آی مهدیار تنها با انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت، به صورت کلاه سفید و جذب ورودی ارگانیک تضمین میکنیم تا شما را به نتیجه ای مطلوب و قابل اعتماد برسانیم.


چک لیست خدمات سئو و بهینه سازی سایت در آی مهدیار


اتصال سایت به google search console

اتصال سایت به google analytics

نصب پلاگین های سئو

ایجاد و ثبت site map

ایجاد فایل robots.txt

بررسی Manual actions

قابلیت ایندکس شدن وب سایت

شناسایی رقبا

بررسی کلمات کلیدی اصلی

بهینه سازی meta description

بهینه سازی تگ ALT

بررسی برای لینک سازی

استفاده از HTTPS

بررسی ایندکس شدن نسخه های مختلف سایت

شناسایی و حل خطاهای crawl

شناسایی لینک های شکسته داخلی و خارجی

انجام تست mobile friendly

ایجاد آدرس های URL سئو شده

structured data

بررسی صفحات ریدایرکت 302

بهینه سازی title tag

بهینه سازی H1

آنالیز بک لینک در هر صفحه

تهیه رپورتاژ در صورت نیاز

پلن های پکیج

جهت اطلاع از قیمت سئو و بهینه سازی سورس کافیه کلیک کنین

بهبود و امنیت سایت

افزایش سرعت سایت

تولید محتوا وبسایت