افزایش فالوور با ربات اینستاگرام آی مهدیار

ربات افزایش و جذب فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فروش آی مهدیار

ربات افزایش و جذب فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فروش آی مهدیار

با متفاوت ترین ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام برای اولین بار در ایران آشنا شوید!

ویژگی ها
پکیج پایه
پکیج حرفه ای
پکیج تجاری

استخراج فالوور‌‌‌های پیج هدف

استخراج فاللویینگ‌‌‌های پیج هدف

چک کردن استوری انبوه

30 اکانت درساعت
60 اکانت درساعت
90 اکانت درساعت

آنفالو و آنریکوئست با بررسی تاریخ

چک کردن استوری‌‌‌های فید و اکسپلور شما

فالوو کردن پیشنهاد‌‌‌های اینستاگرام شما

5 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
20 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
10 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
30 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
15 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
40 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه

فالوو کردن فالوورهای پیج هدف

5 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
20 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
10 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
30 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
15 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
40 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه

فالوو کردن فالوویینگ پیج هدف

5 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
20 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
10 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
30 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
15 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
40 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه

لایک کردن تایم لاین

لایک کردن بر اساس هشتگ انتخابی

استخراج اطلاعات بایو ( Bio )

ارسال پیام تبلیغاتی در دایرکت

5 عدد در ساعت
10 عدد در ساعت

فالوو کردن لایک کنندگان پست‌‌‌های پیج هدف

10 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
30 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه
15 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن زیر 6 ماه
40 عدد در ساعت برای پیج هایی با سن بالای 6 ماه

کامنت بر اساس هشتگ انتخابی

5 عدد در ساعت
10 عدد در ساعت

استخراج کامنت گذار‌‌‌های یک پست

استخراج لایک کنندگان یک پست

خب حالا بریم سر مسئله شیرین ربات اینستاگرام.! .

فعالیت دراینستاگرام برپایه تعامل با مخاطبانتون ساخته‌شده است. یعنی فعالیت‌هایی نظیر دنبال‌کردن، لایک‌کردن، کامنت یا نظرگذاشتن. که انجام تمام این کارها برای پیج‌هایی که فعالیت‌کاری وفروش دارن بشدت مناسبه.

آره درست شنیدید داخل اینستاگرام میشه برای کسب‌وکار خودتون پیجی راه‌اندازی کنید واز طریق اینستاگرام فروش چندبرابری رو تجربه کنید. خب ربات‌اینستاگرام هم ساخته‌شد تا این تعاملات روبراتون بدون نیازبه حضورشما وکاملا هدفمند فقط با چندتا دستور ساده طبق نیازهای شما انجام‌بده.

 

اصولا ربات‌های اینستاگرام برپایه API اینستاگرام ساخته میشن و اکثر کارهارو به صورت خودکار و اتوماتیک انجام میدن. این وسط ممکنه شمابرای رشد پیجتون بخواین ازین ربات‌ها استفاده کنید که این مسئله نیاز هر کسب‌وکار درفضای مجازی می‌باشد. اما اینستاگرام اخیرا برای اینکه پیج‌ها واقعی واصولی رشدکنن استفاده ازین ربات‌ها رو ممنوع کرده تاکاربران پیج شما با یک فرد حقیقی یا شرکت درارتباط باشند.

 

این مسئله درحال حاضر برای اینستاگرام خیلی مهمه‌و اکثر شرکت‌‌‌های ارائه دهنده این ربات‌ها دیگه فعالیتی ندارن چون کاربرانی که ازاین ربات‌ها استفاده میکردن پیج‌هاشون از طرف اینستاگرام ربات شناخته میشدن و نتنها فعالیت‌های اونارو محدود میکرد بلکه جلوی رشدشون رو هم‌میگرفت .!.

 

اما نگران نباشین تیم‌ما رباتی رو طراحی کرده که میتونین ازش به راحتی استفاده کنین. مجموعه آی‌مهدیار ضمانت 100 درصدی بهتون میده که پیج شمابا استفاده از ربات‌ما هیچوقت توسط اینستاگرام به عنوان ربات شناسایی نمیشه وهیچ محدودیتی برای پیج‌شما ایجاد نمیکنه.! .

خب حالا آیا ربات اینستاگرام ارزش خریدن داره؟

به یقین تابه حال درباره ربات‌اینستاگرام موضوعاتی مطالعه‌کردید یا به گوشتون رسیده که اصلا ربات‌اینستاگرام ارزش خریدن واستفاده کردن داره.؟.

 

این سوالیه که قبل ازخرید هرچیزی به ذهن‌شما خطور میکنه و راجبش پرس‌وجو و یا تحقیق می‌کنید که‌این کالا یا خدمات ارزش داره یابه کارتون میاد. باید به اطلاعتون برسونیم‌که ربات افزایش و جذب فالوور واقعی اینستاگرام آی‌مهدیار کاملا با ربات‌های اینستاگرام موجود در فضای‌مجازی وسطح اینترنت دیگه متفاوته ونسبت به هزینه‌ای که پرداخت‌میکنید ارزش خیلی‌بیشتری داره و بسیار کارآمدبرای کسب‌وکارتون و پیج اینستاگرامتونه.

 

دلایلی برای اثبات اینکه ربات‌اینستاگرام آی‌مهدیار کاملا متفاوته و کارآمده وجود داره که درادامه براتون شرح خواهیم‌داد. این ربات بارفتاری کاملا انسانی شروع به فعالیت‌های روزانه پیج‌شما میکنه یعنی به عنوان یک شخصیت‌ واقعی و متقاضی‌ پیشرفت پیج اینستاگرامتون به صورت ۲۴ ساعته فعالیت‌ داره و با استفاده از ربات ما که مشمول هیچگونه خطای انسانی ، پرداخت حقوق و مزایا ماهانه ، تایم ‌استراحت و تاثیرات ناشی از عوامل‌ محیطی نمی‌ شوید و تمام فعالیت‌ها در راستای پیشرفت کسب‌ و کار و پیج‌اینستاگرام شماست.

 

شاید براتون سوال‌بشه که آیاواقعا ربات افزایش فالوور اینستاگرام آی مهدیار همچین قابلیت‌هایی داره یا اصلا همچین رباتی وجود داره یانه.؟. این افتخار رومیتونم نصیب آی‌مهدیار کنیم که پس ازتلاش‌های فراوان مجموعه میتونیم این خدمات سرویس‌دهی ربات رو در اختیارشما قراردهیم.

 

برای کسب اطلاعات‌بیشتر راجب ربات اینستاگرام درادامه میتونید خصوصیات وقابلیت‌های ربات اینستاگرام آی‌مهدیار رومشاهده‌کنید و همین‌طور مجموعه آی‌مهدیار مقاله‌ای کامل درباره ربات‌های اینستاگرام تهیه‌کرده و در قسمت بلاگ آی مهدیار قرارداده شده است که بامطالعه‌ی این مقاله جامع اطلاعاتی‌مفید وکامل نصیبتون خواهدشد.

توجه داشته‌باشید رشد پیج‌اینستاگرام شما درجهت افزایش فروش کسب‌وکار شمابرای ماهدف بسیاربزرگی است.

در ادامه با خدمات ربات اینستاگرام ما بیشتر آشناشوید.

مزیت‌‌‌های اصلی ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار

با برخی از مزیت‌ها و امکانات اصلی ربات متفاوت اینستاگرام مجموعه آی مهدیار آشنا شوید!

عملکرد کاملا انسانی ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار

عملکرد کاملا انسانی

تمامی‌کارهایی که روی پیج شما انجام میشه دقیقا انگار خودتون ازسیستم شخصیتون دارین رشد پیجتون رو توسعه میدین و این یه امتیاز کاملا مثبت برای عدم ‌شناسایی توسط اینستاگرامه.! . در ادامه با ما همراه باشید تا این ادعا رو بهتون ثابت کنیم.

افزایش فالوور هدفمند ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار

جذب فالوئر مرتبط با هدف شما

یکی از اصلی ترین هدف شما برای رشد وفروش بیشتر پیجتون داشتن فالوور‌‌‌های کاملا مرتبط باحوزه فعالیت شما میباشد. ما به شما کمک می‌کنیم که دقیقا مشتری برای پیجتون پیدا کنید یعنی افزایش فروش 10 برابری کسب و کار شما!

معاشرت با فالووینگ‌‌‌های اینستاگرام با ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار

استخراج اطلاعات پیج‌‌‌های هدفتون

ربات ما طوری طراحی شده که میتونید تنظیم کنید اطلاعات پیج‌‌‌های فالوور و فالووینگ‌‌‌های اهداف مشخص شدتون رو در یک فایل اکسل استخراج و جمع آوری کنه. این امر میتونه برای کمپین‌‌‌های تبلیغاتی شما کمک شایانی کنه!

استخراج و جمع آوری اطلاعات پیج‌‌‌های اینستاگرام با ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار

معاشرت با تمامی‌پیج‌‌‌های فالووینگ هاتون

شما تنظیم کنید تا دقیقا مثل خودتون فید شما رو چک کنه، پست هارو لایک کنه، استوری‌ها رو ببینه و کامنت بذاره حتی تو اکسپلورتون بچرخه. همونطور که میدونین این امر سبب افزایش تعامل شما در اینستاگرام می‌شود!

چند دلیل برای انتخاب ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام آی مهدیار!

در ابتدا لازم دونستیم چند نمونه از تفاوت هایی که ربات ما با سایر ربات‌‌‌های موجود داره براتون شرح بدیم. علت اینکار صرفا جهت شفاف سازی برای شما کاربر عزیزمونه تا بدونین دقیقا از چه رباتی میخواین استفاده کنین و اصلا چرا باید شما ربات مارو استفاده کنید با وجود اینهمه ربات‌‌‌های دیگه در سطح اینترنت!

تفاوت ها
ربات‌‌‌های دیگر
ربات اینستاگرام آی مهدیار

امکان شناسایی به عنوان ربات توسط اینستاگرام

بله – استفاده از API

خیر هرگز – استفاده از مرورگر دقیقا مانند انسان

سرعت فعالیت

کم

زیاد – طراحی شده بر اساس حساسیت‌‌‌های جدید اینستاگرام

عملکرد کاملا انسانی مانند کلیک کردن و. ..

خیر

با افتخار بله – اصلی ترین تفاوت ما

امکان استخراج اطلاعات پیج‌‌‌های دیگران و ذخیره در اکسل

خیر

بله – کاربردی ترین مزیت ما

امکان لایک کامنت‌‌‌های دیگران

خیر

بله

چک کردن استوری پیج دیگران بصورت انبوه از روی لیست

خیر

بله

امکان ارسال پیام تبلیغاتی دایرکت

بله

بله

ربات اینستاگرام آی مهدیار

هرگز

• اینستاگرام اخیرا ربات‌ها را محدود کرده است، اما!

ربات ما 100% بدون اکشن بلاکی است!

این بدین معناست با افتخار اعلام کنیم ربات ما تنها ربات اینستاگرام است که عملکردی کاملا مشابه با انسان دارد، چه از نظر نحوه حرکت دادن و اسکرول کردن ماوس و چه از نظر روند فعالیت در اینستاگرام. خوشحالیم که تونستیم این وجه تمایز برتر رو براتون ایجاد کنیم تا نه تنها برای پیجتون مشکلی ایجاد نکنیم و امنیت پیج شما رو تضمین کنیم بلکه بهترین استراتژی رو برای رشد کسب و کارتون در اینستاگرام ارائه بدیم و کمکتون کنیم تا صرفا علاوه بر بازدید کننده، مشتری وفادار برای پیج خود جذب کنید. این یکی از برترین سبک تبلیغات براتون محسوب میشه و می‌تونه بهترین جایگزین تبلیغات با هزینه‌‌‌های بسیار بالایی باشه!

تجربه ایی بدون محدودیت اکشن بلاک و شادوبن با ربات اینستاگرام آی مهدیار

چرا ربات ما اکشن بلاک ( Block Action ) نمی‌شود؟

ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی‌مهدیار مجهز به هوش مصنوعی فوق پیشرفته RPA و رفتار کاملا انسانی است که اینستاگرام نمیتواند ربات ما را شناسایی کند و به عنوان یک شخصیت واقعی از طریق مرورگر وارد حساب کاربری شما شده و فعالیت روزانه‌اش را به صورت 24 ساعته انجام می‌دهد.

 

اینستاگرام در آپدیت پاییز 2018 یک بند به بندهای توافقنامه خود اضافه کرده است که مستقیماً درباره تشخیص انسان از ربات صحبت می‌کند. متن آن بند از توافقنامه به شرح زیر است:

 

… We receive different kinds of information from your device, like how you tap and scroll,  which can help distinguish humans from bots and detect fraud …

 

که می‌گوید: ما از دستگاه شما اطلاعاتی نظیر tap زدن با انگشت یا scroll کردن را دریافت می‌کنیم تا برای تشخیص انسان از ربات مورد استفاده قرار بگیرد! الگوریتم پشت پرده این بند توافقنامه به راحتی قابل تشخیص است اینستاگرام با جمع آوری و آنالیز اطلاعات مرتبط با نحوه حرکت دادن ماوس (یا دست) و نحوه کلیک کردن یا اسکرول کردن؛ رفتار انسانی را از رفتار رباتیک تفکیک می‌کند!

 

حال با توجه به این بند از قرارداد جدید اینستاگرام رباتی اگر بخواهد فعالیت در اینستاگرام را ادامه دهد باید رفتاری کاملا مشابه انسان داشته باشد و با تمامی‌قوانین اینستاگرام تعبیه شده باشد که مشکلی برای پیج اینستاگرام به وجود نیاورد.

 

جهت توضیحات بیشتر ویس زیر را با دقت گوش دهید:

چرا ربات ما شادوبن (Shadow Ban) نمی‌شود؟

محروم شدن مخفیانه از یکسری مزایای جذب فالوور در اینستاگرام به معنی شادوبن یا شدوبن شدن است. در سطح اینترنت شایعات زیادی راجع به شادوبن به اشتراک گذاشته شده است. قصد ما فقط این است به افرادی که راجع به ساختار برنامه نویسی ربات آشنایی دارن توضیحاتی ارائه دهیم که ربات ما به هیچ عنوان شادوبن نمی‌شود.

 1. •  ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام ما برخلاف ربات‌‌‌های دیگر از API اینستاگرام استفاده نمیکند.
 2. •  ربات ما از طریق مرورگر به پیج شما وصل می‌شود اما ربات هیچ دسترسی به اینترنت ندارد و مانند یک انسان پشت میز با مرورگر کار میکند.
 3. •  تمام فعالیت‌‌‌های ربات از نظر تعداد و زمان اجرا، قابل تنظیم بر اساس استانداردهای اینستاگرام هستند.
 4. •  ربات قادر به اجرای فعالیت‌‌‌های کاملا انسانی نظیر چک کردن عکس‌‌‌های اکسپلور، چک کردن برخی استوری‌ها و گشت زنی در اینستاگرام میباشد.


بخاطر دلایل مختلفی که در رابطه با شدوبن مطرح است دلایلی نظیر استفاده از هشتگ‌‌‌های ممنوعه یا استفاده مکرر از یک هشتگ مشابه لطفاً در این رابطه از ما تقاضای پشتیبانی نداشته باشید زیرا با توجه به حجم مشتریان واقعا بررسی چنین مواردی از توان مجموعه ما خارج است.

آیا واقعا به هیچ عنوان اکشن بلاک نمی‌شویم؟

!! بابت این ادعا

محروم شدن مخفیانه از یکسری مزایای جذب فالوور در اینستاگرام به معنی شادوبن یا شدوبن شدن است. در سطح اینترنت شایعات زیادی راجع به شادوبن به اشتراک گذاشته شده است. قصد ما فقط این است به افرادی که راجع به ساختار برنامه نویسی ربات آشنایی دارن توضیحاتی ارائه دهیم که ربات ما به هیچ عنوان شادوبن نمی‌شود.

 1. •  ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام ما برخلاف ربات‌‌‌های دیگر از API اینستاگرام استفاده نمیکند.
 2. •  ربات ما از طریق مرورگر به پیج شما وصل می‌شود اما ربات هیچ دسترسی به اینترنت ندارد و مانند یک انسان پشت میز با مرورگر کار میکند.
 3. •  تمام فعالیت‌‌‌های ربات از نظر تعداد و زمان اجرا، قابل تنظیم بر اساس استانداردهای اینستاگرام هستند.
 4. •  ربات قادر به اجرای فعالیت‌‌‌های کاملا انسانی نظیر چک کردن عکس‌‌‌های اکسپلور، چک کردن برخی استوری‌ها و گشت زنی در اینستاگرام میباشد.

بخاطر دلایل مختلفی که در رابطه با شدوبن مطرح است دلایلی نظیر استفاده از هشتگ‌‌‌های ممنوعه یا استفاده مکرر از یک هشتگ مشابه لطفاً در این رابطه از ما تقاضای پشتیبانی نداشته باشید زیرا با توجه به حجم مشتریان واقعا بررسی چنین مواردی از توان مجموعه ما خارج است.

 

قدرت ربات افزایش فالوور و لایک اینستاگرام ما در کنار تیم حرفه ایی آی مهدیار بیشتر دیده خواهد شد.

Features
" مکمل تمامی‌کسب‌وکار‌ها "

برخی از ویژگی‌‌‌های مهم ربات اینستاگرام آی مهدیار

راحتی و دسترس پذیری

اجرای ربات بدون نیاز به سیستم یا گوشی موبایل. راه اندازی و اجرای فعالیت‌ها توسط سرور‌های قدرتمند آی مهدیار 

هزینه جانبی

چون ربات روی سیستم یا گوشی شما اجرا نمی‌شود، ضمن راحتی کاربران، در هزینه‌هایی همچون اینترنت گوشی صرفه‌جویی میکند.
( اینترنت مصرفی اینستاگرام شما با ربات ما =  0 گیگابایت )
( اینترنت مصرفی اینستاگرام شما بدون ربات ما = حداقل ماهانه 10 گیگابایت )

بیشترین بازدهی

یکی از ویژگی‌های ربات ما اینه که می‌ره تو پیج رقبای کسب‌وکار شما و مشتریان اونها رو فالوو می‌کنه. بنابراین فقط کسایی تو پیجتون هستن که به زمینه کاری شما علاقه مند باشند. این مسئله مهم طبق تجربه ما خیلی می‌تونه به افزایش درآمد شما کمک کنه. (افزایش درآمد ۵۰۰٪ در کمتر از ۳ ماه)

جلوگیری از خطای انسانی

در ربات، برعکس انسان امکان هیچ‌گونه خطایی وجودندارد و ۱۰۰٪ وظایف تعریف شده‌شو بدون کوچکترین تاخیر یا اشتباه انجام‌میده.
از اونجایی که ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آی مهدیار برای اولین بار از الگوریتم‌‌‌های هوش مصنوعی انسانی (مانند نحوه تکان دادن و لرزش موس و. . . ) تو زبانش استفاده می‌کنه، تشخیصش توسط اینستاگرام کاملا غیر ممکنه و ازین بابت ۱۰۰٪ بهتون تضمین می‌دیم.

صرفه جویی در زمان و افزایش کیفیت پیج

شما درحالی که دارید به فعالیت‌‌‌های روزانتون می‌پردازین، ربات داره در پیج‌‌‌های هدفتون به صورت یک ادمین فعالیت می‌کنه ( چک کردن استوری‌ها، لایک، کامنت، فالوو/آن‌فالوو و … ) و براتون مشتری پیدا می‌کنه.
پس شما میتوانید تمرکزتون رو صرفا روی کیفیت و خدمات دهی محصولات و اقدام به تولید محتوا کنید مانند گذاشتن پست و استوری تو اینستاگرام کنید چون ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام ما بقیه کارها رو داره بصورت موازی برای شما انجام میده و این مسئله بشدت در جذب مخاطب برای پیج شما تاثیر گذاره.

استخراج بایو ( Bio ) آی دی ها

با استفاده از این ویژگی میتوانید اطلاعات موجود در بایو ( Bio ) پیجهای مختلف را استخراج کنید. این امر سبب می‌شود اطالعات دقیقی در مورد افرادی که میخواهید در آینده دنبال کنید کسب کنید و افرادی که به احتمال قوی مشتری شما هستند را در اولویت قرار دهید.

استخراج فالورهای پیج هدف

با استفاده از این ویژگی میتوانید فالورهای پیج‌‌‌های مختلف را استخراج نمایید. در این صورت شما مجموعه ای از افرادی را که یک پیج برای جمع آوری آنها مدت‌ها زحمت کشیده است به یکباره در اختیار دارید.

استخراج فالوینگ‌‌‌های پیج هدف

با استفاده از این ویژگی میتوانید فالوینگ‌‌‌های پیج‌‌‌های مختلف را استخراج نمایید. در این صورت شما مجموعه ای از افرادی را که یک پیج برای جمع آوری آنها مدت‌ها زحمت کشیده است به یکباره در اختیار دارید.

استخراج کامنتگذار‌‌‌های یک پست

با استفاده از این ویژگی میتوانید آی دی تمام افرادی که در پست‌‌‌های مختلف کامنت گذاشته اند را استخراج کنید. در حقیقت با این ویژگی شما میتوانید آی دی کاربران فعال یک پیج را در کمترین زمان ممکن جمع‌آوری کنید.

استخراج لایک کننده‌‌‌های یک پست

با استفاده از این ویژگی میتوانید آی دی تمام افرادی که در پست‌‌‌های مختلف لایک گذاشته اند را استخراج کنید. در حقیقت با این ویژگی شما میتوانید آی دی کاربران فعال یک پیج را در کمترین زمان ممکن جمع‌آوری کنید.

لایک زدن پست‌‌‌های تایم لاین ( فید شما )

با استفاده از این ویژگی میتوانید پست هایی که در تایم لاین پیج شما قرار میگیرد را لایک کنید؛ این ویژگی می‌تواند امتیاز رفتار انسانی اکانت شما را بالا ببرد و از طرفی شما را به عنوان کاربر فعال به فالوینگ هایتان معرفی کند ؛ این امر نرخ تبدیل فالوینگ به فالور ( فالو بک ) را بالا میبرد.

دارای ” بلک لیست “ در تمام زمینه ها، برای جلوگیری از تکرار

آنفالو و آنریکوست با بررسی تاریخ

با استفاده از این ویژگی میتوانید افرادی که توسط ربات فالو شده اند را آنفالو/آنریکوست کنید. با این تفاوت که شما در این ویژگی امکان تعیین زمان آنفالو/آنریکوست را دارید. به عبارت دیگر این ویژگی این امکان را به شما می‌دهد تا برای افراد فالو شده فرجه زمانی در نظر بگیرید تا درخواست فالو شما را بررسی و قبول کنند این امر باعث افزایش درصد جذب از راه فالو کردن می‌شود.

چک کردن استوری و اکسپلور پیج شما

با استفاده از این ویژگی میتوانید با شبیه سازی رفتار انسانی، اینستاگرام را گمراه کنید؛ زیرا این ویژگی با چک کردن اکسپلور، استوری، نوتیفیکیشن و انجام امور که همه افراد به طور روزمره در اینستاگرام انجام میدهند، کار شناسایی رفتار تکراری و ربات گونه را برای الگوریتم‌‌‌های اینستاگرام تقریبا غیر ممکن می‌کند. این امر در کاهش خطر اکشن بلاکی بسیار موثر است. پس در راستای شبیه سازی حرکات انسانی برای جلوگیری از شناسایی ربات توسط هوش مصنوعی اینستاگرام و بدون استفاده از حجم ترافیک اینترنت خود و صرف وقت برای چک کردن استوری‌ها و اکسپلور، این فعالیت بصورت کامل و بدون خطا انجام می‌شود.

فالو کردن فالورهای پیج هدف

با استفاده از این ویژگی میتوانید فالورهای پیج‌‌‌های مختلف را فالو کنید؛ این ویژگی می‌تواند در هدفمند نمودن تعامالت شما بسیار مفید باشد و به شما کمک کند تا دقیقا توجه افرادی که به احتمال بالا مشتری شما هستند به پیج شما جلب شود.

فالو کردن فالوینگ‌‌‌های پیج هدف

با استفاده از این ویژگی میتوانید فالوینگ‌‌‌های پیج‌‌‌های مختلف را فالو کنید؛ این ویژگی می‌تواند در هدفمند نمودن تعاملات شما بسیار مفید باشد و به شما کمک کند تا دقیقا توجه افرادی که به احتمال باال مشتری شما هستند به پیج شما جلب شود.

فالو کردن لایک کنندگان پیج هدف

با استفاده از این ویژگی میتوانید لایک کننده‌‌‌های پست‌‌‌های یک پیج را فالو کنید؛ این ویژگی می‌تواند در هدفمند نمودن تعاملات شما بسیار مفید باشد و به شما کمک کند تا توجه فالورهای فعال یک پیج را به خود جلب کنید.

درج لایک و کامنت در پست‌‌‌های یک هشتگ (#)

با استفاده از این ویژگی میتوانید وارد هشتگ‌‌‌های مدنظرتان شده و با انجام فعالیت هایی از قبیل، لایک پست‌‌‌های هشتگ، لایک و منشن کامنت گذاران و کامنت گذاشتن زیر این پست ها، ارتباطات خود را در موضوعات خاص افزایش دهید؛ این ماکرو می‌تواند در جذب فالور هدفمند، بسیار مفید و راه گشا باشد.

 •   Ξ  امکان منشن (Mention) کردن افراد به هنگام کامنت گذاری
 •   Ξ  امکان لایک زدن کامنت افراد دیگر
 •   Ξ  امکان فالو کردن هشتگ گذار

فالو کردن پیشنهادهای اینستاگرام

باتوجه به حوزه فعالیت پیج شما، اینستاگرام توسط هوش‌مصنوعی قدرتمند خود به شما افرادی‌را برای فالو پیشنهاد می‌کند. که این میتواند بهترین جامعه هدف آماده برای جذب مخاطب علاقه‌مند به محتوای پیج شما باشد. در حال‌حاظر ربات‌ما با تکنولوژی پیشرفته‌خود می‌تواند این پیشنهادهای‌ویژه که مختص شماست به نحوصحیح استفاده‌کند وبه مخاطب ‌یا مشتری شماتبدیل‌کند. از آنجا که اینستاگرام بر روی فالو کردن آی دی‌‌‌های پیشنهادی خود حساسیت کمتری دارد می‌توانید به کمک این ویژگی با ریسک کمتری به فعالیت‌‌‌های تعاملی خود ادامه دهید.

چک کردن استوری پیج دیگران بصورت انبوه از روی لیست

با استفاده از این ویژگی میتوانید به پیج‌‌‌های مختلف سر بزنید و در صورت وجود استوری، استوری‌‌‌های آن پیج را چک کنید. این امر سبب می‌شود تعامل شما با پیج‌‌‌های مختلف بالا رفته و درصد جذب فالور شما نیز زیادتر شود. همچنین یکی از راه‌‌‌های تبلیغات هوشمند، چک کردن استوری پیج افرادی است که شما اقدام به فالووکردن آنها نکرده‌اید. با استفاده ازاین ویژگی، ربات می‌تواند به صورت مستمر استوری پیج‌هایی که درلیست شماوجود دارد راچک کند.

پکیج پایه

( مناسب کسب و کار‌‌‌های کوچک ) | استفاده 60 درصد از قدرت سرور | پشتیبانی و مشاوره رایگان | فعالیت 8 ساعته ربات روی پیج در 3 پلن متفاوت در مدت زمان‌‌‌های 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه

پکیج حرفه‌ای

( مناسب کسب و کار‌‌‌های بزرگ ) | استفاده 80 درصد از قدرت سرور | پشتیبانی و مشاوره رایگان | فعالیت 16 ساعته ربات روی پیج در 3 پلن متفاوت در مدت زمان‌‌‌های 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه

پکیج تجاری

( مناسب کسب و کار‌‌‌های ویژه و تجاری ) | استفاده 100 درصد از قدرت سرور | پشتیبانی و مشاوره رایگان | پلن استراتژی اختصاصی رایگان | فعالیت 24 ساعته ربات روی پیج در 4 پلن متفاوت و متنوع در مدت زمان‌‌‌های 1 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه