دنبال چی میگردی ؟؟


دنبال چی میگردی ؟؟


پکیج ادمین اینستاگرام


پکیج ادمین اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا محتوا و پیام‌های این برنامه را به خوبی کنترل کنید. به همین خاطر استفاده از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام تضمین می‌کند تا تمامی اتفاقات در پیج شما به بهترین شکل انتخاب شود. پاسخگویی به مشتریان و تعامل سازی از مهم ترین وظایف ادمین محسوب می‌شود که در پکیج ادمین و ادمین پلاس اینستاگرام آی مهیدار به خوبی به آن پرداخته شده است. پیشنهاد می‌کنم برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر به خواندن این صفحه ادامه دهید.


مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

در حال حاضر اینستاگرام به عنوان یک از بزرگترین و پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی جهانی شناخته میشود. و با داشتن بیش از 800 میلیون کاربر بهترین فرصت را برای کسب و کارها به منظور فروش و ارائه خدماتشان محیا میکند. این فضا به دلیل ارائه امکانات متنوع و انعطاف پذیری به خوبی میتواند محصولات و برند را معرفی کند و به برقراری تعامل دو سویه و جذب مخاطبان جدید منجر شود. بنابراین استفاده از این فرصت برای تمامی فعالیت ها، در هر حوزه‌ای پیشنهاد میشود. شروع فعالیت در اینستاگرام میتواند برای شما به معنای یک تبلیغ دائمی باشد زیرا با تداوم در آن میتوانید هر روزه افراد جدیدی را به کسب و کارتان جذب کنید و دامنه ارتباطاتتان را گسترده تر کنید. بدون شک در این بین شما به کسی نیاز دارید که بتواند با دانش کافی در زمینه تعامل، مدیریت پیج اینستاگرام شما را برعهده بگیرد. زیرا برقراری ارتباط موثر، مدیریت محتواها و پاسخگویی از نکات مهم در مارکتینگ محسوب میشود.

پکیج ادمین اینستاگرام به چه صورت عمل میکند؟

ما در مجموعه آی مهدیار به فکر شکل دهی خدماتی به منظور پشتیبانی از اینستاگرام بوده‌ایم. زیرا مدیریت این بخش میتواند برای افراد چالش برانگیز و گاها تخصصی باشد. همچنین فعالیت ادمین اینستاگرام میتواند ساعت های زیادی در روز را شامل شود و نیاز به مراقبت مستقل از سایر فعالیت‌ها را دارد. شما در این مسیر میتوانید با تبلیغ و تولید محتوای هوشمندانه رقبا را کنار بزنید و خودتان را بیش از پیش به مخاطبان هدف معرفی کنید. در پکیج ادمین اینستاگرام آی مهدیار به این مسئله توجه شده است که نیاز کارفرما و برند به خوبی درنظر گرفته شده و در راستای افزایش مخاطب و بازدید، فعالیت‌های سودمندی انجام شود. بدین شکل صاحبان کسب و کار میتوانند مدیریت بخش اینستاگرام را به خوبی به دست فرد قابل اعتمادی بسپارند و سطح تعامل پیجشان را افزایش دهند. در این بخش از خدمات ما به دریافت لایک، کامنت و بازخوردهای واقعی و کاملا ارگانیک از جانب مخاطبان توجه کرده‌ایم و همه چیز تنها با پشتوانه جذب مخاطبان و بازدید کننده های واقعی انجام می‌گیرد.

چگونه مدیریت اکانت اینستاگرام کسب و کار شما را بهبود میدهد؟

پکیج ادمین اینستاگرام میتواند در فرایند اینستاگرام مارکتینگ شما بسیار تاثیرگذار باشد. زیرا با مجازی شدن بسیاری از خدمات و تبلیغات، حضور در عرصه های آنلاین و شبکه های اجتماعی یکی از بایدهای هر فعالیتی محسوب میشود. ما درمجموعه آی مهدیار به برند شما کمک میکنیم تا با برقراری ارتباط و بوجود آوردن اعتماد در بین بینندگان آنها را به مخاطب و مشتریان خودتان تبدیل کنید. در این بین ادمین های ما خدماتی از جمله موارد زیر را برای برند شما ارئه خواهند داد:

آنالیز و تحلیل پیج و نیازسنجی

ارائه تقویم محتوایی و پلن استراتژی پیج

مدیریت محتوا و کپی رایتینگ

ارائه گزارش،تحلیل و مشاوره ماهیانه

چیدمان پلن تبلیغاتی و کمپین های تبلیغ

تبدیل محتوای مدنظر کارفرما به پست و استوری

مزایای استفاده از خدمات بازاریابی اینستاگرام

سرمایه گذاری برای پکیج ادمین اینستاگرام میتواند گام بزرگی در جهت بازاریابی و جذب مخاطبان جدید باشد. امروزه بسیاری از برندها فعالیت در اینستاگرام را به عنوان روشی تضمینی برای درآمدزایی بشمار می‌آورند. بنابراین استفاده از یک تیم متخصص در این زمینه میتواند نتایج مثبتی را برای آنها به‌همراه داشته باشد. از جمله محاسن مدیریت و بازاریابی اینستاگرام میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1) افزایش آگاهی از برند

2) جذب مخاطبان بیشتر و افزایش نرخ تبدیل

3) گسترش تعامل در رسانه های اجتماعی

4) انتقال ترافیک به صفحات وبسایت

5) پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان

6) افزایش فروش و درآمدزایی

و بسیاری موارد دیگر ....

در حال حاضر داشتن دنبال کنندگان فعال و مخاطبان هوشمند یکی از مهم ترین دارایی ها و اعتبار پیج های کاری محسوب میشود. بنابراین مهم است که شما بتوانید با شناخت اصول اینستاگرام مارکتینگ هدف بلند مدتی در جهت افزایش تعاملات و آگاهی از برند داشته باشید و به پیشرفت پیجتان کمک کنید.

معرفی خدمات تعامل سازی آی مهدیار:

یکی دیگر از خدمات مربوط به اینستاگرام در مجموعه آی مهدیار مربوط به افزایش تعامل واقعی است. در این خدمات بر دریافت لایک، کامنت و فالوورهای واقعی با توجه به فعالیت مداوم اکانت کاری تمرکز میشود. سیستم عملکرد این پکیج با تمامی ربات های فروش لایک و فالوور تفاوت دارد و بر پایه عملکرد انسان گونه و آی پی های مختلف میباشد؛ که تمامی احتمالات در زمینه شناسایی پیج به عنوان اسپم و شدوبن یا بلاک اکشن شدن آن را از بین میبرد.

به همین دلیل است که این روش میتواند تضمین کند بدون وارد شدن هیچ گونه آسیبی به عملکرد و سازکار فعالیتی شما نرخ تعامل یا اینگیجمنت ریت را به مرور و به صورت تدریجی افزایش دهد. بر اساس نظر کارشناسان سالهاست که استفاده از روش‌هایی همچون ربات، خرید لایک و فالوور و ... منسوخ شده است و میتواند برای پیج شما خطراتی را ایجاد کند. به همین دلیل مجموعه ما به فکر روشی جایگزین و جدیدتر برای ارائه این خدمات به شکلی اثربخش و مطمئن کرده است. اگر شما در حال حاضر خودتان مدیریت پیجتان را برعهده گرفته اید و نیازی به استفاده از پکیج ادمین اینستاگرام ما ندارید، همچنان میتوانید از خدمات تعامل سازی استفاده کنید تا تنها با فعالیت و استفاده از روش های تبلیغاتی درصد تعاملات صفحه تان را افزایش بدهید.

خدمات تعامل سازی آی مهدیار چگونه عمل میکند؟

امروزه یکی از مهم ترین اصول دیده شدن و پیشرفت در شبکه های اجتماعی تبلیغات است. شما میتوانید با استفاده از پکیج تعامل سازی آی مهدیار و مدیریت پیج اینستاگرام یک بسته تبلیغ 24 ساعته برای پیجتان راه اندازی کنید. زیرا به این صورت صفحه شما با شناسایی مخاطبان هدفتان و قرار گرفتن در معرض دید آنها کسب و کارتان به آنها معرفی و آنها را تشویق به دنبال کردنتان می‌کند.بنابراین میتوان انتظار داشت کارایی این روش در مقایسه با خرید چندین هزار فالور فیک بسیار مفید و موثرتر باشد. نکته مهم درباره این خدمت آن است که تمامی فعالیت‌های پیج باید مطابق با پلن و تقویم محتوایی که مجموعه ارائه میدهد هماهنگی داشته باشد تا به بهترین سطح از راندمان و نتیجه برسیم. در ادامه به برخی از ویژگی و مشخصات خدمات تعامل سازی اشاره خواهیم کرد.

قابلیت برنامه ریزی بر اساس پلن استراتژی پیج

آنالیز و تحلیل حوزه فعالیت صفحه

شناسایی مخاطبان هدف و عملکرد با هدف جذب آنها

برگزاری پلن و پکیج های تبلیغاتی

گزارش دهی ماهانه

افزایش بازدید واقعی

رویکرد کلی ما برای خدمات اینستاگرام پیج های کاری:

محوریت اصلی پکیج ادمین اینستاگرام و یا خدمات تعامل سازی آی مهدیار در چند ویژگی و استراژی شاخص خلاصه میشود. هدف اصلی برنامه ریزی این بخش از خدمات اینستاگرام با مشورت کارشناسان حوزه اینستاگرام بر این پایه چیده شده تا بتواند بیشترین اثر بخشی و کارایی را برای پروژه های ما به همراه داشته باشد. 

تحقیقات و بررسی:

اساس اولیه فعالیت ما تحقیق و نیازسنجی هر پروژه، بررسی رقبا و استراتژی‌ آنها و همچنین مخاطبان هدف می‌باشد. زیرا در این صورت میتوان با بررسی نقاط ضعف و قدرت و الهام گرفتن از موارد مثبت هر یک از آنها، مسیری جدید و هوشمندانه برای بهبود و ارتقای فعالیت‌ها برنامه ریزی کرد. به این واسطه می‌توان به یک پلن بازاریابی و تبلیغاتی بلند مدت رسید و موفقیت برند را با مدیریت پیج اینستاگرام تضمین کرد. در این مورد شهرت برند، محتواهای قبلی، نحوه پاسخگویی به مخاطبان و بسیاری موارد دیگر مورد توجه قرار میگیرد.

توسعه و پیشرفت:

در اقدام بعدی متخصصان تیم ما توسعه استراتژی های لازم و چیدمان پلن های لمورد نیاز برای ارتقای پیج را پیش میگیرند. تا بتوان به هدف مشخص شده به بهترین شکل دست یافت. و با روش های جدید و خلاقانه به بهترین شکل مخاطبان را جذب کرد. بهینه سازی پست ها، استوری ها از جمله مهم ترین مواردی هستند که باید بر اساس نیازهای کارفرما مدیریت شوند. و همچنین پاسخگویی به پیام ها و نظرات ازمسائل مهم در تعامل با مخاطبان است که در پکیج ادمین اینستاگرام به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین میتوان انتظار یک پیشرفت همه جانبه برای تبلیغات و ارتباطات را در اینستاگرام داشت.

راه اندازه و ارائه گزارشات:

 پس از تمامی این مراحل متخصصان و ادمین ها بر اساس پلن انتخاب شده در پکیج ادمین اینستاگرام و یا خدمات تعامل سازی، شروع به فعالیت بر اساس سرفصل ها و وظایف مشخص شده میکنند. تا تمامی برنامه ها را به هدف مشخص شده نزدیک‌تر کنند. گزارشات پیشرفت هر یک از این خدمات برای بهبود عملکرد به شکل دوره‌ای به کارفرما ارائه خواهد شد و آنها

میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما به صورت تلفنی ارتباط برقرار نمایند.

پلن های پکیج ادمین پلاس

8.000.000 تومان
پلن سه ماهه

جذب مخاطب مرتبط با پیج

ادمین

طراحی گرافیکی پست و استوری

تقویم محتوایی

14.500.000 تومان
پلن شش ماهه

ادمین

تقویم محتوایی

جذب مخاطب مرتبط با پیج

طراحی گرافیکی پست و استوری

پلن های پکیج تعامل سازی

3.000.000 تومان
پلن سه ماهه

جذب مخاطب مرتبط با پیج

تقویم محتوایی

5.000.000 تومان
پلن شش ماهه

تقویم محتوایی

جذب مخاطب مرتبط با پیج

بهبود و امنیت سایت

افزایش سرعت سایت

طراحی سایت وردپرسی