خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام برای‌پیج کسب‌وکار شما

خدمات افزایش فروش اینستاگرام

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خدمات مجموعه آی‌مهدیار، خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام می‌باشد، که جذب مخاطب هدفمند و مرتبط با پیج شمارا آسان می‌کند. با فعالسازی خدمات، نیازی به افزایش فالوور یا تبلیغات گران قیمت ندارید، می‌توانید با هزینه متناسب، فروش و مشتریان خود را نه تنها در شهر خود،بلکه در کل کشور افزایش دهید.

برای کسب و کارت رایگان مشاوره بگیر 😎!!

بازدهی تاثیرگذار خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام آی مهدیار🔥

مجموعه آی مهدیار خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام را با در نظر گرفتن قوانین هوش مصنوعی اینستاگرام و الگوریتم های مشخص شده برای پیج ها خدماتی را به مشتریان خود ارائه میدهد، که جذب مخاطب مرتبط با پیج را آسان می کند.

به حدی آسان که دیگر شما هیچ گونه نیازی به تبلیغات گران قیمت و کم بازده ندارید بلکه تنها فقط با پست گذاری و تولید محتوای مناسب که امری واجب برای داشتن پیجی فعال با مخاطبین یا مشتریان ثابت است میتوانید به راحتی رضایت و پایدار بودن مشتریان خود را تضمین کنید.

خدماتی که مجموعه آی مهدیار ارائه میدهد در راستای ایجاد تعامل بین پیج شما و مخاطبین شماست به نحوی که شما به راحتی پیج خود را به کسانی که علاقه مند به محصولات یا خدمات شما هستند معرفی میکنید و این اطمینان را داشته باشید که تمامی کسانی که شمارا دنبال میکنند نه تنها از شهر خودتون بلکه میتوان از سراسر کشور جذب مشتری داشت و فروشگاه خودرا به برندی معتبر و سرشناس تبدیل کنید خدمات خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام ای مهدیار جذب مشتری واقعی پیج شمارا تامین میکند


منظور از جذب مشتری واقعی افزایش فالوور نیست!!! 😑

برای مثال 1000عدد فالوور که فقط لایک و کامنت برای شما بگذارند جذاب تر است یا 100عدد فالووری که از شما خرید میکنند. شما با خرید فالوور شاهد پیشرفت رو ازفزون نمیشوید بلکه از طرف اینستاگرام دچار مشکلاتی خواهید شد.

به همین سبب تعداد فالوور هیچ اهمیتی ندارد و فقط جنبه ظاهری دارد اکثر پیج های کسب و کار هزینه های کلان را صرف تبلیغات برای جذب مشتری میکنند ولی بازدهی راضی کننده ای ندارد آی مهدیار راه حلی برای جایگزین کردن تبلیغات روش های قدیمی برای معرفی پیج های مختلف به ارمغان آورده است .

شما با فعالسازی خدمات فقط نیاز به پست گذاری مرتب،استوری موثر و جوابگویی مشتریان دارید. شما به راحتی میتوانید پیج خودرا به تمامی کسانی که به خریدآنلاین روی آورده اند معرفی کنید وکسب درآمدی متناسب و قابل توجه داشته باشید.


طریقه جذب مشتریان واقعی و مرتبط با کسب‌وکار 🧨

امروزه با شیوع ویروس کرونا کاسبان بازاری،کسب درآمد از اینستاگرام را انتخاب کرده اند تا بتوانند جای مشتریان حضوری را پر کنند، نه تنها این موضوع در پیشرفت و فروش بیشتر تاثیر گذار بوده بلکه مشتریان بیشتری حتی از شهرای دیگر برای این نوع فروشگاه های اینستاگرامی جذب شده اند.

یکی از مهم ترین عوامل موثر در افزایش فروش ، داشتن مخاطب و مشتری ثابت است. پیدا کردن این افراد و جذب برای پیج به راحتی امکان پذیر نیست ولی مجموعه آی مهدیار با ارائه خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام این عمل را برای کاربران اینستاگرام راحت کرده است.

شما تنها با سرنخ هایی مانند هشتگ و پیج های مشابه که مشتریانی فعال دارند میتوانید به صورت متوالی پیج خودرا به تمامی کاربران فعال معرفی کنید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که برای نگه داشتن این مخاطبین و تبدیل آنها به مشتری وفادار،نیاز دارید تولید محتوایی مناسب و مورد سلیقه کاربران پیج خود داشته باشید.


در نظر داشته باشید فقط پست گذاری از محصولات کافی نیست!!! 😏

بلکه مشتریان شما برای ایجاد اعتماد نیاز دارند که محیط کار و نحوه کارکرد شمارا ببینند و همینطور از پست هایی ک آموزشی و کاربردی است استفاده کنند این باعث میشود تا به پیج شما بیشتر سر بزنند و با محصولات جدید آشنا شوند. ولی جذب مخاطب فعال و مرتبط،از بین هزاران پیجی که هشتگ موردنظر یا پیجی که شما معرفی میکنید را دنبال میکنند به چه صورت انجام میشود؟؟؟

میتوان تعدادی از این مخاطبین فعال را از طریق لایک کننده ها و کامنت گذاران پیدا کرد ولی اینجا انتهای کار نیست خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام که مجموعه آی مهدیار ارائه میدهد در راستای جذب مخاطب واقعی و مرتبط برای پیج های کسب و کار میباشد.

برای جذب مخاطبین ایجاد تعامل بین دو پیج میتواند به راحتی مشتریان زیادی را برای پیج شما جذب کند ایجاد تعامل میتواند با لایک،کامنت و قبیل این اکشن های ساده پیروی کند.


اما نکته ای که در این قسمت به وجود می آید این است که ادمین های پیج میتوانند به طور کامل این نیاز را برطرف کنند؟ 🤔

– خیر


نکته اول: نیاز به وقتی کاملا آزاد و بدون استراحت دارند که بتوانند تعامل را بین تمامی مخاطبین خود ایجاد کنند .


نکته دوم : باید تماما قوانین اینستاگرام رعایت شود که دچار هیچ گونه اکشن بلاکی یا شادوبن نشوید .


نکته سوم : مصرف اینترنت بیش ازحد باعث می شود که شما قید فروشگاه خود را بزنید تا هزینه ی کمتری صرف اینترنت و وقت خود کنید


ولی خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام که مجموعه آی مهدیار ارائه میدهد کاملا مقرون به صرفه و بدون ایجاد هیچ مشکلی از طرف اینستاگرام و قوانینی که شامل تمامی کاربران این شبکه اجتماعی میشود صورت بگیرد و شاهد جذب روز افزون مخاطبین و مشتریان فعال برای پیج خود باشید.

خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام برای کسب و کار شما

انجام فعالیت‌هایی که تاثیرخدمات را چند برابر می‌کند را فراموش نکنیم!!! 😀

برای شروع فعالیت اصولی پیج، مهم ترین اصل داشتن تقویم پست گذاری است که باید تعیین شود در تاریخ های مشخص شده چه نوع پست و با چه محتوایی برای پیج بارگذاری شود، که برای مخاطب جذابیت داشته باشد و نوعی تبلیغات کسب و کار به حساب بیاید.

پست گذاری برای پیج باید ساعتی مشخص شده باشد که در تمامی پست گذاری ها اجرا شود. با رعایت الگوریتم های اینستاگرام میتوان به راحتی رشد پیج را تضمین کرد.

شما برای پیشرفت روزافزون پیج خود نیاز به پلن استراتژی مناسب دارید که حداقل تا یک ماه آینده برنامه پیج شما مشخص باشد. با تعیین تاریخ و ساعت برای استوری و پست گذاری پیج میتوان کاربر خود را متوجه این امر کرد که در ساعات مشخصی به پیج شما سر بزند و تمامی فعالیت های شمارا دنبال کند.


در پست گذاری باید توجه داشته باشید تنها نشان دادن محصولات یا خدمات شما ملاک نیس،بلکه شما باید پست های آموزشی کاربردی که به فعالیت شما مرتبط است بارگذاری کنید، تا مشتریان و مخاطبین بتوانند به راحتی مشکلات اولیه خودرا حل کنند و از پست های آموزشی پیج شما استفاده کنند و همینطور به دیگران معرفی کنند.

رعایت اصول پست گذاری بخشی از قوانینی است که باید رعایت شود تا بتوانید رشدی واقعی داشته باشید و مخاطبین خودرا به مشتری وفادار تبدیل کنید.

شما در قدم بعدی باید اعتماد و رضایت مشتری خودرا جلب کنید برای جلب اعتماد میتوان از استوری های روزانه که با صدا و تصویر خودتون اجرا میشه استفاه کنید که در رابطه با معرفی محصول یا موضوعاتی مرتبط صحبت کرد.

همینطور میتوان از محل کار و اگر ارائه دهنده خدمات هستید کارکرد خود را برای مشتریان به اشتراک بگذارید.


مکمل هایی که پیج اینستاگرام را تکمیل میکند و رشد طبیعی را به صورت طبیعی روزافزون می‌سازد 📶

در رابطه با تکمیل کردن پیج خود باید پیج از نظر بصری و تولیدمحتوا بدون نقص و عیب باشد برای مثال پیج هایی از تمپلیت های اماده استفاده میکنند که نظمی به پیج خود داده باشند ولی به این توجه نکرده اند که تمپلیت ها با تکرار بیش ازحد،برای چشم کاربر عادی میشود و ممکن است پست هایی که به هم شباهت دارند توجه زیادی نشود.

به علاوه خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام ، یونیفرم اینستاگرام آی مهدیار میباشد که علاوه بر مرتب سازی پست ها شکل و شمایل زیبایی به پیج شما می دهد که به اصطلاح لباس پیج شما گفته میشود.

با یونیفرم نوع پست ها تغییر میکند و کاربر با دیدن قالب پست متوجه خواهد شد که پست بارگذاری شده در چه مورد می باشد که این امر خیلی مورد استقبال کاربران قرار گرقته است.

بعد از اینکه نیاز بصری پیج برطرف شد باید برای محتوای پست ها حساسیت بالایی خرج کرد. اما زمان کم و نداشتن تخصص کافی صاحبان کسب و کار در تولید محتوا و پست گذاری برای پیج این نیاز را نمیتوان به صورت کامل برطرف کرد.

اما جای نگرانی نیس با خدمات تولید محتوا(متن،تصویر،ویدئو…) آی مهدیار دیگر نیاز به صرف زمان برای پست گذاری پیج ندارید بلکه پست ها و استوری در تایم مشخص شده بارگذاری می شود و پیج شما به صورت منظم به فعالیت خود ادامه میدهد.


پلن پکیج ها

کسب و کارت رو رشد بده

1 ماهه

3.000.000 تومان

فعالیت ۱۶ ساعته بر روی پیج

شناسایی رقبا و جذب مخاطبین فعال

تمامی فعالیت ها طبق قوانین اینستاگرام و الگوریتم های رشد پیج

3 ماهه

8.000.000 تومان

فعالیت ۱۶ ساعته بر روی پیج

شناسایی رقبا و جذب مخاطبین فعال

ارائه پلن استراتژی متناسب با فعالیت پیج

تمامی فعالیت ها طبق قوانین اینستاگرام و الگوریتم های رشد پیج