خدمات افزایش فروش تلگرام

خدمات افزایش فروش تلگرام

امروزه با شیوع ویروس کرونا، میزان فروش اکثرا کسب‌وکارهای محلی به حدقابل توجهی کاهش داشته و برای جبران این خسارت و داشتن درآمد بیشتر بسیاری از مشاغل تصمیم به اینترنتی کردن کسب و کار هایشان گرفته اند. در این شرایط می توان گفت تلگرام بستری آماده و کاربرانی فعال برای آغاز فعالیت های تجاری دارد. شما می توانید با استفاده از این بستر آماده به خوبی کارتان را گسترش دهید و ضمن جذب مشتریان واقعی و استفاده از خدمات افزایش فروش تلگرام به کسب‌وکار خود رونق دهید.


برای کسب و کارت رایگان مشاوره بگیر 😎!!

آیا تلگرام فضای مناسبی برای ایجاد فروشگاه می‌باشد؟ 😶

در پاسخ به این سوال میتوان با قاطعیت پاسخ داد که نه تنها این اپلیکیشن فضای مناسبی دارد برای انواع کسب و کار ها دارد بلکه، شما می‌توانید با تاسیس فروشگاه تلگرامی خود با داشتن اطلاعات کافی از مشتریان قبلی و جدیدتان که به صورت حضوری از خدمات یا محصولات شما استفاده کرده‌اند یا از طریق دیگر شبکه‌های اجتماعی با فروشگاه شما آشنا شده‌اند آمار دقیقی از تعداد مشتریان واقعی خود داشته باشید و همچنین با استفاده از قابلیت های روز افزون تلگرام که کار را برای کاربران بسیار سهل و ساده تر کرده است استفاده نمایید.

شما برای افزودن مخاطبین بیشتر میبایست لینک کانال و پیام دعوتی مبنی بر عضو شدن مخاطبان در کانال فروشگاهتان ارسال کنید. اما بدون شک محقق کردن این امر برای شما بسیار زمان بر خواهد بود و ممکن است در صورت زیاده روی در این کار اکانت شما از دسترس خارج و یا دچار مشکلاتی شود.


 اما در صورت استفاده از خدمات افزایش فروش تلگرام و دراختیار داشتن بانک اطلاعاتی از مخاطبین مورد نظر خود می توانید به راحتی از افراد دعوت نمایید تا به جمع مشتریان فروشگاه شما بپیوندد.


اما در صورت نداشتن بانک اطلاعاتی سازمان دهی شده و زمان کافی، ارسال انبوه پیام با توجه به محدودیت های تلگرام می تواند روند تبلیغات شما را دشوار تر از پیش کند.


شما برای مدیریت این امر میتوانید تمامی این مسئولیت جذب مخاطب ومشتری کانال هایتان را برعهده مجموعه آی مهدیار بسپارید و با استفاده از خدمات افزایش فروش تلگرام در کوتاه ترین زمان به هدف خود برای جمع آوری مشتریانی فعال و پایدار برسید.

یکی از اصلی ترین معایب کانال های تلگرامی که شما را در چارچوبی قرار می دهد محدویت اضافه کردن 200 مخاطب در روز است. 🙁

شما می توانید با استفاده از روش جایگزینی بر این محدویت غلبه کنید و با درنظر گرفتن گروه به جای کانال به طوری که تنها ادمین‌های این گروه امکان پست گذاری و ارسال پیام داشته باشند، فروشگاه فعالتان را بدون هیچ مشکلی از جانب افزودن مخاطبان در تلگرام ایجاد نمایید.


مجموعه آی‌مهدیار با درنظر گرفتن پکیچ کاملی از تمامی راهکارهای خدمات افزایش فروش تلگرام به تمامی جنبه های لازم برای افزایش مخاطب و مشتری فروشگاه های تلگرامی پرداخته.


شما می توانید با توجه به خدمات اد به گروه، ارسال پیام و استخراج اطلاعات کاربران گروه و کانال(در صورت ادمین بودن در کانال قابل استخراج می‌باشد.) در کمترین زمان و با به صرفه‌ترین قیمت بهترین خدمات رسانی را به عمل آورد تا رضایت مشریان خود را جلب کند.

حال سوال این است که به چه صورت میتوان مخاطبین فعال را جذب کرد و فروشی قابل توجه داشت؟ 😌

مجموعه آی‌مهدیار با ارائه خدمات افزایش فروش تلگرام که تمامی آنچه فعالان و فروشندگان این برنامه برای درآمدزایی و سوددهی نیاز دارند.


پکیجی کاربردی به ارمغان آورده تا با هزینه ناچیز بتوانند فروشگاه مجازی خود را برپا کرده و بی‌نهایت مخاطبین فعال از سراسر کشور برای فروشگاه خود جذب کنند. یک نمونه از نکاتی که در رابطه با افزایش فروش تلگرام تاثیر بسیاری دارد مخاطبین فعال برای کانال یا گروه فروشگاه است.

اگر شما گروه فعالی میشناسید که نوع فعالیت آنها با کسب‌وکار شما مرتبط است میتوانید به راحتی این مخاطبین را برای خود جذب کنید.

در قدم اول : میبایست تمامی افراد عضو در گروه ها استخراج کرد، این فعالیت را مجموعه آی‌مهدیار تحت عنوان خدمات افزایش فروش تلگرام به درستی برعهده می‌گیرد تا تمامی افراد را با اطلاعات کاملی که در اکانت خود ثبت کرده‌اند استخراج کند. این اطلاعات شامل(بایو،اسم اکانت،آیدی)می‌باشد، شما میتوانید با استخراج اطلاعات این افراد برای آنها پیام ارسال کنید،در گروه خود اد کنید و کسب و کار خود را به مخاطبین معرفی کنید تا بتوانید با جلب اعتماد فروش خود را افزایش دهید.

در قدم دوم : شما میتوانید پیامی در زمینه معرفی فروشگاه خود برای مخاطبین ارسال نمایید تا در کانال یا گروه مرتبط عضو شوند و به دنبال کننده و خریداران محصولات یا خدمات شما تبدیل شوند.

ارسال بیش‌از 50 پیام برای افراد جدید در روز ممکن است برای اکانت شما مشکلاتی ایجاد کند. ولی مجموعه‌ آی‌مهدیار راه حل این مشکل را در قالب خدمات ارسال پیام برای مشتریان خود ارائه می‌دهد با ارسال هزاران پیام در روز میتوانید بیش از سقف انتظار خود مشتری یا مخاطب فعال جذب کنید.

در قدم سوم : شما میتوانید با استفاده از خدمات استخراج افراد مخاطبان هدفتان شناسایی و در گروه خود عضو کنید تا منتظر عضو شدن در کانال از طریق خود افراد نباشید.

با ارائه این خدمات افزایش فروش تلگرام، مجموعه آی‌مهدیار توانسته رضایت مشتریان خودرا برای جذب مخاطبین برای انواع کسب و کار ها در این برنامه جلب کند.

با ارسال پیام،اد کردن افراد و استخراج مخاطبان هدف میتوانید به جای هزینه‌های کلان برای تبلیغات،راهی مطمئن برای رشد کانال یا گروه خود مشخص نمایید. تا با اطمینان کامل پیام شما به تمامی افراد علاقه مند به حوزه کاری شما ارسال و افراد در گروه یا کانال شما به راحتی عضو شوند.

خدمات افزایش فروش تلگرام

مجموعه آی‌مهدیار با ارائه خدمات افزایش فروش تلگرام در نظر دارد راهی آسان و قابل اعتماد را برای رشد و افزایش فروش در تلگرام در پیش رو گذاشته باشد تا بتوانید بدون هیچ آسیبی از کسب‌وکار خود در بستر آنلاین در مقادیری بیش از تصورتان فروش داشته باشید و برند سازی کنید. 😍

ممکن است این فکر در ذهن شما ایجاد شود که ممکن است با تبلیغات در کانال های پربازدید که اعضای زیادی دارند بازدهی بهتری داشته باشد.


اما این روش نیز معایب و چالش های خاص خود را دارد. با انتشار تبلیغات در دیگر کانال های پربازدید تلگرامی ممکن است در روزهای اول بازدید مناسب دریافت کنید ولی این اطمینان را حاصل کنید که این روش عملا با افزایش ممبر فیک تفاوتی چندانی نخواهد داشت.


اما شما با استفاده از خدمات افزایش فروش تلگرام میتوانید علاوه بر تعداد بالای کاربران فروشگاه خود از فعال بودن نرخ تبدیل آنها اطمینان حاصل نمایید. و ضمن انجام فعالیت های مناسب، مخاطبین خود را به مشتریانی وفادار و هدفمند تبدیل کنید.

پلن پکیج ها

فروشتو بیشتر کن

پلن ارسال

990.000 تومان

ارسال پیام هر پیام ۱۹۸

۵۰۰۰ ارسال پیام به آیدی یا شماره

ارسال پیام در کمترین زمان

ارسال پیام همراه تصویر یا ویدئو

پلن استخراج

45.000 تومان

استخراج هر آی‌دی و بایو ۹تومان

۵۰۰۰ استخراج آی‌دی و بایو

استخراج از گروه

استخراج از کانال در صورت دسترسی

پلن اد به گروه

745.000 تومان

اد به گروه ۱۴۹

۵۰۰۰اد از طریق شماره و آی‌دی

اد در کمترین زمان ممکن

اد با استفاده از بانک اطلاعات شما