مقالات آموزشی آی مهدیار

مقالات آموزشی توسعه کسب و کار و خدمات دیجیتال مارکتینگ را از اینجا پیدا کنید!اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را دارید و یا قبلا کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، علاوه بر اینکه برای شما ایده های جدید و کاربردی جهت ایجاد یک بیزینس موفق را داریم، بلکه راه کارهای تجربی فوق العاده برای توسعه و بهبود کسب وکار شما در کنار هوشمند سازی تمامی امور خدمتتون ارائه خواهیم داد. سعی میکنیم در وبلاگ آی مهدیار بهترین آموزش های توسعه کسب و کار رو براتون آماده کنیم 🙂

تلگرام

در شرایط کنونی استفاده از کانال های تلگرامی سایر شبکه های اجتماعی آن به یکی از متداول ترین روش ها برای فروشندگان و یا حتی تولیدگران محتوا شده است. زیرا شما در این راه می تواند با فعالیت، سود خوبی از فروش یا تبلیغات بدست آوردید.
این شبکه ها به شما این امکان را می دهند بدون هیچ هزینه یا حتی سرمایه اولیه یا محصولی به کسب درآمد بپردازید. اما نکته کلیدی در این راه جذب مخاطب و دیده شدن است. برای رسیدن به این هدف راه های مختلفی پیش پای شماست. که بر اساس تجربه و آمار، تبلیغات گسترده در سطح این بستر راهی متداول و راضی کننده است.
ما در وبسایت ای مهدیار برای شما خوانندگان عزیز مطالبی در رابطه با چگونگی پیشرفت مشاغل تلگرامی از طریق تبلیغات گسترده ، مزایا و روش های استفاده از ربات و اهمیت و تاثیرات استفاده از این برنامه را تهیه می کنیم. پس لطفا برای خواندن مطالب بیشتر ما رو در ادامه همراهی کنید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

تبلیغات و ربات های تلگرامی و روش حذف آنها
روش حذف ربات ها و تبلیغات مزاحم تلگرام
آموزش دیلیت اکانت تلگرام
آموزش ساده ترین راه برای دیلیت اکانت تلگرام
آموزش تصویری انتقال چت های واتساپ به تلگرام
ساده ترین روش برای انتقال چت های واتساپ به تلگرام
آموزش گام به گام ساختن پست رای گیری و نظرسنجی در تلگرام
آموزش ساخت پست نظرسنجی در تلگرام
ترفندهای حرفه ای تلگرام
معرفی ترفندهای حرفه ای تلگرام‌؛ استفاده از امکانات باور نکردی آن‌
معرفی ربات تلگرام کاربردی
معرفی ربات تلگرام که هر کس باید داشته باشد
بررسی تاثیر ربات تلگرام در جذب مخاطب و مشتری برای کسب و کار ها
بررسی کاربرد ربات تلگرام‌، مسیری جدید برای جذب مشتری و ارائه خدمات

مشاوره رایگان آی مهدیار

با ما در ارتباط باشید