اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام برای خرید امن را بدانید

نوشته شده توسط نگار حنیفه در دسته اینستاگرام تقریبا 22 شهریور 1400

با پیشرفت بستر فناوری و ظهور اپلیکیشن های کار آمد و سخت شدن معیشت به دلیل نزول هزینه ها ؛ کسب و کار های تازه نفس و نو پا توانسته اند در اینستاگرام بسیار پیشرفت کنند . با وجود کرونا و محدود شدن کسب و کار ها ، فعالیت های اینترنتی و فرهنگ خرید اینترنتی بسیار جا افتاده و پیشرفت کرده است . اما اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام بسیار مهم است . در میان این ها توجه کاربران و مخاطبان به آنلاین شاپ ها جلب شده است اما بحث اصلی اعتماد است . برای خرید از آنلاین شاپ ها…
اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام

با پیشرفت بستر فناوری و ظهور اپلیکیشن های کار آمد و سخت شدن معیشت به دلیل نزول هزینه ها ؛ کسب و کار های تازه نفس و نو پا توانسته اند در اینستاگرام بسیار پیشرفت کنند . با وجود کرونا و محدود شدن کسب و کار ها ، فعالیت های اینترنتی و فرهنگ خرید اینترنتی بسیار جا افتاده و پیشرفت کرده است . اما اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام بسیار مهم است .

در میان این ها توجه کاربران و مخاطبان به آنلاین شاپ ها جلب شده است اما بحث اصلی اعتماد است . برای خرید از آنلاین شاپ ها معیار اعتماد شما چیست ؟ چگونه عملیات اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام را انجام می دهید تا خرید امن از اینستاگرام داشته باشید ؟ با ما همراه باشید تا خطای خرید و اعتماد به آنلاین شاپ هایی که از آن ها تجربه خرید نداشته اید را به حداقل برسانید .

چگونه می توانیم خرید امن از اینستاگرام داشته باشیم ؟

در این دوره و زمانه اعتماد بحث مهمی است . قطعا هیچ کس پول اضافه برای آزمون و خطای آنلاین شاپ های مختلف ندارد . پس راه چاره اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام در چیست ؟

می توان گفت خرید امن از اینستاگرام به سه بخش قبل ، هنگام و بعد خرید تقسیم می شود . اینگونه که قبل از خرید انتخاب محصول مهم است ؛ یعنی عکس ها یا ویدیو هایی که بصورت واضح و از خود محصول هستند باید به گونه ای باشند که خیال شما را از محصول دریافتی راحت کند . در هنگام خرید و پرداخت ؛ پرداخت از درگاه های امن بسیار مهم است و دانستن هویت افراد در این موضوع نقش مهمی را ایفا می کند . بعد از دریافت کالا تطابق عکس با کالای دریافتی بسیار مهم است و در واقع میزان رضایت مشتری را به همراه دارد .

اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام

نکات مهم در خرید امن از اینستاگرام

۱ . درگاه پرداخت امن

توصیه می شود قبل از نهایی کردن خرید خود درباره ی درگاه های پرداختی تحقیق کنید . اگر پیجی در اینستاگرام ؛ سایت برای فروش محصولاتش دارد و سایت آن ها دارای نماد اعتماد الکترونیک هست درباره ی درگاه های پرداختش تحقیق کنید . از اولی مراحل اعتبار سنجی آنلاین شاد اینستاگرام ، انتخاب درگاه امن برای پرداخت و در نتیجه خرید امن از اینستاگرام است .

۲ . عکس محصولات مهم است

اولویت خرید را به آنلاین شاپ هایی بدهید که از عکس های با کیفیت و غیر ژورنالی استفاده می کنند . کیفیت عکس در تشخیص رنگ ، برند ، احترام به مشتری و حتی گاهی اندازه محصول موثر است پس برای اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام کیفیت عکس ها را دست کم نگیرید .

۳ . مشتری مداری و نحوه رفتار با خریدار

توصیه می شود برای خرید امن از اینستاگرام ، آنلاین شاپی را انتخاب کنید که تعامل مناسبی با مخاطبان خودش دارد این یعنی آن آنلاین شاد برای مشتری و در عین حال برای پرستیژ کاری خود زمان و وقت زیادی صرف می کند . این گونه آنلاین شاپ ها به هیچ وجه با ارسال محصولات بی کیفیت و متفاوت با تصویر ، خودشان را زیر سوال نمی برند .

۴ . تشخیص آنلاین شاپ واقعی از کلاهبرداران مجازی

برای اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام به هیچ وجه تعداد فالوور ها را ملاک قرار ندهید . میدانید که خرید فالوور برای پیج ها بسیار راحت و از در دسترس ترین ترفند هایی است برای کلاهبرداری به کار می رود . حالا از کجا بدانیم که فالوور ها فیک و غیر واقعی هستند ؟

۱ . اگر فالوور ها فیک باشد ؛ تعداد لایک ها ، کامنت ها ، رضایت مشتری ها ، بازید استوری ها و بازدید لایو ها و … هیچ تناسبی با تعداد فالوور ها ندارد .

۲ . اگر به واقعی بودن فالوور ها شک دارید ؛ می توانید کامنت ها را بخوانید . اگر در زیر پست ها کامنت های نامربوط دیده شود می توان گفت فالوور ها فیک هستند .

خرید امن از اینستاگرام

۵ . دریافت فاکتور

برای اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام توصیه می شود از فروشنده فاکتور بگیرید و رسید پرداخت را زمان دریافت محصول نگه دارید . اگر نام فروشنده و نام دارنده حساب با هم تطابق نداشت و واقعی بودن آنلاین شاپ شک کنید .

۶ . مرجوعی

از اعتبار سنجی آنلاین شاپ اینستاگرام داشتن ضمانت بازگشت کالا تا مدت معلوم می باشد . این یعنی به حقوق خریدار احترام گذاشته شده است و خرید امن از اینستاگرام تسهیل شده است .

جمع بندی

ممنون تا انتهای مقاله با ما همراه بودید . اگر تجربه خرید آنلاین یا خرید امن اینستاگرام را دارید با ما در ارتباط بگذارید . اگر به دنبال مطالب بیشتر هستید می توانید از وبلاگ آی مهدیار دیدن کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت آی مهدیار دیدن کنید .

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار 😍

کلی مطالب و ترفند های باحال و از دست ندی !!

blank
عکس نویسنده

نوشته شده توسط نگار حنیفه

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها