آموزش لغو جوین خودکار در تلگرام در 8 قدم

لغو جوین خودکار در تلگرام

لغو جوین خودکار در تلگرام دغدغه ی کاربران تلگرام در دنیاست. کانال های تبلیغاتی تلگرام و تلگرام های غیر اصلی از دلایل دعوت خودکار به کانال های تلگرام هستند.

کانال های تبلیغاتی تلگرام با افزودن بدون اجازه ی کاربران باعث کلافگی کاربران می شود؛ از این رو لغو جوین خودکار در تلگرام موضوعی است که دانستن مطالبی در مورد آن خالی از لطف نیست. استفاده از تلگرام های غیر اصلی و برنامه های مخربی که در تلفن همراه شما وجود دارد احتمال دعوت خودکار به کانال های تلگرامی را افزایش می دهد. برنامه های مخرب از طریق تلگرام دعوت نامه هایی را می فرستند و کاربر را بدون اجازه ی خودش در گروه ها و کانال هایی که حاوی مطالب تبلیغاتی و مزاحم است جوین می کند. برای مقابله و رفع این دعوت ناخواسته این مقاله را مطالعه کنید پس با تیم آی مهدیار همراه باشید...

دعوت خودکار به کانال های تلگرام

علت افزودن اتوماتیک کاربران به گروه ها و کانال های تلگرامی

برنامه ی تلگرام چند سالی است که به عنوان پیام رسان کاربردی در سراسر دنیا فعالیت دارد. همه ی برنامه ها یک سری باگ هایی دارند و باگ تلگرام دعوت خودکار به کانال های تلگرامی است ؛ که خوشبختانه تنظیمات تلگرام به گونه ای ظراحی شده است که می توانیم این مشکل را با کمی دقت حل کنیم. ( البته گاهی اوقات مشکل از برنامه های مخرب و تلگرام های غیر اصلی می باشد که برای حل مشکل در این صورت باید برنامه ی مخرب را پیدا کنید و آن را حذف کنید.)

تلگرام پیام رسانی است که در آن امکان ارسال پیام های حذف شونده ، عکس ، فیلم ، صدا و چندین کاربرد جذاب دیگر را داریم ولی مشکل از زمانی آغاز می شود که زمانی که این پیام رسان را باز می کنید کانال های زیادی را می بینید که بدون اجازه در آن ادد شده اید.در نظر داشته باشید این روشی که امروز به شما آموزش می دهیم باعث می شود دیگر هیچ کس نمی تواند شما را در گروه یا کانالی اضافه کند.

مراحل لغو جوین خودکار در تلگرام

  1. برنامه ی تلگرام را باز کنید . ( برای دانلود برنامه ی تلگرام اصلی اینجا کلیک کنید.)
  2. آیکون سه خط گوشه ی صفحه را انتخاب کنید تا به صفحه ی منوی تلگرام بروید.
  3. حالا روی بخش تنظیمات ( Setting ) کلیک کنید.
  4. به بخش حریم خصوصی و امنیت ( Privacy & Security ) بروید.
  5. گزینه ی گروه ها (‌ Groups ) را انتخاب کنید.
  6. در قسمت بالا پرسیده شده می خواهید چه کسی شمارا به گروه ها اضافه کند ( Who can add me to group chats؟ ) در این قسمت گزینه ی مخاطبین من ( My contacts ) را انتخاب کنید. گزینه ی Everybody ‌یعنی همه ی افراد می توانند شما را به گروه ها بیافزایند.
  7. حالا وقتی به روی گزینه ی مخاطبین من کلیک کنید بخش جدیدی نمایش داده می شود. در این بخش استثناها (Add exceptions ‌) دو گزینه ی پایین را مشاهده می کنید :
  • Always Allow : در این بخش می توانید به بعضی افراد اجازه دهید تا همیشه شمارا به کانال ها و گروه های تلگرامی اضافه کند. روی Add users ‌کلیک کنید و مخاطبین مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • Never Allow :‌ در این بخش می توانید بعضی دیگر از افراد را انتخاب کنید تا هیچ وقت نتوانند شمارا در گروه ها و کانال های تلگرامی بیافزایند حتی اگر در لیست مخاطبین شما قرار داشته باشند. روی بخش Add users کلیک کنید و مخاطبین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

8. حالا روی تیک بالای صفحه کلیک کنید تا تغییرات انجام شده اعمال گردد.

دعوت خودکار

جمع بندی

در این مقاله لغو جوین خودکار در تلگرام را به شما آموزش دادیم. چنانچه در هر کدام یک از این بخش ها به مشکل خوردید و به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید می توانید در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید. اگر به دنبال مقالات بیشتر هستید از وبلاگ آی مهدیار و برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ از وب سایت آی مهدیار دیدن کنید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

نوزده + چهار =