شرایط دریافت ای نماد برای جلب اعتماد مشتری را بدانید !

ای نماد چیست

درباره ی ای نماد چه می دانید ؟ تا به حال شده در خرید اینترنتی از فروشگاه های جدیدی که تا به حال از آن ها خرید نداشته اید مردد بمانید ؟ در خرید اینترنتی چه فاکتور هایی برای اعتماد به آنلاین شاپ دارید ؟ از چه روش هایی می توانید دریابید که آنلاین شاپ مد نظر شما معتبر است و می توان از نظر ارسال به موقع و کیفیت کالاهای مورد نیاز از آن اطمینان حاصل کرد ؟ شرایط دریافت ای نماد را می دانید ؟

با گسترش فناوری زیر سایه بیماری کرونا ، خرید های اینترنتی و فرهنگ خرید غیر حضوری بسیار گسترش یافت . اما با توجه به زحمت درآمد و سختی در گذران معیشت ، قطعا مردم پول اضافی ندارند که در خرید اینترنتی صرف کنند که سایت یا آنلاین شاپ معتبر نباشد و پول را بگیرد یا کالا نفرستد یا جنس بی کیفیت ارسال کند . پس در نظر داشته باشید در انتخاب آنلاین شاپ ها دقت کافی را به خرج دهید . با ما همراه باشید تا با یکی از عناصر مهم و فاکتور های معتبر یک آنلاین شاپ یعنی ای نماد و شرایط دریافت ای نماد آشنا شوید .

ای نماد چیست ؟

( E-Namad ) یا نماد اعتماد الکترونیک از نماد هایی است که از جانب مرکز توسعه تجارت الکترونیک به سایت هایی داده می شود که از نظر ظوابط مشخص و از پیش تعیین شده ، ثابت شده باشند . نماد اعتماد الکترونیک تنها و فقط به وبسایت های فروشگاهی تعلق می گیرد پس در وب سایت های خبری یا وبلاگی به دنبال نماد اعتماد الکترونیک یا ای نماد نگردید . و شرایط دریافت ای نماد اصلا پیچیده و سخت نیست .

انواع مختلف نماد اعتماد الکترونیک را بشناسید

نماد اعتماد الکترونیک

۱ . ( E-Namad ) موقت

این نماد اعتماد الکترونیک برای سرعت بخشیدن به فرایند دریافت این لوگو است و به آنلاین شاپ یا وبسایت فروشگاهی حداقل معیار هایی را که برای جلب اعتماد مشتری است را می دهد . و شرایط دریافت ای نماد مانند سایر موارد است .

۲ . ( E-Namad ) یک ستاره

این نماد اعتماد الکترونیک یعنی بعد از ثبت نام در سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، یک ستاره به کسب و کار شما داده می شود که این یعنی وب سایت شما با سنجش معیار ها ، واجد شرایط بوده است . و شرایط دریافت ای نماد مانند سایر موارد است .

۳ . ( E-Namad ) دو ستاره

دریافت نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره دقیقا مشابه دریافت این لوگو در روش یک ستاره است و تنها تفاوت آن در این است که فروشگاه درخواست کننده این نماد باسد از گواهینامه امنیتی SSL در سایتشان برخوردار باشند . این مجوز باعث می شود که اطلاعات بین کاربر و وب سایت به صورت کد رد و بدل شود که این اطلاعات تحت بازیابی نباشد .

مدارک و شرایط دریافت ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک

متقاضیان حقیقی

۱ . تصویر مجوز فعالیت

۲ . تعهدنامه شخصیت حقیقی

متقاضیان حقوقی

۱ . آگهی رسمی روزنامه

۲ . تص.یر اصل اساس نامه

۳ . مدارک اخرین تغییرات آدرس

۴ . اگهی آخرین تغییرات اسامی اعضای هیئت مدیره

۵ . تعهد نامه شخصیت حقوقی

چرا حضور ای نماد برای وب سایت ها ضروریست؟

E-Namad یا نماد اعتماد الکترونیک برای جلب اعتماد مشتری بسیار حائز اهمیت است . سایت ها و آنلاین شاپ هایی که نماد اعتماد الکترونیک دارند به جلب رضایت مشتری و انجام تعهدات خود معروف اند و اینگونه کاربران به سایت شما بیشتر اعتماد می کنند و کاربر به مشتری تبدیل می شود . و در دسترس بودن و سهولت شرایط دریافت ای نماد ، این پلتفرم را مورد اعتماد کرده است .

اگر سایت شما درگاه مستقیم بانکی ، قرارداد با اداره پست جهت ارسال محصولات و ... دارد ؛ دریافت ای نماد برای شما ضروریست پس از آن به هیچ وجه غافل نشوید و برای کسب آن کم کاری نکنید.

نماد اعتماد الکترونیک چیست؟

مراحل و شرایط دریافت ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک

شما برای دریافت E-Namad نه نیاز به دوره های آموزشی با هزینه های بالا دارید نه اینکه لازم است از هفت خان رستم عبور کنید. پس با خواندن این مقاله دیگر در دام کلاهبرداران ای نماد نیفتید!

شما مسیر پیچیده ای را در پیش ندارید فقط کافیست به نکات شرایط دریافت ای نماد در زیر دقت کنید.

۱ . محصولات فروشگاهی

سایتی شرایط دریافت ای نماد را دارد که فروشگاهی باشد ؛ یعنی امکان خرید آنلاین داشته باشد و در سایت مورد نظر شما امکان مشاهده محصول ، انتخاب و در نهایت خرید و پرداخت از درگاه های معتبر پرداخت میسر باشد .

۲ . اطلاعات کافی درباره کالاهای فروشی

از شرایط دریافت ای نماد این است که ، اجناس فروشی شما حاوی اطلاعات کافی باشد تا مشتری در خرید آن مردد و سردرگم نشود . این اطلاعات شامل نام محصول ، تاریخ انقضا ، قیمت و ... می باشد .

۳ . امتیاز دامنه

شرایط دریافت ای نماد E-Namad این است که فردی که صاحب امتیاز دامنه است درخواست را ارائه دهد و این فرد باید سن قانونی یعنی ۱۸ سال کامل را داشته باشد . در واقع متقاضیان حقوقی باید نام شرکت یا اعضای هیئت مدیره باشد .

چگونه نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنیم ؟

۱ . ثبت نام در سامانه E-Namad

با مراجعه به سایت https://reg.enamad.ir/Panel حساب کاربری بسازید تا فرم ثبت نام برایتان قابل مشاهده شود. در ادامه اطلاعات شخصی را تکمیل کنید و برای ورود شناسه کاربری رمز عبور تعریف کنید . سپس با فعال کردن گزینه های سفارش گیری آنلاین و دریافت هزینه گزینه فعال سازی را بزنید .

۲ . تکمیل اطلاعات

در ای نماد از بخش سمت راست گزینه تکمیل اطلاعات را بزنید و اطلاعات را تکمیل کنید و مدارکتان را بارگذاری کنید .

۳ . افزودن کسب وکار

در E-Namad یا سامانه نماد اعتماد الکترونیک وارد منوی افزودن کسب و کار و افزودن دامنه شوید و برای اعتبار سنجی آدرسی از کسب و کار خود را ثبت کنید .

۴ . تکمیل اطلاعات و ارسال به کارشناس

بعد از تکمیل فرم های خدمات و مجوز ، فرم نظر سنجی ، احراز اطلاعات کسب و کار در ای نماد ، گزینه ارسال جهت بررسی کارشناس هم باز می شود و با کلیک بر آن کار شما در دریافت E-Namad تمام است .

جمع بندی

ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید . در این مقاله دریافتید که E-Namad چیست و انواع آن را شناختید و با مراحل دریافت آن و مدارک مورد نیاز آن آشنا شدید . اگر درباره ی نماد اعتماد الکترونیک اطلاعات بیشتری دارید خوشحال می شویم که با ما به اشتراک بگذارید . اگر به دنبال مطالب و مقاله های بیشتر هستید توصیه می شود از وبلاگ آی مهدیار دیدن کنید و اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات دیجیتال مارکتینگ هستید از صفحه اصلی وبسایت آی مهدیار دیدن فرمایید .

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

سه + پنج =