روش حذف ربات‌ها و تبلیغات مزاحم تلگرام

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد در دسته تلگرام تقریبا 6 ماه قبل

امروزه حذف تبلیغات تلگرام به یکی از اصلی ترین دغدغه‌‌‌های کاربران تلگرام تبدیل شده است. و برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که گاهی با تبلیغات اسپم گونه و زیاد از حد تلگرام از کوره در بروند. در امر تبلیغات شیوه و نوع اطلاع رسانی را باید مورد توجه قرار داد.متاسفانه امروزه بسیاری از کسب و کار‌‌‌های تلگرامی‌از ربات‌‌‌های مخرب برای تبلیغ و گسترش کارشان استفاده می‌کنند. دریغ از این نکته که تبلیغات موثر باید از راه هوشمندانه انجام شود تا بر روی مخاطبان تاثیرگذار و اثربخش باشد. و برای آن کسب و کار جذب مخاطب و یا مشتری واقعی…
تبلیغات و ربات‌‌‌های تلگرامی‌و روش حذف آنها

امروزه حذف تبلیغات تلگرام به یکی از اصلی ترین دغدغه‌‌‌های کاربران تلگرام تبدیل شده است. و برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که گاهی با تبلیغات اسپم گونه و زیاد از حد تلگرام از کوره در بروند. در امر تبلیغات شیوه و نوع اطلاع رسانی را باید مورد توجه قرار داد.متاسفانه امروزه بسیاری از کسب و کار‌‌‌های تلگرامی‌از ربات‌‌‌های مخرب برای تبلیغ و گسترش کارشان استفاده می‌کنند. دریغ از این نکته که تبلیغات موثر باید از راه هوشمندانه انجام شود تا بر روی مخاطبان تاثیرگذار و اثربخش باشد. و برای آن کسب و کار جذب مخاطب و یا مشتری واقعی کند.

از آنجایی که امروزه فعالیت ربات‌‌‌های تبلیغاتی به صورت انبوه شدت گرفته، در این مقاله به بررسی راه‌‌‌های حذف تبلیغات تلگرام می‌پردازیم. پس در ادامه همراه ما باشید…

ربات‌‌‌های مخرب تبلیغاتی در تلگرام

تلگرام همیشه بستر محبوبی برای فعالیت کسب و کار مختلف بوده است. و افراد مختلف با راه اندازی کانال‌‌‌های مرتبط با حوزه فعالیتیشان همیشه سعی در افزایش بازدید‌ها جذب مخاطبان بیشتر دارند. یکی از مشکلات جدی کسب و کار‌‌‌های تلگرامی‌را می‌توان در زمینه تبلیغات دانست. با مقایسه عملکرد تجاری این برنامه نسبت به دیگر شبکه‌‌‌های مجازی همچون اینستاگرام، می‌توان فهمید که امکانات تبلیغاتی برای فعالان این برنامه تنها در راه‌‌‌های خاصی خلاصه می‌شود. بدون شک یکی از ترفندهای مناسب تبلیغات را می‌توان استفاده از ربات دانست. اما نه هر رباتی!!!

در مقاله ربات تلگرام، مسیری جدید برای جذب مشتری و ارائه خدمات نیز به این موارد اشاره کردیم. که ربات‌ها با فعالیت انبوه امکان اطلاع رسانی گستره به افراد را دارند. ولی این نکته را هم می‌شود نادیده گرفت که فعالیت این ربات‌ها نوعی اخلال و مانع برای کاربران محسوب می‌شوند. و برای بسیاری آزار دهنده هستند. پس اگر شما نیز قصد تبلیغات بویسله ربات در تلگرام دارید، حتما به نوع و نحوه عملکرد آن دقت کنید.

روش‌‌‌های حذف تبلیغات تلگرام

نحوه جلوگیری و حذف تبلیغات تلگرام

در ادامه این بخش به بررسی انواع تبلیغاتی که ممکن است برای کاربران آزار دهنده باشند، و نحوه جلوگیری و حذف از تبلیغات تلگرام خواهیم پرداخت.

فرستادن نوتیفیکیشن برای عضوت در گروه یا کانال ها

در این مورد گاهی پیش می‌آید که به صورت ناگهانی پیامی‌منبی بر جوین شدن یا عضویت در گروه یا کانال تلگرام دریافت می‌کنید. که با لمس آن در این کانال‌ها عضور خواهید شد. این پیام‌ها را اغلب می‌توان از طرف سایت و یا اپلیکیشن‌ها دریافت کرد. حتی گاهی برخی از کاربران به این نکته اشاره می‌کنند که برنامه تلگرام به صورت ناگهانی باز می‌شود و پیام‌‌‌های تبلیغاتی دریافت می‌کنند. دلیل این اتفاقات می‌شواند وجود یک بدافزار یا اپلیکیشن نامعتبر در تلفن همراهتان باشد. برای خلاص شدن از این دعوت نامه‌ها کافیست برنامه مخرب را پیدا و حذف کنید.

برای پیشگیری از این گونه مسائل پیشنهاد می‌شود که برنامه‌‌‌های موردنظرتان را تنها از طریق سایت یا اپلیکیشن‌‌‌های معتبر و مطمئن دانلود کنید.

دریافت ناگهانی دعوت نامه برای پیوستن به گروه یا کانال ها

برخی اوقات ممکن است که دعوت نامه‌‌‌های ناخواسته ای از سوی افراد ناشناس دریافت کنید. و آنها بدون اجازه و خواست شما، شما را در گروه هایی عضو کنند. این کار می‌تواند برای بسیاری از کاربران آزار دهنده باشد. اما خوشبختانه با اعمال تنظیمات خاصی در تلگرام می‌توان این مشکل را به خوبی رفع کرد. برای این کار تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

1_ به بخش تنظیمات تلگرامتان بروید و گزینه privacy and security را انتخاب نمایید.

2_ گزینه Groups را بزنید. و My contacts را از قسمت بالایی صفحه انتخاب کنید.

به این ترتیب دیگر فرد قریبه ای قادر به عضو کردن شما نخواهد بود. و تنها افراد حاضر در لیست مخاطبان شما اجازه چنین کاری را خواهند داشت. در صورتی که همین مراحل را طی کنید و در آخر گزینه Never allow را انتخاب نمایید، دیگر هیچ کسی نمی‌تواند شما را در گروه‌ها عضو کند. با پیروی از این نکات و روش‌ها می‌تواند حذف تبلیغات تلگرام را به سادگی انجام دهید.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی انواع ربات‌‌‌های آزاردهنده و نحوه حذف تبلیغات تلگرام پرداختیم. این نکته را به یاد داشته باشید درصورتی که از طریق تلگرام درآمد زایی می‌کنید و نیاز به استفاد از ربات‌ها برای کسب و کارتان دارید، حتما از ربات‌‌‌های معتبر استفاده کنید. زیرا با پیروی از یک برنامه و استراتژی درست، می‌توانید از هزینهای که می‌کنید حد اکثر استفاده را ببرید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو در این زمینه برای ما بنویسید.

برای مشاهده مقاله‌‌‌های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عکس نویسنده

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *