روش دیلیت اکانت و حذف دائمی‌حساب اینستاگرام

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد در دسته اینستاگرام تقریبا 6 ماه قبل

دیلیت اکانت اینستاگرام را می‌توان یکی از سوالات متداول و رایج کاربران دانست. برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که بنا به دلایلی تصمیم به ترک موقت یا دائم این شبکه اجتماعی می‌گیرند. چندی پیش در مقاله آموزش دیلیت اکانت تلگرام به بررسی ساده ترین روش برای حذف حساب کاربری در تلگرام پرداختیم. اما در این مقاله به راه‌‌‌های دیلیت اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت. پس اگر شما هم به هر علتی قصد حذف حساب کاربری اینستاگرام خودتان را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به صورت تصویری و تنها در چند مرحله به ساده ترین حالت ممکن…
روش دیلیت اکانت حساب اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام را می‌توان یکی از سوالات متداول و رایج کاربران دانست. برای بسیاری از افراد پیش می‌آید که بنا به دلایلی تصمیم به ترک موقت یا دائم این شبکه اجتماعی می‌گیرند. چندی پیش در مقاله آموزش دیلیت اکانت تلگرام به بررسی ساده ترین روش برای حذف حساب کاربری در تلگرام پرداختیم. اما در این مقاله به راه‌‌‌های دیلیت اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت. پس اگر شما هم به هر علتی قصد حذف حساب کاربری اینستاگرام خودتان را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به صورت تصویری و تنها در چند مرحله به ساده ترین حالت ممکن این کار را انجام دهید.

نکات تکمیلی

در ابتدای کار بهتر است قبل از هر اقدامی‌این دو نکته را به خوبی مطالعه و سپس بقیه مراحل را دنبال کنید.

نکته1: در صورتی که مراحل حذف حساب کاربری اینستاگرام را کامل کنید، هیچ کدام از اطلاعات پیج شما قابل بازگردانی نخواهد بود، و برای همیشه پاک می‌شوند. پس اگر تصمیم دارید تا برای زمان کوتاهی از فضای مجازی فاصله بگیرید و بعد از مدتی مجددا به آن باز می‌گردید؛ می‌توانید حسابتان را دی اکتیو و یا غیر فعال کنید. تا راه برگشتی به آن داشته باشید.

نکته 2: قوانین اینستاگرام برای حفظ حریم خصوصی افراد در زمان بعد از حذف حساب کاربری اینستاگرام به گونه است که فردی حتی بعد از پاک کردن دائمی‌حساب اجازه استفاده از آن نام را نخواهد داشت. پس این مورد مهم را به خاطر داشته باشید و اگر قصد استفاده مجدد از نام قبلی خودتان در قالب پیج جدیدی را دارید، حتما قبل از پاک کردن اکانتتان نام آن را تغییر دهید. این مورد در زمینه آدرس ایمیل نیز صادق است.

حذف اکانت اینستاگرام هم از طریق کامپیوتر و هم بوسیله تلفن همراه قابل انجام است. که در ادامه به آموزش تمامی‌این راه‌ها خواهیم پرداخت.

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق تلفن همراه

1: قدم اول برای دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق وارد شدن به لینک اینترنتی اینستاگرام برای این کار است.شما می‌توانید برای ورود به این صفحه اینجا کلیک کنید.

2: در مرحله بعدی اطلاعات حساب کاربری مربوطه را وارد کرده و لاگین کنید. سپس صفحه ای مشابه تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد.

3:در این صفحه دلیل حذف حساب اینستاگرامتان از شما در بخش ” ?why are you deleting your account پرسیده می‌شود.یکی از دلایل را انتخاب کنید. و در کادر پایین آن مجددا رمز یا پسوردتان را وارد نمایید.

4: در پایان گزینه ” permanently delete my account ” را انتخاب و برای آخرین بار دیلیت اکانت اینستاگرام را تایید کنید.

مراحل حذف حساب اینستاگرام با تلفن همراه

دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر

پاک کردن حساب از طریق گوشی موایل و لپ تاپ یا کامپیوتر چندان متفاوت نیست. تنها کافی است که از طریق مرورگر‌‌‌های سیستمتان وارد لینک داده شده شوید. مجددا باید اول اطلاعات صفحه مورد نظرتان وارد کنید و بعد از لاگین شدن به ادامه مراحل بپردازید.

شما می‌توانید از طریق تصویر زیر مراحل مربوط به دیلیت اکانت اینستاگرام را مشاهده و به صورت گام به گام اجرا کنید.

آموزش تصویری دیلیت اکانت اینستاگرام

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا با بررسی راه‌‌‌های دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر و تلفن همراه به شما برای انجام دادن راحت تر این مراحل کمک کرده باشیم. این امکان در حال حاضر تنها از طریق سایت اینستاگرام قابل دسترسی است. و شما از طریق خود برنامه امکان انجام چنین کاری را ندارید. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات و تجربیاتتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده مقاله‌‌‌های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عکس نویسنده

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *