سیاست ها و بروز رسانی های اینستاگرام در 2021

بروزرسانی اینستاگرام در 2021

بروزرسانی اینستاگرام در 2021 یک پدیده جالب و هیجان انگیز خواهد بود. همه ساله این برنامه محبوب با امکانات جدیدش کاربران را شگفت زده می کند و امسال نیز با دست پر به میدان وارد شده است.در مقاله اینستاگرام، از سرآغاز تا به امروز درباره روند تکامل اینستاگرام از سال های اولیه ، تا سال های اخیر پرداختیم . در روز هایی که به تازگی وارد سال 2021 شدیم ، بسیاری از کسب و کار های اینستاگرامی خودشون رو برای درخشش در این سال آماده می کنند.

اطلاع داشتن از سیاست ها و آپدیت های جدید این نرم افزار همیشه برای مردم جالب و غیر قابل پیش بینی بوده. اما بدیهی است که افرادی که در این بستر مشغول کسب و کار و یا صرفا علاقه مندبه آن هستند، ملزم به کسب اطلاعات بیشتر درباره عمکرد آن در شرایط کنونی هستند. امروز در این مقاله به بررسی کلی سیاست ها و یا بروزرسانی اینستاگرام در 2021 می پردازیم.پس در ادامه همراه ما باشید...

ظهور قابلیتی به نام ریلز(Reels):

در سال های اخیر شاهد کولاک Tik Tok در فضای مجازی بودیم. تیک تاک شبکه اجتماعی ویدیو محوری است که در سال های اخیر تبدیل به یک ستاره شده.این ویدیو های کوتاه به قدری محبوب هستند که به تازگی انتشار آنها را در دیگر شبکه های اجنماعی شاهد هستیم. این در حالی است که ساز و کار اصلی اینستاگرام در گذشته بر محوریت تصاویر پایه ریزی می شده.

اما امسال بروزرسانی اینستاگرام در 2021 با مشاهده محبوبیت تیکتاک و محتوای ویدیو بین مردم تصمیم به اضافه کردن بخش جدیدی به نام Reels گرفته. در این بخش می توانید ویدیو های 30 ثانیه ای ضبط کنید و با قرار دادن موسیقی بر روی آن ها و بکارگیری خلاقیت از این قابلیت جدید استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد ریلز و نحوه فعالسازی آن اینجا کلیک کنید.

بروزرسانی اینستاگرام در 2021

قدرت نمایی IGTV :

قابلیت اشتراک گذاری ویدیو های بلند در قالب IGTV، چند سالیست که توسط کاربران مورد استفاده است. اما همان طور که اشاره شد، امسال سال محتوای ویدیویی است.در اوضاعی که کرونا و شرایط قرنطینه دنیا را خانه نشین کرده، چه سرگرمی بهتر از اینستاگرام؟و چه محتوایی جذاب تر از محتوای ویدیویی؟ الگوریتم ها و بروزرسانی اینستاگرام در 2021 به ویدیو های بلند به شکل خاصی نگاه می کند. توصیه می کنم اگر کسب و کاری در اینستاگرام دارید امسال بیشتر از بخش IGTV برای معرفی محصولاتتان استفاده کنید.ضمن اینکه شاید به وابسته این موضوع در آپدیت جدید اینستاگرام شاهد تغییرات و اضافه شدن امکاناتی در این بخش باشیم.

لایک، کامنت ، اشتراک گذاری:

از دیگر الگوریتم های اینستاگرام که به طور نامحسوس فعالیتش درسال های اخیر پر رنگ شده. حذف پست ها و ویدیو های پیچ هایی است که کاربران آنها را لایک نمی کنند و یا کامنت نمی گذارند.اینستاگرام یک شبکه تعاملی است. و اگر هوش مصنوعی اینستاگرام شاهد واکنش شما به پست های دیگران نباشد، آن را دلیل عدم علاقه شما به آنها می داند. به همین دلیل گاهی ممکن است پست های بسیاری از پیچ ها برای شما نمایش داده نشود.

بروزرسانی اینستاگرام در 2021 سعی در تکمیل این طرح دارد و بر روی آن سختگیری بیشتری می کند. پس امسال برای بسیاری از افراد سالیست که نیاز دارند مخاطبانشان پست ها را لایک کنند، کامنت بگذارند و پست ها را انتشار دهند. بهترین راه برای ترغیب مخاطبان برای همکاری تولید محتوای تعاملی است.

_) پیشنهاد می کنم حتما مقاله مربوط به محتوای تعاملی را در اینجا بخوانید.

بررسی آپدیت جدید اینستاگرام

تولید محتوای اصولی:

امروزه شاید شروع و گسترش کار بسیاری از پیج ها و سایت های آموزش کسب و کار و تولید محتوا در اینستاگرام هستیم. این مورد نشان دهنده اهمیت پیدا کردن تولید محتوای استاندارد در اینستاگرام شده. در گذشته بسیاری از افراد بدون دانش و آگاهی خاصی در این زمینه فعالیت می کردنند. اما امسال در آپدیت جدید اینستاگرام شاهد پیشرفت افرادی خواهیم بود که در این زمینه مطالعه می کنند. در اینستاگرام نسخه 2021 محتوای با کیفیت و اصولی حرف اول را برای دیده شدن و درخشیدن می زند.

این مسئله به قدری در این سال ها مهم است که بسیاری از پیج ها کارشناسان تولید محتوای آموزش دیده را برای صفحه شان استخدام می کنند.برای مشاهده آموزش های رایگان بیشتر درباره تولید محتوا می توانید به بخش تولید محتوا آی مهدیار سر بزنید.

کپشن های طولانی:

به نظر می رسد امسال سالی است که کپشن نویسی اصولی بیش از هر چیز ارزش پیدا می کند.اگر به روند تغییرات رفتار کاربران در اینستاگرام دقت کرده باشید. متوجه خواهید شد حجم کپشن نویسی به طور چشمگیری نسبت به سال های گذشته افزایش پیدا کرده است. اینفوینسر ها و بلاگر ها معمولا برای بالا بردن نرخ تامل و ارائه االاعات بیشتر از کپشن های طولانی تر استفاده می کنند. از لحاظ آماری امسال در این شبکه اجتماعی طول کپشن ها بیش از پیش خواهد شد.

متن های انیمیشنی درآپدیت جدید اینستاگرام:

از دیگر آپدیت جدید اینستاگرام برای بخش استوری می توان به متن های متحرک یا انیمیشنی اشاره کرد. این بروزرسانی اینستاگرام در 2021 بخش استوری را جذاب تر از پیش کرد و در حال حاظر شما می توانید از این طریق سرزندگی و حس خاص بودن را به بینندگانتان بدهید.

ترجمه محتوای استوری:

قبلا شاهد فعال شدن این قابلیت کاربردی برای کپشن پست ها و بیو اینستاگرام بودیم. اما در بروزرسانی اینستاگرام در 2021 نوبت به ترجمه استوری اینستاگرام رسیده است. از آنجایی که این برنامه حد و مرزی ندارد و تعاملات در سطح بین المللی رخ می دهد ترجمه متون به یک زبان بین المللی برای فهم آسان تر مفاهیم بسیار حائز اهمیت است.

قابلیت ترجمه استوری اینستاگرام در آپدیت جدید

استفاده از تم تاریک در آپدیت جدید اینستاگرام

تم تاریک یا دارک موود (dark mood) یکی از امکانات جذاب و پرطرفدارن برای اینستاگرام محسوب میشود. به خصوص برای کاربرانی که در محیط های تاریک یا شب به فکر استفاده از این برنامه می افتند. این ابزار به کاربران این امکان را میدهد که رنگ و بو و تم تازه ای به فضای کاربری این برنامه پرطرفدار بدهند. شما می توانید برای یادگیری نحوه فعالسازی این قابلیت تنها در چند دقیقه اینجا کلیک کنید.

کلام آخر:

اینستاگرام همیشه برگ برنده های جدید در طی سال ها رو می کند . در این مقاله سعی بر آن شد که برخی از احتمالات سیاست های رفتاری جدید و بروزرسانی اینستاگرام در 2021 این برنامه عنوان شود. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات خودتون رو درباره بروزرسانی های جدید سال 2021 بنویسید.

برای مشاهده مقاله‌‌‌های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار  و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

%u0645%u0642%u0627%u0644%u0647 %u0642%u0628%u0644%u06CC%u0645%u0642%u0627%u0644%u0647 %u0628%u0639%u062F%u06CC

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

1 × 4 =