قوانین و محدودیت های اینستاگرام برای انجام فعالیت های مختلف

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد در دسته اینستاگرام تقریبا 28 بهمن 1399

در دورانی که اینستاگرام بیشتر از هر زمان و هر جای دیگری مورد استقبال کاربران قرار گرفته و محیطی برای کار و درآمد زایی بسیاری از افراد شده است؛ بالا بردن اطلاعات و آگاهی بیش از هر مولفه دیگری لازم و ضروری بنظر می آید. یکی از نکات بسیار مهم در این حوزه، محدودیت های اینستاگرام برای فعالیت کاربران در زمینه های متفاوت است.
قوانین و محدودیت های اینستاگرام برا انجام فعالیت های متفاوت

مطالعه خط قرمز و محدودیت های اینستاگرام گام بزرگی در راه شناخت قوانین این برنامه و پایبندی به آنها است. در دورانی که اینستاگرام بیشتر از هر زمان و هر جای دیگری مورد استقبال کاربران قرار گرفته و محیطی برای کار و درآمدزایی بسیاری از افراد شده است؛ بالا بردن اطلاعات و آگاهی بیش از هر مولفه دیگری لازم و ضروری بنظر می آید.

یکی از نکات بسیار مهم در این حوزه، محدودیت های اینستاگرام برای فعالیت کاربران در زمینه های متفاوت است. اینستاگرام همواره قوانین و چارچوب های معینی برای کاربران دارد. از این رو در صورت زیاده روی و عملکرد غیر معمول کاربر او را به عنوان ربات یا اسپم شناسایی می کند و باعث شدوبن و یا بلاک اکشن شدن پیج او می شود.در ادامه این مقاله به بررسی نمونه هایی از محدودیت های اینستاگرام برای فعالیت کاربران می پردازیم…

محدودیت های اینستاگرام

محدودیت فالو کردن کاربران در اینستاگرام:

مقدار مجاز فالو کردن افراد توسط یک پیج در اینستاگرام به تعداد 10 نفر در یک ساعت می باشد. که این مقدار حداکثر 200 نفر در روز تایین شده است. برای پیشگیری از عواقب ناخوشاند بهتر است همیشه میزان میزان فعالیتتان را در هر زمینه ای براساس تعداد دنبال کننده ها و قدمت پیجتان کمتر از این مقدار نگه دارید. در غیر این صورت حساب کاربری شما تا 24 ساعت اجازه فالوو کردن پیجی را نخواهد داشت.

محدودیت کامنت گذاشتن در اینستاگرام:

محدودیت های اینستاگرام برای گذاشتن نظر در این اپلیکیشن 50 کامنت در ساعت است. این مقدار در طول بازه زمانی 24 ساعته و در طول شبانه روز 220 کامنت خواهد بود. در صورتی که از حد مجاز و تعیین شده فرا تر بروید، اجازه کامنت گذاشتن برای 24 به پیج شما داده نخواهد شد.

این نکته مهم را حتما در نظر داشته باشید که اگ در زمانی کوتاه تعداد زیادی کامن تکراری در زیر پست های مختلف قرار دهد، اینستاگرام پیج شما را به عنوان اسپمر شناسایی و مسدود خواهد کرد.این مورد برای پیج های کاری و تبلیغات دهی در زیر پست ها بسیار حائز اهمیت است. زیرا استفاده بیش از حد کامنت های تبلیغاتی می تواند باعث آسیب زدن به حساب کاربری شود.

محدودیت لایک کردن پست ها در اینستاگرام:

تعداد حداکثری لایک پست های مختلف در اینستاگرام 300 پست در ساعت و در یک روز کامل تا سقف 7000 پست می باشد.در صورت لایک کردن پست ها بیشتر از حد مجاز تا 24 ساعت قدر به لایک کردن پست دیگری نخواهید بود.

محدودیت هشتگ گذاری در اینستاگرام:

در مقاله نکات طلایی هشتگ گذاری در اینستاگرام به طور کامل درباره نکات مهم هشتگ گداری حرف ای و اصولی برای پست پرداختیم. یکی دیگر از محدودیت های اینستاگرام در رابطه با هشتگ گذاری زیر پست ها است . این مقدار نباید از 30 هشتگ تجاوز کند. در این صورت پس از انتشار پست هشتگ ها نمای داده نخواهند شد. و به کلی از متن شما حذف می شوند. درست است که هشتگها یکی از راه های جذب مخاطب برای پست ها هستند اما استفاده افراطی از آنها باعث شناسایی پیج شما به عنوان اسپم خواهد شد. پس حتما در این مورد دقت کنید!

محدودیت تعداد کارکتر های بیو در اینستاگرام:

بیو قسمتی از صفحه اصلی و معرف هر کاربر به حساب می آید. انتخاب صحیح نوشته و اطلاعات برای تکمیل این قسمت نقش کلیدی در برداشت اولیه کاربران از فعالیت پیج شما دارد. پیشنهاد می کنم برای مطالعه مقاله مثل یکی حرفه ای بیو نویسی کنید اینجا کلیک کنید. و اما محدویت کارکتر های بیو در اینستاگرام 150 کارکتر و تعداد مجا استفاده از ایموجی در این قسمت 4 عدد می باشد.

آنفالو کردن در اینستاگرام:

کاربران این شبکه مجازی مجاز به آنفالو کردن حداکثر 70 اکانت در طول شبانه روز هستند.در صورت فعالیت خارج از این محدوده پیج شما توسط اینستاگرام برای فالوو و آنفالوو کردن متوقف خواهد شد.

در آخر

تمامی این موارد از جمله قوانین و موازین مشخص و تایین شده اینستاگرام هستند. با دانستن و رعایت محدودیت های اینستاگرام مشکلی برای اکانت شما بوجود نخواهدآمد.اما در صورت تخلف از این قوانین و زیر پا گذاشتن پرتکل های اینستاگرام در طول زمان ممکن است با برخورد بسیار شدید اینستاگرام مواجه شوید.به طوری که پیج شما به طور کامل از دسترس خارج و توسط اینستاگرام مسدود شود. پس بهتر است از همین حالا خط قرمز های اینستاگرام را جدی تر از پیش بگیرید. امیدوارم از این مقاله لذت برد باشید. لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو برای ما بنویسید.

برای مشاهده مقاله های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینک به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار 😍

کلی مطالب و ترفند های باحال و از دست ندی !!

blank
عکس نویسنده

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها