معرفی مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی که از شنیدنشان تعجب می‌کنید!

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد در دسته وبسایت تقریبا 8 ماه قبل

در مقاله وردپرس چیست؟ و چرا وردپرس بهترین گزینه برای ساختن سایته؟ به طور کامل و مفصل به بررسی، مزیت‌ها و قابلیت‌‌‌های نرم افزار وردپرس برای طراحی سایت پرداختیم.آیا تصویر می‌کنید نرم افزار وردپرس تنها برای ساخت ساخت وبسایت‌‌‌های کوچک مناسب است؟حقیقت این است که پتانسیل‌‌‌های وردپرس خیلی بیشتر از یک نرم افزار ساده برای طراحی سایت است. و ما در این مقاله به برخی از مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی خارجی اشاره می‌کنیم. که شما را شگفت زده خواهد کرد. پس در ادامه همراه ما باشید… دنیای وبسایت‌‌‌های مشهور ترین سایتهای وردپرسی: بر اساس داده‌‌‌های آماری می‌توان گفت که در…
معرفی معروف ترین سایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند

در مقاله وردپرس چیست؟ و چرا وردپرس بهترین گزینه برای ساختن سایته؟ به طور کامل و مفصل به بررسی، مزیت‌ها و قابلیت‌‌‌های نرم افزار وردپرس برای طراحی سایت پرداختیم.آیا تصویر می‌کنید نرم افزار وردپرس تنها برای ساخت ساخت وبسایت‌‌‌های کوچک مناسب است؟حقیقت این است که پتانسیل‌‌‌های وردپرس خیلی بیشتر از یک نرم افزار ساده برای طراحی سایت است. و ما در این مقاله به برخی از مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی خارجی اشاره می‌کنیم. که شما را شگفت زده خواهد کرد. پس در ادامه همراه ما باشید…

دنیای وبسایت‌‌‌های مشهور ترین سایتهای وردپرسی:

بر اساس داده‌‌‌های آماری می‌توان گفت که در حال حاضر بیش از 35% سایت‌‌‌های موجود در سراسر دنیا با برنامه وردپرس ساخته شده اند. این در حالی است که همچنان بسیاری از افراد وقتی نام وردپرس را می‌شنوند، به یاد یک راه حل نچندان قوی برای ساختن وبلاگ‌‌‌های کوچک و یا سایت‌‌‌های ساده می‌افتند.

اما حقیقت این است که شاید دنیای وبسایت‌‌‌های اینترنت به سمتی حرکت می‌کنند که برای ساخت و مدیریتشان دیگر نیازی به برنامه نویسی و استفاده از روش‌‌‌های پیچیده نباشد.این درحالیست که شما تا چند دقیقه دیگر با وبسایت هایی آشنا خواهید شد که قدرتمند ترین شرکت‌‌‌های دنیا از سایت وردپرسی استفاده می‌کنند. و این خود گویای قابلیت‌‌‌های فراوان این میانبر برای اشتراک مطالب و محتوا است.

1: Microsoft News

شاید تعجب کنید؛ اما خود شرکت ماکروسافت با داشتن تیم برنامه حرفه ای برای ساخت وبلاگ خبری اش Microsoft News از وردپرس استفاده کرده است. در این سایت هر روزه اخبار تازه ای درباره موضوعات مربوط به تکنولوژی قرار می‌گیرد. و هر روزه مخاطبان بسیاری دارد. می‌توان گفت شاید دلیل اصلی استفاده از وردپرس برای ساخت این وبلاگ سهولت در استفاده و سرعت آن بوده.

2:TED Blog

شاید شما هم تا به حال یکی از ویدیو‌‌‌های تد تاک را دیده باشید. درحال حاضر وبلاگ TED یکی از قدرتمند ترین و مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی بشمار می‌آید. در این وبلاگ بسیاری از ویدیو‌‌‌های و یا مقاله‌‌‌های تد به صورت نوشتاری منتشر می‌شود.

وبلاگ تدتاک

3:BBC America

وبسایت BBC America یکی از پر مخاطب ترین وبسایت‌‌‌های آمریکا به شمار می‌آید که نه تنها در آمریکا بلکه از سراسر جهان مخاطبان پر و پاقرص خودش را دارد. این وبسایت از جنبه خبری و تفریحی اهمیت ویژه داد. در این سایت امکاناتی همچون خرید آنلاین و استفاده از وبلاگ نیز وجود دارد،که باعث قدرتمند تر شدن این وبسایت وردپرسی شده است.

4: waltdisney company

بله درست است! کمپانی والت دیزنی هم که شادترین دنیا‌ها رو با انیمیشن هاش برای ما درست کرده. هم برای ساخت وبسایتش از وردپرس استفاده می‌کند. استفاده از قالب و پوسته زیبا و منحصر به فرد چیزی است که توجه هر مخاطبی را در این وبسایت جلب می‌کند. شرکت دیزنی هر روزه اخبار زیادی درباره برنامه‌‌‌های در حال پخش و یا اکران‌‌‌های آینده اش از این طریق وبسایت با کاربرانش به اشتراک می‌گذارد.

مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی

5: MTV news

امروزه مریک برای برخی مردم همه چیز است. اگر شما کمی‌درباره مراسم‌ها و اجرا‌‌‌های سالانه هنرمندان خارجی مطلع باشید؛ حتما می‌دانید که MTV یکی از ارکان تبلیغاتی موسیقی غربی است. وبسایت ام تی وی یکی از قوی ترین منابع انتشار خبر‌ها، اجرا‌ها و نقد بررسی هاست.به همین دلیل نیاز به یک سایت غابل اعتماد برای پشتیبانی از حجم زیادی از کاربران یک نیا بسیار مهم برای این شرکت به حساب می‌آید. و خوشبختانه وردپرس انتظارات آنها را به خوبی براورده کرده است.

6:Flickr

وبسایت Flickr نیز یکی از مشهمر ترین سایت‌‌‌های وردپرسی است. این سایت یکی از کامل ترین آرشیو‌‌‌های دانلود عکس استوک و با کیفیت است. و میزبانی حجم زیادی از تصاویر پر حجم و ویدیو‌‌‌های جذاب را می‌کند. این سایت برای کمک به سازمان دهی و انتشار راحت تصاویر بوجود آمده است. و انصافا مدیریت چنین حجم گسترده از تصاویر و ویدیو‌ها کار بسیار دشواری است. این وبسایت شامل یک وبلاگ هم می‌شود که راندمان کارایی وبسایت اصلی را به طو چشمگیری افزایش داده.

7: Vogue

شاید شما هم مجله ووگ را بشناسید. مجله Vogue در ابتدا کارش را در سال 1892 با مجله هفتگی در آمریکا شروع کرد. اما در حاضر حاضر یکی از شناخته شده ترین مجلات درباره سبک زندگی و مد و لباس در جهان است. در حال حاضر با توجه به محبوبیت فعالیت‌‌‌های انلاین این مجله بسیاری از تاثیر گذار ترین مقالاتش را در اینترنت و از طریق سایت وردپرسی منتشر می‌کند. این سایت دسته بندی‌‌‌های زیادی همچون زیبایی، سبک زندگی،فرهنگ و مد در این سایت قرار دارد که همگی این طراحی‌ها با وردپرس امکان پذیر شده.

سایت وردپرسی مجله ووگ

8:PlayStation

وبسایت پلی استیپشن تنها مختص کودکان نیست. امروزه این وبسایت شامل اطلاعات زیادی در حوزه بازی‌‌‌های ویدیویی و سرگرمی‌می‌باشد که بسیاری از بزرگسالان را نیز جذب خود کرده است.در این سایت وردپرسی فوق العاده شما می‌توانید اطلاعات زیادی درباره انواع بازی‌ها و رویدادهای جهانی مربوط به این حوزه آگاه شوید.

9: Mercedes-Benz

شاید تعجب کنید اما شرکت مرسدس بنز نیز یکی از نام‌ها در لیست مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی است. این سایت هر روزه اطلاعات زیادی درباره دنیای ماشین‌‌‌های لوکس با کاربران به اشتراک می‌گذارد و طرفداران بسیاری از سراسر دنیا دارد.

وبسایت وردپرسی بنز

کلام آخر:

در این مقاله به معرفی و بررسی 9 مورد از مشهور ترین سایت‌‌‌های وردپرسی پرداختیم. تمام این اطلاعات ثابت می‌کنند که توانایی‌‌‌های این نرم افزار بیشتر از چیزی است که اکثر مردم فکر می‌کنند. و بسیاری از این شرکت‌ها هم با وجود داشتن تیم برنامه نویسی بسیار قوی و حرفه ای و داشتن منابع مالی زیاد، تصمیم به استفاده از سایت وردپرسی به جای پایه گذاری صفر تا صدی سایت با برنامه نویسی گرفتند. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید لطفا نظرات خودتون رو برای ما بنویسید.

برای مشاهده مقاله‌‌‌های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عکس نویسنده

نوشته شده توسط سحر فرزانه نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *