تاثیر یونیفرم اینستاگرام در جذب مخاطب و اعتماد سازی

تاثیر و اهمیت یونیفرم اینستاگرام در جذب مخاطب و اعتماد سازی

در حال حاضر طراحی پست اینستاگرام و صرف وقت و هزینه برای داشتن یونیفرم اینستاگرام اختصاصی گامی بزرگ و موثر برای پیشرفت و ارتقای سطح کاری محسوب می شود. امروزه اینستاگرام به یکی از اصلی ترین قطب های دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. و سهم بزرگی را در این راه ادا می کند.شاید بتوان گفت اینستاگرام در ایران بیش از هر جای دیگری مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. و فعالیت انواع خدمات و کسب و کار ها ارزش این شبکه اجتماعی را بیش از پیش پرنگ کرده است. این برنامه که در حال حاضر به عنوان اولین و مورد توجه ترین شبکه اجتماعی شناخته می شود،جولانگاه پیج های رنگارنگی با فعالیت های متفاوت در سطح کیفی متنوع است.

شاید شما هم به تازگی صفحاتی با پست های منظم و قالب پستی زیبا را دیده باشید در ادامه این مقاله به اهمیت ظاهر پیج اینستاگرامی در قالب یونیفرم اینستاگرام برای جذب مخاطب می پردازیم. پس در ادامه همراه ما باشید....

جذابیت بصری و جذب مشتری

شاید یکی از موارد اولیه که در هر کسب و کاری بسیار حاضر اهمیت باشد نوع و شیوه ارائه محتوا، خدمات و یا محصولات به مخاطبان است است. هر فروشنده ای با هر شغلی و در هر جایی می داند که اگر ویترین و داخل مغازه اش را زیبا و جذاب نچیند، بسیاری از افراد با بی توجهی از کنار محصولاتش عبور می کنند.

اما چیدن یک ویترین زیبا با رنگ های شاداب و با نظم و ترتیب بدون شک چشمان تمام کسانی که از جلوی مغازه رد می شوند را به داخل فروشگاه می دوزد و همین نکته باعث جذب مشتری می شود. این مسئله به قدری مهم است که بسیاری از افراد حاضر به پرداخت مبلغ زیادی برای چیدمان دکوراسیون فروشگاهشان می شوند.

فروشگاه های اینستاگرامی هم از این قوانین مستثنی نیستند. و شاید حتی اهمیت محتوای زیبا بیشتر از هر جای دیگری شامل این فعالات این حوزه شود.همان طور که می دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است. و تصاویر حرف اول را در این دنیای رنگارنگ می زنند. پس بنابراین هر پیجی که از تصاویر و قالب های زیبا تر استفاد کند، قطعا برنده این رقابت خواهد بود. و در همین راستا طراحی پست اینستاگرام معنا و ارزش پیدا می کند.

یونیفرم اینستاگرام ، راه حل جذب مخاطب

یکی از روش هایی که به این منظور ارائه و توسعه یافته است، طراحی پست اینستاگرام یا به اصطلاح یونیفرم اینستاگرام می باشد. طراحی پست اینستاگرام در طی سال های اخیر به طرز چشمگیری مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین یونیفرم اینستاگرام راه حلی ساده و کار آمد برای نظم دهی بصری و چینش بهتر و بهینه تر پست های اینستاگرام است. به گونه ای که تمامی محتوا ها در قالب یکپارچه ای سرجای خود قرار گیرند. و از این جهت چشم مخاطبان به سوی محتوای شما جذب خوهد شد و به راحتی آنچه درنظر دارد را پیدا می کند.

طراحی پست اینستاگرام بر روی انواع پیج ها از جمله آموزشی، خدماتی و پیج های فروشگاهی قابل اجرا است. و می تواند گزینه ای مطلوب برای تمامی فغالان اینستاگرام محسوب شود.

در وبسایت آی مهدیار مختصصان طراحی یونیفرم اینستاگرام به بهترین شکل قالب مناسب پست های اینستاگرام شما را طراحی می کنند. این قالب کاملا مرتبط با حس و حال فعالیت کاری و با آنالیز نوع مخاطبان شما ساخته می شود. این طراحی پست اینستاگرام به طور کاملا اختصاصی برای منحصر به فردتر کردن صفحه اینستاگرام شما طراحی و عرضه می گردد. تا وجه تمایزی بزرگ در فعالیت شمانسبت به سایر رقبا ایجاد کند. و این نکته مثبتی است که می تواند برای فعالیت های شما همچون سکوی پرتابی عمل کند.

چرا باید برای طراحی پست اینستاگرام هزینه کرد؟

در مقاله 3 ترفند اولیه و معجزه آسای جذب مشتری در اینستاگرام به طور کامل به سه اصل اولیه برای فروش و دیده شدن در این برنامه پرداختیم. در حال حاضر یکی از کم هزینه و بصرفه ترین راهکار های موثر در این زمینه طراحی یونیفورم اینستاگرام است. این راه به نسبت روش های تبلیغاتی کم هزینه و بسیار سودمند و پرفایده است.

همچنین یکی از تاثیرگذار ترین روش ها برای ماندگاری در یاد و خاطره مخاطبان بهره گیری از حواس پنچگانه است. شاید بتوان گفت حس دیداری برای بسیاری افراد، در بین دیگر حواس ارجعیت و اهمیت بیشتری دارد. این مولفه می تواند باعث القای حس و حال خوب و یا فکر و احساس بدی به بینندگان شود. مخصوصا در مواجه اولیه افراد با پیج اینستاگرام یکی از مواردی که باعث فالو کردن پیج می شود، حس و حال کلی و رنگ و لعاب پست ها می باشد. پس بدون شک هزینه کردن در این راه برای پیج های اینستاگرام نتیجه و حاصلی خواهد داشت که به نسبت هزینه بازگشت و بازخورد دلنشین و رضایت بخشی دارد.

گرافیست های تیم طراحی یونیفرم اینستاگرام سایت آی مهدیار با استفاده از دانش رنگ شناسی و طراحی تم و پالت رنگی مناسب می توانند با طراحی پست اینستاگرام جذاب، بینندگان را تبدیل به مخاطبان فعال و مخاطبان را تبدیل به مشتری کنند. تا گام بزرگی در جهت رشد و موفقیت پیج وکسب و کار شما برداشته شود.

نمونه هایی از طراحی یونیفرم برای پیج اینستاگرام:

نمونه طراحی پست اینستاگرام
طراحی پست اینستاگرام
نمونه یونیفرم اینستاگرام
نمونه هایی از اجرای یونیفرم اینستاگرام

کلام آخر

در نهایت پرداختن به ظاهر و چیدمان پست ها در اینستاگرام در قالب یونیفرم اینستاگرام تاثیر قابل توجهی در اعتماد سازی و حرفه ای تر شدن دارد. امیدوارم از این پست لذت برده باشید. لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو در این زمینه برای ما بنویسید.

برای مشاهده مقاله های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

یازده + یک =