معرفی بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس برای اینستاگرام

معرفی بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس

شناخت بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس میتواند برای فعالان شبکه های اجتماعی نکته بسیار مهمی باشد. زیرا شما میتوانید با این اپلیکیشن ها بدون پرداخت هزینه، به سادگی و با تنوع بالا متن ها را بر روی تصاویر جای گذاری کنید. در حال حاضر قرار دادن متن در استوری ها، پست های اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی مخاطبان بسیاری را جذب میکند از این رو میتوان معرفی بهترین برنامه برای عکس نوشته اینستاگرام را برای بسیاری از افراد سودمند دانست.

به همین خاطر در این محتوا از آی مهدیار به برخی از اپلیکیشن های کاربردی اضافه کردن متن به تصویر برای سیستم‌های IOS و اندروید میپردازیم. و با قرار دادن لینک دانلود هر یک به شما برای دسترسی آسان تر به آنها کمک میکنیم. پس تا انتها همراه ما باشید...

لیست بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس

گاهی اوقات برای رساندن منظور و مفهموتان به چیزی بیشتر از تصاویر نیاز دارید. در اینجاست که اضافه شدن یک متن به تصاویر میتواند احساس بهتری به بینندگانتان بدهد. گذاشتن یک نقل قول، متن و یا شعر بر روی تصاویر با استفاده از فونت های جذاب میتواند یک عامل محرک بصری قوی برای زیبایی محتوا باشد. بخصوص برای استوری و پست های اینستاگرام ایده اضافه کردن متن میتواند نوعی سبک متمایز باشد.

اگر شما هم به استفاده از بهترین برنامه برای عکس نوشته اینستاگرام علاقه دارید لیست زیر میتواند راهنمای فوق العاده‌اید از مجموعه اپلیکیشن ها و قابلیت های آنها باشد.

معرفی برنامه های خارجی:

در ابتدای این لیست به دسته بندی به معرفی بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس خارجی میپردازیم. شما میتوانید با استفاده از این برنامه ها به سادگی تصاویرتان ادیت کنید و از متن های انگلیسی یا فارسی بر روی آنها استفاده کنید.

1: برنامه PicsArt Photo Studio

بدون شک PicsArt یکی از بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس برای شبکه های اجتماعی است. این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده یکی از محبوب ترین برنامه ها شناخته شده است. شما میتوانید با استفاده از این برنامه به قالب های اماده زیادی دسترسی داشته باشید و با استفاده از استیکرهای متنوع، فونت های جذاب علاوه بر ادیت و ویرایش تصویر از بسیاری از قابلیت ها به صورت رایگان استفاده کنید.

برنامه PicsArt Photo Studio

دسترسی ها: برای استفاده از هر یک از نسخه ها بر روی نام آن کلیک کنید.

2: برنامه Canva

اپلیکشن Canva کی از برنامه های محبوبی است که قابلیت های بسیاری را برای ادیت عکس، ساخت کلاژ، قرار دادن فیلتر و استیکر های متنوع دراختیار افراد قرار میدهد. یکی از قابلیت های متمایز این برنامه امکان نوشتن متن است که شما میتوانید از بین لیست بیش از 100 فونت برای متن مورد نظرتان با تغییر رنگ و حالت استفاده کنید.

با استفاده از تنظیمات این برنامه میتوان بنرف آگهی، کارت و کارت پستال های بسیار جذابی درت کرد و خروجی حرفه ای از آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

برنامه Canva

3: برنامه Add Text: Text on Photo Editor

یکی از بهترین برنامه برای عکس نوشته اینستاگرام به طور تخصصی برنامه Text on Photo Editor است. این برنامه به شما این امکان را میدهد تا با استفاده از فونت های تنوع و جذاب انگلیسی محتواهای زیبایی تولید کنید. تغییر رنگ امکان اضافه کردن متن با حالت های مختلف از جمله پرسپکتیو و اضافه کردن سایه این برنامه را تبدیل به یک انتخاب ساده و سبک برای ایجاد متن نوشته انگلیسی کرده است.

برنامه Add Text: Text on Photo Editor

4: برنامه Quotes Creator

یکی دیگر از انتخاب های مناسب در لیست بهترین برنامه برای عکس نوشته اینستاگرام برنامه Quotes Creator میباشد. این برنامه به شما این امکان را میدهد که از نقل قول ها به شکل های متنوی در متنتان استفاده کنید. این اپلیکیشن طراحی سبک و ساده ای دارد بنابراین کار کردن با آن برای شما دشوار نخواهد بود. شما میتوانید تصویر مورد نظرتان را از گالری وارد برنام کنید و خروج های متنوع و جذابی داشته باشید.

برنامه Quotes Creator

معرفی برنامه های ایرانی:

در ادامه لیست بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس لازم است تا به برخی از اپلیکیشن های ساخت عکس نوشته نیز اشاره کنیم.

5: برنامه متن نگار

اپلیکیشن متن نگار یکی از ایزارهای فارسی است که شما میتوانید از آن به سادگی استفاده کنید و از فونت های فارسی موجود در این برنامه برای جذاب تر کردن عکس هایتان استفاده کنید. قابلیت اضافه کردن فونت به صورت دستی به برنامه، امکان تغییر رنگ، ایجاد ساده و استیکرها از قابلیت های این برنامه هستند.

6: برنامه عکس نوشته ساز حرفه ای فارسی

یکی از بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس که توانسته بیش از 1000 بار دانلود شود؛ برنامه عکس نوشته ساز است. این برنامه بیش از 60 فونت و استیکر های متنوعی را شامل میشود.

معرفی ابزار های تحت وب آنلاین:

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید به وسیله آن به سادگی متن مورد نظرتان را بر روی تصاویر قرار دهید،استفاده از ابزارها و بسایت های آنلاین میباشد. این کار باعث میشود تا دیگر نیازی به دانلود بنرامه ها و اشغال فضای تلفن همراه نباشد. بنابراین شما میتوانید از قابلیت های این وبسایت‌ها به خوبی استفاده کنید.

7: برنامه آنلاین Stencil

استفاده از یک برنامه و پلتفرم آنلاین برای اضافه کردن متن به تصویر میتواند یکی از فرصت ها بسیار خوب برای طراحی ها و تولید محتوا باشد. زیرا شما بدون دانلود هیچ برنامه ای و اشغال فضای تلفن همراهتان میتوانید آثار با کیفیت و متنوعی خلق کنید. ابزار Stencil به شما این امکان را میدهد تا بر اساس قالبی که انتخاب میکنید چیدمان زیبا و متفاوتی از تصاویر و متنتان داشته باشید. این قالب های آماده در دسته بندی های متنوعی آماده شده اند که شما میتوانید از آنها بر اساس نیازتان استفاده کنید. وجود بیش از 140 قالب پیش فرض دست شما را از بابت انتخاب باز میگذارد.

تنها کافیست تمپلت موردنظرتان را انتخاب کنید و تصویر مورد نظرتان را آپلود کنید. اضافه کردن فیلترهای متنوع بر روی عکس، تغییر ابعاد بر اساس سایر تصویر در شبکه های اجتماعی مختلف و استفاده از فونت های جذاب از قابلیت این ابزار است.

بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس  Stencil

دسترسی ها: برای استفاده از هر یک از نسخه ها بر روی نام آن کلیک کنید.

8: ابزار Fotor

وبسایت و اپلیکیشن Fotor یکی از انتخاب های مناسب برای قرار دادن متن بر روی تصاویر هستند. شما میتوانید از این ابزار برای انتخاب بک گراند و فونت های متنوع و اشتراک گذاری آنها با سایز های متنوع استفاده کنیدو هرچند باید به این نکته اشاره کرد که تمامی قابلیت های این برنامه رایگان نیست.

9: ابزار Pablo

به جرئت میتوان Pablo را یکی از بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس به صورت آنلاین معرفی کرد. استفاه از این برنامه بسیار ساده است و شما میتوانید به صورت کاملا رایگان از پس زمینه های فونت و فیلتر های مختلف آن استفاده کنید. شما میتوانید سایز تصویراتان را مطابق با ابعاد استاندارد شبکه اجتماعی مورد نظرتان درنظر بگیرید. و به سرعت آن را ذخیره یا اشتراک گذاری کنید.

جمع بندی

در این محتوا سعی کردیم تا با دسته بندی و معرفی بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس با توجه به اپلیکیشن های ایرانی، خارجی و نسخه های تحت وب به شما در پیدا کردن برنامه مورد نظرتان کمک کنیم. امیدواریم از این محتوا لذت برده باشید. پیشنهاد میکنیم مقالات "10 ابزار تولید محتوا با گوشی برای حرفه ای ها"، "معرفی 5 برنامه برتر برای ادیت فیلم در تلفن همراه" و "اپلیکیشن های کاربردی برای طراحی کاور استوری در اینستاگرام" را نیز مطالعه کنید.

اگر ابزار مفید دیگری برای قرار دادن متن بر روی تصویر و ساخت عکس نوشته میشناسید لطفا به ما معرفی کنید. تا آن را با کمک شما به لیست بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس اضافه کنیم.

ممنونیم که تا انتها همراه ما بودید. برای مشاهده مقاله های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

%u0645%u0642%u0627%u0644%u0647 %u0642%u0628%u0644%u06CC%u0645%u0642%u0627%u0644%u0647 %u0628%u0639%u062F%u06CC

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

15 − 3 =