10 ابزار تولید محتوا با گوشی برای حرفه ای ها

معرفی ابزار تولید محتوا با گوشی

مطالعه و شناخت ابزار تولید محتوا با گوشی میتواند برای فعالان شبکه های اجتماعی از واجبات باشد. زیرا امروزه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی یکی از پرطرفدارترین راهکارها برای جذب مخاطب و کسب درآمد است. و از آنجایی که دنیای تولید محتوا جهانی بی حد و مرز است. بنابراین هر فردی که بتواند به خوبی محتوا را به مخاطب القا کند و اصول جذب مخاطب را رعایت کند میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و در این مسیر موفق شود. در این بین شناخت ابزار تولید محتوا با گوشی از واجبات است. زیرا بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن های موجود میتوانند در این راه بسیار سودمند و مفید باشند.

از این رو ما در این محتوا از وبلاگ آی مهدیار به بررسی بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی خواهیم پرداخت تا به شما در تولید محتوا های با کیفیت‌تر کمک کنیم. و از بین لیست گسترده ای از اپلیکیشن ها شما را به بهترین ها و آنچه نیاز دارید برسانیم. پس تا انتهای این محتوا همراه ما باشید...

برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی به چه ابزارهایی نیاز داریم؟

برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام باید چند جنبه مهم را مورد بررسی قرار داد. مواردی مثل استفاده از رنگ ها، تم ها، تصاویر و موارد اینچنینی میتوانند در جذب مخاطب و زیبا تر کردن صفحه تاثیر گذاری بالایی داشته باشند.

ابزارهایی برای تغییر سایز تصاویر

همانطور که میدانید شبکه های اجتماعی از قواعد و قوانین خاص خودشان پیروی میکنند. سایر تصاویر در هر برنامه میتواند متفاوت باشد. از این رو در بسیاری از مواقع باید تصاویر یا ویدیوهایتان را با سایر برنامه هایی مثل اینستاگرام منطبق کنید. بنابراین شناخت و استفاده از اپلیکیشن تولید محتوا با تلفن همراه برای ادیت تصاویر از واجبات محسوب میشود.

ابزارهایی برای ادیت و ویرایش عکس ها

شما برای اینکه بتوانید سایز تصاویر را تغییر دهید به برنامه های ویرایشگر تصاویر نیاز دارید. با استفاده از این برنامه ها می توانید به خوبی تصاویرتان را اصلاح کنید. به آنها متن یا استیکرهای جذاب اضافه کنید و یا با استفاده از فیلتر و یا افکت های موجود به آنها رنگ و بویی متفاوت تر بدهید. در محتوای "بهترین برنامه ها برای ادیت عکس در تلفن همراه" به برخی از کاربردی ترین اپلیکیشن های مربوط به ویرایش تصاویر اشاره کردیم که پیشنهاد میکنم حتی آنها را بخوانید.

ابزارهای مربوط به برندینگ

در حال حاظر برندیک یکی از مهم‌ترین مسائل در شبکه های اجتماعی محسوب میشود. برندینگ به این معنا است که محتوایی ارائه شده توسط شما مختص خودتان باشد. ازین رو استفاده از لوگوهای اختصاصی، سبک عکاسی متفاوت، استفاده از رنگ ها و تم های خاص می تواند به شما کمک کند تا برندینگ مخصوص خودتان را داشته باشید. استفاده برخی از ابزار تولید محتوا با گوشی می توانند برای شما سودمند باشند تا بتوانید انسجام و پیوستگی مناسبی را در جهت شخصی سازی پیجتان داشته باشید.

ابزارهای ساخت و ادیت محتوای ویدیویی

محتوای های ویدیویی یکی از جذاب ترین محتواها در شبکه اجتماعی محسوب میشود. ساخت ویدیو های کوتاه و جذاب میتواند هر بیننده ای را متوجه کسب و کار شما کند. این ویدیوها میتوانند محتوای آموزشی و یا حتی سرگرمی باشد. برای مشاهده لیست بهترین اپلیکیشن های ادیت فیلم و ویدیو در تلفن همراه اینجا کلیک کنید.

معرفی ابزار تولید محتوا با گوشی برای محتوای بصری

محتوای بصری را میتوان یکی از مهم ترین ارکان تعاملی در هر شبکه اجتماعی دانست. طبق نظر کارشناسان اهمیت به محتوای بصری اعم از تصاویر، عکس ها و محتوای ویدیویی می تواند درصد بازدیدها را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. در ادامه این بخش لیستی از بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی برای ویرایش محتوای بصری آماده کرده ایم:

1. اپلیکیشن Canva

برنامه canva یکی از بهترین گزینه هاییست که برای هر فرد توصیه میشود. این برنامه ویرایشگر تصاویر یک اپلیکیشن همه چیز تمام است. که شما با استفاده از آن میتوانید بسیاری از قابلیت ها را در کنار هم داشته باشید. امکاناتی مثل طراحی های گرافیکی، قالب های آماده، فیلتر های متفاوت، و استیکرهای متنوع مجموعه کارهایی است که شما می توانید با canva انجام دهید. این برنامه شناخته شده میتواند به شما در خلق آثار جذاب و با کیفیت در تلفن همراه کمک کند. و بهترین ابزار تولید محتوا با گوشی برای ساخت استوری، پست‌ها و یا پوستر های تبلیغاتی باشد.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

canva ابزار تولید محتوا با گوشی
شما همچنین میتوانید از نسخه وب این اپلیکیشن نیز با ورود به سایت canva استفاده نمایید.

2. برنامه Vectornator

اگر از کاربران iPhone، MacBook، iPad یا Microsoft هستید، برنامه Vectornator یکی از گزینه های مناسب و کاربردی برای شما است. با استفاده از این برنامه میتوانید محتواهای بصری زیبایی را برای تصویر سازی ها و تایپوگرافی ایجاد کنید. و آنها را به سادگی ویراش و اصلاح کنید. Vectornator ابزار تولید محتوا با گوشی است که شما میتوانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این برنامه امکانات زیادی را در اختیار طراحان و گرافیست ها قرار میدهد که با استفاده از آن میتوان شاهکارهای چشمگیری را ثبت کرد.

اپلیکیشن تولید محتوا با تلفن همراه
برای دانلود اپلیکیشن و مشاهده اطلاعات بیشتر وارد وبسایت www.vectornator.io شوید.

3. اپلیکیشن BeFunky Graphic Designer

اینفوگرافیک ها، پوسترها و بنرهای تبلیغاتینقش مهمی در شبکه‌های اجتماعی دارند. و شما نیز اگر در این حوزه فعالیت میکنید و یا قصد آن را دارید BeFunky Graphic Designer بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی است که می تواند برای انجام این کارها به شما کمک کند. این ابزار به صورت بسیار ساده و بدون پیچیدگی امکاناتی را در اختیار شما قرار میدهد که به ویرایش های گرافیکی بپردازید تا بتوانید خودتان انواع بروشورها، بنرها، کارت و اینفوگرافیک را ایجاد کنید. این ابزار تولید محتوا با گوشی میتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین خروجی را در اختیار شما قرار دهد و دست شما را از بابت تنظیمات تصاویر باز بگذارد.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

BeFunky Graphic Designer

4. اپلیکیشن تولید محتوا با تلفن همراه Adobe Spark

اگر میخواهید محتوایی با ظاهر متمایز و حرفه ای داشته باشید، نیاز به ابزاری کاربردی دارید. Adobe Spark یکی از برنامه هایی است که می توانید مجموعه از کارهای مختلف را با آن انجام دهید. بنابراین این برنامه امکانات زیاید را در اختیار کاربران قرارداه تا بتوانند بهترین محتواهای بصری را با کیفیتی بالا تولید کنند. این نکته گفتنی است که نسخه پولی این برنامه شامل امکانات بیشتر و جامعی است.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

5. برنامه Xara

برنامه Xara را میتوان یکی از بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی دانست. این برنامه از حرفه ای ترین گزینه ها برای تولید محتوای مارک دار در دیجیتال مارکتینگ میباشد. قالب های متعدد و تنوع این برنامه میتواند گزینه مناسبی برای اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی یا فعالیت های تجاری باشد. استفاده از انواع فیلترها، تم ها، المان های بصری و گرافیکی به محتوای شما جذابین میخشد و باعث میشود مخاطبان به دنبال کردن فعالیت های شما علاقه مند شوند. ذخیره فایل ها در این برنامه با فرمت های متنوعی امکان پذیر و سازگار است.

شما برای استفاده از این ابزار نیازی به دانلود هیچ اپلیکیشی ندارید. و با باز کردن حساب در وبسایت این برنامه میتوانید به سادگی از آن استفاده نمایید.

ابزار تولید محتوا با گوشی Xara

معرفی ابزار تولید محتوا با گوشی برای محتوای ویدیویی

قدرت محتوای ویدیویی جزء موارد غیر قابل انکار در تولید محتوا برای همه شبکه های اجتماعی است. ویدیوها می توانند مخاطب را تنها در چند لحظه به طور کامل جذب کنند به طوری که اگر به محتوا و نوع ارائه آن به قدر سرگرم کننده باشد تا انتهای آن با شما همراه شوند. قدرت اثر گذاری محتواهای ویدیویی به دلیل تعامل بیشتر و درک عمیق تر مخاطب چندین برابر سایر راهکارها است.

بر اساس مطالعات 87% از مردم علاقه زیادی به مشاهده و پیگیری ویدیوهای منتشر شده توسط افراد و برندها را دارند. اگر شما هم تمایل به ضبط و انتشار ویدیوهای با کیفیت را دارید در ادامه به چند مورد از بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی برای ساخت فیلم و ویدیو اشاره خواهیم کرد:

6: برنامه Biteable

تبلیغات ویدیویی، فیلم های کوتاه، انیمیشن و اینفوگرافیک همه همه از کارهایست که شما میتوانید با اپلیکیشن Biteable آن را انجام دهید. کیفیت این برنامه در ساخت انواع حرف اول را میزد. به همین دلیل شما میتوانید با هر هدف و کسب و کاری به سادگی از آن استفاده کنید. استفاده از Biteable از طریق نسخه وب نیز فراهم است که شما میتوانید 5 ویدیو در ماه را با آن بسازید و در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یا یوتیوب منتشر کنید. استفاده ااز جلوه‌ها، فیلترها و غالب های آماده دست شما را از بابت تولید محتوا به طور کامل باز میگذارد.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

7: برنامه iMovie

iMovie ابزاری است که برای کاربران macOS و iOS در دسترس است. شما می توانید از این برنامه برای ساخت کلیپ های متنوع و حرفه ای استفاده کنید و جزئیات و مشخصات مدنظر خودتان را به آن اضافه کنید. قابلیت هایی مثل اضافه کردن متن، موسیقی، جلوه های ویژه و صدا از امکانات متنوع آن میباشد.

این پلتفرم از ویرایش ویدیوهای 4K نیز پشتیبانی میند بنابراین با استفاده از این ابزار تولید محتوا با گوشی میتوانید کیفیت را به حداکثر برسانید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

برنامه iMovie

8: برنامه InShot

InShot یکی از بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی است که طرفداران زیادی در جهان و بخصوص در ایران دارد. این اپلیکیشن با رابط ساده قرار دادن تمامی امکانات لازم برای افراد در یک مجموعه انتظارات افراد را به خوبی برآورده کرده است. همچنین قابلیت های غیر پولی این برنامه نیز سبب شده تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده کنند. ادغام چند فیلم، تغییر سرعت، قرار دادن آهنگ یا صدا و یا گذاشتن افکت بر روی فیلم از جمله امکانات قابل توجه این برنامه است.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

ابزار تولید محتوا با گوشی برنامه InShot

9: برنامه VivaVideo - Video Editor&Maker

اگر همه قابلیت ها را در یک مجموعه میخواهید، اپلیکیشن تولید محتوا با تلفن همراه VivaVideo میتواند به خوبی کار شما را راه بیندازد. این برنمه با سازگاری بالایی که در تلفن همراه دارد توانسته کار کردن و ساخت ویدیوها را بسیار ساده کند. استفاده از امکاناتی مثل ویرایش ویدیو ها، قرار دادن متن، صدا، موسیقی و استیکر بر روی ویدیو و همچنین استفاده از قالب های آماده و جذاب برای ساخت فیلم این برنامه را بسیار محبوب کرده است. تنها نکته این برنامه آن است که شما تنها با پرداخت مبلغی میتوانید آرم برنامه را از زیر آن حذف کنید.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

برنامه VivaVideo - Video Editor&Maker

10: برنامه AvivA Pro

اگر علاقه مند ساخت بومرنگ ها و اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی هستید، AvivA Pro از ابزار تولید محتوا با گوشی است که میتواند شما را به هدفتان برساند. این برنامه یکی از گزینه هاییست که میتواند تصاویر شما تبدیل به حلقه بی پایانی از جلوه های خاص و تکرار شونده کند. تا حالت زنده و سرگرم کننده اید پیدا کنند.تنها کافیست نقطه شروع را انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظرتان را اعمال و نتیجه را در شبکه های اجتماعی آپلود کنید.

برای دانلود این برنامه از اپ استور اینجا کلیک کنید.

برنامه AvivA Pro

جمع بندی

تولید محتوای دیجیتال با استفاده از برنامه ها میتواند تبدیل به کار یلذت بخش و مفرح شود. شما با انتشار محتواهایی که برای دیگران سودمند و جالب باشند میتوانید انگیزه بیشتری برای ادامه فعالیت یا رونق کسب و کارتان بگیرید. بنابراین بهرت است سعی کنید نحوه استفاده از اپلیکیشن های مربوط به تولید محتوا را بیاموزید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

ما با معرفی کاربردی ترین ابزار تولید محتوا با گوشی سعی کردیم به شما برای ساخت و انتشار محتواهای با کیفیت تر کمک کنیم. و با قرار دادن تصویر و لینک دانلود هر یک از آنها دسترسی به این ابزارها را آسان تر کنیم. امیدواریم از این محتوا لذت برده باشید. لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید. و در صورتی که اپلیکیشن تولید محتوا با تلفن همراه دیگری را میشناسید آنها را به ما معرفی کنید.

خوش حالیم که سایت ما رو برای مطالعه این محتوا انتخاب کردید. شما برای خواندن مطالب مرتبط بیشتر می‌توانید به وبلاگ آی مهدیار و برای اطلاع از برترین خدمات دیجیتال مارکتینگ به صفحه اصلی سایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

پانزده + ده =