راه حلی متمایز برای افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام

راه حل افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام

امروزه کسب درآمد از فضای مجازی به شغلی پر درآمد تبدیل شده و بسیاری از کسب و کار های بزرگ از پایه ای ترین ها شروع کرده اند. با گسترش فناوری و این روز ها با شیوع عفونت هایی نظیر ویروس کرونا که جهان را متحول کرده است؛ فرهنگ خرید های اینترنتی بسیار جا افتاده است . و طی دو سال گذشته بسیاری از کسب و کار های حضوری هم به دلیل استقبال کمی که به خاطر پاندمی کرونا داشتند؛ به عرصه ی کسب و کار اینستاگرام پا گذاشتند.

در طی این سال ها استارت آپ های بسیاری در اینستاگرام شروع به کار کرده اند که شاید هنوز نو پا باشند پس ابزاری که بتواند باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام شود می تواند به آن ها کمک کنند و برای کسب و کار های بزرگ این ابزار ها می توانند سود خالص را در جیب فروشنده بگذارد.

با ما همراه باشید تا دریابید که کسب و کار های اینستاگرام چگونه به فروش های زیاد و سود های خالص دسترسی پیدا کرده اند!

فضای مجازی اینستاگرام

فضای اینستاگرام در طی سال های گذشته بسیار پر کار و پر مخاطب بوده است. این فضا به مرور زمان علاوه بر سرگرمی توانسته فضایی برای کسب و کار های اینترنتی شود. قوانین اینستاگرام بر مبنای هوش مصنوعی و الگوریتم های مشخصی طراحی شده است. در کنار این الگوریتم ها بدانید که قابلیت های اینستاگرام توانسته یک تنه باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام شود. از این قابلیت ها می توان به استوری، نظرسنجی استوری، پست گذاری، هشتگ ها، ریمایندر ها و ... اشاره کرد.

اگر از این قابلیت ها و در کنار آن ها ابزار هایی که در ادامه به آن اشاره خواهد شد را به خوبی استفاده کنید می توانید برای کسب و کارتان افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام داشته باشید.

افزایش فروش و جذب مشتری

استارت اینستاگرام مارکتینگ را بزنید

بگذارید در ابتدا اشاره کنم که شما نیازی به ارائه تبلیغات گران قیمت و سر و کله زدن با بلاگر ها و اینفلوئنسر ها ندارید. شما خیلی راحت می توانید با پست گذاری و تولید محتوای مناسب و ارزشمند و سرگرم کننده مخاطبین خود را پیدا کنید و با آن ها تعامل کنید تا افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام داشته باشید.

در تبلیغات اینستاگرام گفته شد شما باید فالوور های هدفمند را پیدا کنید برای این کار اگر تبلیغاتی هم انجام دادید باید دقت کنید که صفحه ای که کار شما را تبلیغ می کند از هم صنفی های خودتان باشد یعنی مرتبط با کار شما باشد در غیر این صورت هزینه کلانی که برای تبلیغات داده اید نه تنها باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام نمی شود؛ بلکه سرمایه خودتان را هم از دست داده اید و به عبارتی ضرر کرده اید.

اما در ابتدا اشاره کردم شما با ایجاد محتوا های ارزشمند و صد البته مرتبط با پیجتان و استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام و در کنار اینها ابزاری برای افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام می توانید خودتان تبلیغ کننده خودتان باشد بی آنکه پولی از جیب شما برود.

افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام با پیچ هایی که فالوورهای زیاد دارند اشتباه است.

اکثر ما اعتبار پیج ها را با تعداد فالوور هایشان می سنجیم در حالی که هر پیجی که فالوور های زیادی داشته باشد به معنای این نیست که مشتری های واقعی دارد . درست است تعجب نکنید ؛ پیج ها برای افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام ، خیلی راحت برای خودشان فالوور می خرند چون بسیاری از افراد به پیج هایی با فالوور های بالا اعتماد می کنند و از آن ها خرید می کنند. و شما اگر تبلیغاتتان را به دست این افراد بسپارید قطعا بازده ای نخواهید داشت؛ و این یعنی از جیب شما پول رفته و هیچ بازده مثبتی به شما بر نگشته است.

برای همین در نظر داشته باشد که تعداد فالوور در معتبر بودن آن پیچ دخلی ندارد ! و حتی ممکن است آن پیج تقلبی باشد و از شما کلاهبرداری کند . اما با ابزار و خدماتی که امروزه پا به عرصه فناوری گذاشته اند شما نیازی به هزینه کردن برای تبلیغات کلان ندارید اما اگر شما به تبلیغات اصرار دارید توصیه می شود قبل از این کار درباره ی صفحه ای که میخواهید به آن کار تبلیغ بسپارید خیلی خوب تحقیق کنید.

جذب مشتریان واقعی و مرتبط با کسب و کار شما

در ابتدای مقاله گفته شد که با شیوع کرونا کاسبان بازار حضوری خیلی سریع کسب و کارشان را به بستر مجازی منتقل کردند چون با عدم استقبال مواجه شده بودند. درست است در دنیای کار خود به صورت حضوری بسیار موفق بوده اند ولی در بستر مجازی شناخته شده نبودند ! پس شاید برایتان سوال باشد که چگونه کسب و کارشان از نقطه صفر مجازی پیشرفت کرد؟

این کسب و کار ها توانستند با ابزار هایی ، افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام داشته باشند . در ادامه با این خدمات و ابزار بیشتر آشنا خواهیم شد پس با ما همراه باشید.

افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام

جلب اعتماد مخاطب مهم است

برای افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام شما به فالوور هایی نیاز دارید که به شما اعتماد داشته باشند علاوه بر ابزار های مهم، روش هایی زیادی برای کسب اعتماد مخاطب به شما پیشنهاد می شود اعم از ارائه ی رضایت مشتریان وفادار، ارائه کد پستی مرسوله ها، پاسخگویی به کامنت ها و ... خود این ها تاثیر زیادی در افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام دارد.

در این زمینه پیشنهاد میشود از ادمین های دلسوز استفاده کنید که از پاسخ گویی به مخاطبان کم نگذارند ! و به هیچ عنوان سعی نکنید که قوانین اینستاگرام را دور بزنید چون پیجی که برایش زحمت کشیده اید شدوبن یا بلاک می شود! شدوبن شدن دقیقا برعکس افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام عمل می کند پس دقیت لازم را داشته باشید!

پیشنهاد آی مهدیار در زمینه افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام چیست ؟

در مجموعه ای آی مهدیار خدماتی برای شما در نظر گرفته شده که با استفاده از این خدمات می توانید پیج کاریتان را از این رو به آن رو کنید. آی مهدیار در زمینه ی مشاوره و کسب درآمد بسیار با سابقه است و به تازگی از خدمات خود در زمینه کسب و کار اینستاگرامی رو نمایی کرده است ! در ادامه با ویژگی های خدمات افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام برای پیج کسب و کار شما آشنا خواهیم شد.

بازدهی تاثیر گذار خدمات فروش اینستاگرام آی مهدیار

مجموعه ی آی مهدیار در راستای افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام با در نظر گرفتن هوش مصنوعی و داشتن شناخت کامل از الگوریتم های اینستاگرام خدماتی را به مشتریان ارائه کرده است که فروشنده احساس نیاز به تبلیغات نکند.

این خدمات در راستای ایجاد تعامل بین پیج شما و مخاطبینتان می باشد به صورتی که می توانید با استفاده از این خدمات پیجتان را به علاقه مندان به آن محصولات معرفی می کند و شما می توانید به راحتی مشتری جذب کنید. و به مرور برند و فروشگاه خودتان را به برندی معتبر تبدیل کنید و مجموعه ی آی مهدیار این اطمینان را به شما می دهد که جذب مشتری واقعی خواهید داشت نه فالوور های فیک و بی بازده؛ و با خیال راحت طی مدت زمان کوتاهی به افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام خواهید رسید.

جذب مخاطب واقعی را با خدمات آی مهدیار تجربه کنید

خدمات آی مهدیار در راستای جذب مخاطب واقعی و صد البته مرتبط با پیج شماست که هدف آن افزایش و جذب مشتری اینستاگرام می باشد . خدمات آی مهدیار این مخاطبان واقعی را از طریق لایک کننده ها و کامنت گذاران پیدا می کند و تعامل پیج شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

خدمات آی مهدیار تاثیر فعالیت های شما را دو چندان می کند

هر پیجی برای خودش فعالیت های اصولی و برنامه ریزی شده دارد که در کنار این ها قطعا داشتن تقویم محتوایی روند کاری شما را تسریع می کند . پس پست ها و محتوا های شما می تواند برایتان جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد. توصیه می شود در کنار پست های محصولات و ارائه معرفی محصول ، حواستان به پست های آموزشی باشد و از آن ها غافل نشوید.

برای افزایش فروش و جذب مشتری در اینستاگرام خدمات آی مهدیار در کنار فعالیت های شما، کارکردتان را با مشتری به اشتراک می گذارد. از این خدمات که تکمیل کننده ی پیج شما هستند می توانیم به یونیفرم اینستاگرام آی مهدیار اشاره کنیم که به اصطلاح لباس پیج شما هست. این یونیفرم ها باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام می شود که کاربر با دیدن قالب پست ها متوجه خواهد شد که روند پیج شما چطور است و مطمئن باشد کاربران نیاز بصری را در پیجتان در نظر می گیرند و با برطرف شدن آن از پیج شما استقبال خواهند کرد. تا اینجا کار ممکن است افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام شما پیشرفت کرده باشد.

بعد از برطرف شدن نیاز بصری باید محتوای مناسب طراحی شود که نگران آن هم نباشید چون آی مهدیار به فکر شماست. آی مهدیار با ارائه خدمات تولید محتوا اعم از محتوای متنی، تصویری، ویدیویی و ... در زمان شما برای پست گذاری ها صرفه جویی می کند، به طوری که پست و محتوای مورد نظرتان سر ساعت مورد نظر بارگذاری می شود و فعالیت شما در پیج منظم می شود. بدانید که فعالیت های منظم ذهن کاربر را شکل می دهد و باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام می شود.

جمع بندی

با خدمات آی مهدیار می توانید در کمترین زمان ممکن به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کنید بدون اینکه الگوریتم های اینستاگرام را دور بزنید. شما می توانید با خدمات آی مهدیار به پیج کاریتان نظم دهید و محتوا های با کیفیت داشته باشید و بدون تبلیغات و پول های کلان برای ارائه تبلیغات پیجتان را به مخاطبان علاقمند معرفی کنید. خدمات آی مهدیار باعث افزایش فروش و جذب مشتری اینستاگرام برایتان می شود.

ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید اگر به دنبال خدمات بیشتر هستید توصیه می کنیم از وبسایت آی مهدیار دیدن فرمایید و اگر مایل به خواندن مقالات آموزشی بیشتر هستید از وبلاگ آی مهدیار دیدن کنید.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

دو × 4 =