انقلابی در ربات های اینستاگرامی

ربات نسل جدید و هوشمند اینستاگرام آی مهدیار

قوی ترین ربات اینستاگرام کدام است؟ این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از افرادی که قصد استفاده از ربات اینستاگرام را داشته باشند پیش بیاید. بدون شک اینستاگرام یک بستر قدرتمند با پتانسیل های بالا برای عرضه محصولات ، ارائه خدمات و توسعه ایده هاست. در حال حاضر بسیاری از افراد با شناخت نکات و ترفند های استفاده از برنامه توانسته اند به خوبی ایده هایشان را اجرا و به ثمر برسانند.

شاید بپرسید که یا استفاده از ابزرا هایی مثل ربات اگر اینستاگرام ابزاری در دستان شما باشد، مخاطبان شاه کلید موفقیتتان در این راه هستند. بدون شک در عصر دانش و تکنولوژی استفاده از روش های نوین حرف اول را می زند. یکی از مفاهیمی که به تازگی مورد بحث کارشناسان و فعالان این برتامه قراره گرفته استفاده از ربات های اینستاگرام برای

در این مطلب به توضیحاتی درباره انواع ربات های اینستاگرام، کارایی اونها و مزیت ها و معایب هر ربات برای صفحات اینستاگرام می پردازیم. و شما رو با ربات اینستاگرام هوشمند آشنا می کنیم. همچنین کمکتون می کنیم تا ربات مناسب کسب و کارتون رو پیدا کنید پس در ادامه همراه ما باشید.

اینستاگرام ، شبکه اجتماعی محبوب دل ها

امروزه اینستاگرام محبوبیت قابل توجهی نسبت به بقیه شبکه‌های اجتماعی مثل،تلگرام،واتساپ،فیسبوک‌ و... در میان کاربران ایرانی دارد . دیده شدن افراد یا پیج‌ها درمیان تعداد زیادی از صفحه های دیگر تبدیل به یک نیاز اساسی برای کاربران این برنامه پرکاربرد شده است. در دورانی که فعالیت های اجتماعی و تجارت الکترونیک بیش از هر زمان دیگری رونق و مورد توجه قرار گرفته است، تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ اینستاگرام را مکان قابل اعتماد و پر سودی برای فعالیت می دانند. اما واقعا چه چیز باعت رشد روزافزون برخی از پیج ها و یا شکست پر ضرر صفحات می شود؟؟

در مقاله 3 ترفند اولیه و معجزه آسای جذب مشتری در اینستاگرام به سه نیاز اصلی و پایه برای جذب مخاطب پرداختیم. که یکی از تاثیرگذارترین موارد را می توان تبلیغات هدفمند شناخت.

موفقیت در رقابتی بزرگ

حال در فضایی که تعداد زیادی کاربر فعالیت و محتوا های گوناگون را رصد می کنند، و در میان عرضه کنندگان و رقبای پرقدرت چطور می شود حرفی برای زدن داشت؟ راه رسیدن به به این موفقیت در سه اصل خلاصه می شود. پیروی از اصول، اعتماد سازی و جذب مخاطب.! اگر شما به قدرت روزافزون اینستاگرام برای تبلیغات کسب‌ وکار و حتی پیج شخصی خود آگاه باشید، می‌دانید که افزایش فالور واقعی و جذب مخاطب فعال در پیج می‌تواند در موفقیت شما بسیار تاثیرگذار باشد. به همین دلیل دیده شدن در این شبکه اجتماعی به قدری برای کسب کار ها یا حتی  افراد عادی مهم است، که حاضر به انجام هر کاری هستند.

اما شاید بسیاری از افراد راه درست پیشرفت و ارتقا صفحه خود را ندانند. و با امتحان کردن روش های نادرست باعث سقوط پیج خود شوند. این شرایطی است که کاربران اینستاگرام را مجبور به استفاده از ربات ها ،خرید فالور، لایک ، یا حتی کامنت برای رسیدن به محبوبیت بیشتر و جذب دنبال کننده در میان انبوهی از صفحات و محتواهای گوناگون می کند.

ربات هوشمند اینستاگرام آی مهدیار

ربات اینستاگرام ، خوب یا بد ؟

هنگامی که شروع به صحبت درباره ربات ها می کنیم بسیاری از افراد نسبت به آن بدبینانه می نگرند. این واکنش افراد می تواند ناشی از تجربه های ناموفق گذشته خودشان و یا دیگر افراد در زمینه استفاده از ربات ها باشد. و این نگرانی و طرز فکر ها هم می تواند تا حدودی درست و به جا باشد.زیرا در موارد بسیاری ربات ها کارایی لازم را ندارند. و به وعده های رنگارنگ و وسوسه انگیزی که به شما در هنگام خرید می دهند عمل نمی کنند.

به طور مثال درگذشته از ربات‌های اینستاگرام که کارشان فالو و آنفالو بود به وفور استفاده می‌شد. ولی این روز ها بر اساس آمار دقیق محققان و کارشناسان فروش اینستاگرام این روش همچون سم مهلکی برای کار شماست. و حتی این راهکار در میان صاحبان پیج های  کاری نیز محبوبیت و کارایی گذشته را ندارند.

ربات های غیر اصولی، توفق یا کاهش رشد پیج اینستاگرام

برای نمونه ربات‌های نسل گذشته که همیشه فعال هستند و بیشتر به ربات افزایش فالور و آنفالویاب شناخته می‌شوند. و کارشان  فقط افزایش فالور،افزایش لایک،افزایش کامنت و آنفالو کردن می‌باشد. حتی بعضی از آنها بدون دادن پسورد صفحه فعالیت می کنند. اما مشکل استفاده از این ربات ها این است که بعد از مدت کوتاهی شاهد ریزش شدید یا غیر فعال بودن مخاطبانتان خواهید بود. این ربات ها اکثرا مخاطبان  شما را از بین صفحات خارجی یا صفحاتی که دیگر کاربری ندارند انتخاب می کنند. و با وجود بالا بردن تعداد دنبال کنندگان تاثیری در نرخ تعامل صفحه شما نمی گذارند .

همچنین اخیرا این شبکه مجازی محدودیت‌هایی سختگیرانه برای ربات ها در اینستاگرام ایجاد کرده. که البته در قبال امنیت پیج شما کاملا موثر است. اما بعد از استفاده شما از این نرم‌ افزارها اینستاگرام به شما اخطار میدهد.و در آینده‌ای کوتاه شاهد بلاک اکشن یا شادوبن شدن پیجتان خواهد بود.

ربات اینستاگرام نسل جدید، راه نجات پیج های کم بازدید

به هر حال در روزگاری که بشر به سمت جلو حرکت می کند. و با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی ، ما نیاز داریم هم برای رسیدگی به زندگی شخصی و هم برای فعالیت در فضای مجازی و پیش بردن هر دو، از هوش مصنوعی بهره ببریم . از جمله این هوش مصنوعی مرتبط با فضای اینستاگرام، ربات نسل جدید هوشمند است.

این ربات که بر اساس علم روز دنیا ساخته و برنامه ریزی شده، امروزه ابزاری است که می تواند به عنوان یک شخصیت مجازی فعالیت های روزمره آنلاین  شما را به راحتی انجام دهد. این ربات به افراد پر مشغله که کسب و کار یا پیج شخصی در اینستاگرام دارند اما زمان کافی برای رسیدگی به آن در اختیارشان نیست، کمک شایانی می کند . و این انتخاب درست می‌تواند آنها را برای رسیدن به هدفشان کمک کند.به طوری که با افتحار می توان ان را قوی ترین ربات اینستاگرام معرفی کرد.

امروزه این برای همه بسیار آسان تر و حرفه ای تر است. که از یک ربات برای انجام فعالیت های مجازیشان استفاده کنند. زیرا یک ربات می تواند بدون توقف و به صورت مداوم و بدون هیچ خطای انسانی ، در جهت پیشرفت روز افزون شما فعالیت کند.

تفاوت ربات اینستاگرام هوشمند با ربات های معمولی

با توجه به صحبت هایی که در مورد ربات های معمولی شد این سوال پیش می آید که نحوه کارکرد ربات اینستاگرام هوشمند چگونه است که اکشن بلاک یا شدوبن نمی شود؟

ربات هایی که به تازگی برنامه نویسی می شوند برای رفع این محدودیت  از Api اینستاگرام استفاده نمی کنند. و به صورت یک شخص واقعی وارد صفحه اینستاگرام شما می شوند تا از این قبیل مشکلات بوجود نیاورد. بعلاوه اینکه ربات های نسل جدید و پیشرفته  قابلیت‌های بیشتری نسبت به ربات‌های دیگر دارند. و خدمات متنوع تری به شما ارایه می دهند که در حال حاضر در سراسر دنیا به طور گسترده در حال استفاده هستند. علت اینکه ما این ربات را بهترین ربات اینستاگرام می دانیم نوع خاص فعالیتی و استراتژی متفاوت آن در جذب دنبال کنندگان است.

قوی ترین ربات اینستاگرام آی مهدیار

قوی ترین ربات اینستاگرام و قابلیت های بروز شده

قوی ترین ربات اینستاگرام که امروز با سیستمی جدید برنامه ریزی می شوند، برتری های چشمگیری نسبت به نسل های قبلی خود دارند. از جمله این مزایا شامل جذب فالوور هدف شما و جذب مشتری است. نه صرفا فالوور یا بازدید کننده پیج! این نمونه ربات‌ها رفتاری کاملا انسانی دارند. و قابلیت تنظیم  و کنترل برای شروع و اتمام فعالیت ها  به صورت یک شخص واقعی را دارد . این سیستم ها به صورت 24ساعته فعال هستند. و دیگر شادوبن یا اکشن بلاک نمی‌شود.

اگر شما بتوانید رباتی را انتخاب کنید که برای شما فالوور واقعی و کاملا مرتبط با پیج شما جذب کند، شما در پیج خود شاهد پیشرفت چشمگیر خواهید بود. و به کسب‌وکار خود توسعه می‌دهید. نحوه کارکرد ربات اینستاگرام هوشمند به گونه ای است که همچون روش های غیر اخلاقی خرید فالوور کسی را مجبور به دنبال کردن پیج نمی کند. بلکه با فعالیت بهینه شما را به مخاطبان هدف نمایش می دهد و آنها را ترقیب به پیگیری صفحه کاریتان می کند.

کلام آخر

در مقاله‌ای که مطالعه کردید بیان شد که چطور یک ربات اینستاگرام هوشمند میتواند تاثیر چشمگیری در پیشرفت پیج و کسب‌وکار شما داشته باشد. و چرا استفاده از برخی ربات ها می تواند به رشد پیج ما آسیب وارد کند. چه خوب است از سرمایه های خود بدرستی استفاده کنیم تا آسان تر به موفقیت برسیم.

شما می توانید برای مشاهده خدمات ربات اینستاگرام ای مهدیار و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

امیدوارم مقاله‌‌ای مفید براتون به اشتراک گذاشته باشیم. ممنون میشم نظرات و تجربیات خودتونو در این زمینه برامون بنویسید. و اگر سوالی در این باره براتون پیش‌ اومد از ما  بپرسید. و برامون بنویسید چه مقاله‌هایی مورد استقبال شماست. تا در آینده بتونیم براتون به اشتراک بذاریم. ممنون از این‌که وقت گذاشتید و مطالعه کردید.

برای مشاهده مقاله‌‌‌های بیشتر به وبلاگ آی مهدیار و برای مشاهده خدمات کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ به وبسایت آی مهدیار مراجعه نمایید.

%u0645%u0642%u0627%u0644%u0647 %u0628%u0639%u062F%u06CC

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

چهار + 4 =