دانستن ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام‌؛ از نان شب واجب تر است‌

نوشته شده توسط نگار حنیفه در دسته اینستاگرام تقریبا 1 هفته قبل

با ما همراه باشید تا دریابید انواع پیج کاری اینستاگرام چگونه است و با ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام آشنا شوید و با دانستن آنها کسب و کارتان را توسعه دهید‌.
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام

درباره‌ی ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام چه میدانید؟ امروزه کسب درآمد و گذران معیشت برای مردم کمی‌سخت و دشوار شده است‌. به ظهور شرایط کنونی که ویروسی در حد ماکرومتر جهان را مختل کرده‌، گذران معیشت را به مراتب سخت تر و بسیاری از کسب و کار‌ها را ورشکست کرده است‌.

اما اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام توانسته مردم را از این وضعیت اسفناک نجات دهد و تا حدودی راهی برای کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم کرده است‌. شما هم اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید توصیه می‌شود با ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام آشنا شوید تا بتوانید کسب و کار موفقی داشته باشید‌.

اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستین‌؛ با ما همراه باشید‌. در ابتدای کار می‌خواهیم با انواع پیج‌های اینستاگرامی‌آشنا شویم‌.

انواع پیج‌های اینستاگرامی

اگر بخواهیم با ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام آشنا شویم ابتدا باید صفحات و اکانت‌‌‌های اینستاگرام را به تفکیک کارایی دسته بندی می‌شوند را بشناسیم که می‌توان گفت که ۳ نوع پیج داریم:

پیج کاری اینستاگرام

۱‍. بیزینس business

شاید برایتان پیش آمده باشد که در هنگام گشت و گذار در اینستاگرام با پیج‌هایی برخورد کرده باشید که ظاهری متفاوت از دیگر پیج‌ها داشته باشند‌. اگر به دنبال ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام هستید‌؛ باید این صفحات را بشناسید و تشخیص دهید‌. از ویژگی‌های بارز این صفحات داشتن گزینه‌های تماس‌، آدرس‌، ایمیل در بالای صفحه هستند‌.بدانید که این صفحات در ابتدا اکانت‌‌‌های معمولی بودند که به مرور به حالت بیزینس درآمده‌اند‌.

۲‌. کریتور creator

اکانت‌های کریتور در کنار اکانت‌های بیزنسی فعالیت می‌کنند‌. اکانت کریتور برای رفع نیاز مخاطبین اکانت‌های بیزینسی ایجاد می‌شوند‌. اکانت کریتور معمولا به کاربرانی تعلق می‌گیرد که بیش از ۱۰ هزار نفر فالوور داشته باشند و اینستاگرام این اکانت‌ها را بیشتر در دسترس اینفلوئنسر‌ها قرار می‌دهد‌. از ترفندهای پیج کاری اینستاگرام دانستن این موارد است‌.

۳‌. شخصی private

اکانت‌‌‌های شخصی‌، اکانت‌هایی هستند که عموم مردم جهان از آن استفاده می‌کنند و شکل اولیه اکانت‌های بیزینسی و کریتور میباشد‌. این اکانت‌ها بسیار معمولی و برای افراد زیادی جنبه سرگرمی‌و اشتراک گذاری مطالب را دارد‌.

بعد از آشنایی با انواع اکانت‌ها‌، نوبت به دانستن بایدها و نباید‌های ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام است‌.

بررسی چند مورد از ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام

از نظر شما چه پیج‌هایی می‌توانند در کار خود موفق تر باشند؟ علت رقابت بالای پیج‌‌‌های کاری در چیست‌؟ شاید جواب این سوال در دانستن یکسری ترفند‌هاست که رعایت آن موجب تمایز آنلاین شاپ‌ها از هم شده است‌.

در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد:

ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام

۱‌. خلاقیت

تفاوت بشریت در خلاقیت است‌. شما با به کار گیری ذهنتان می‌توانید بهترین‌ها را خلق کنید‌. شما می‌توانید از خلاقیتتان استفاده کنید تا محتوای ارزشمندی را تولید کنید و اینگونه معجزه جذب فالوور‌‌‌های هدف را در کوتاه ترین زمان ممکن خواهید دید‌.

۲‌. علاقه

اولین مرحله‌ی کسب و کار علاقه است‌. برای شروع هر کاری علاقه حرف اول و آخر را می‌زند‌. توصیه میشود اگر به چیزی علاقه ندارید به هیچ عنوان به دنبالش نروید‌. بی میلی نادیده گرفتن اولین و مهم ترین ترفندهای پیج کاری اینستاگرام است‌.

۳‌. روابط عمومی

اینستاگرام فضایی صمیمیست که افراد زیادی برای اوقات فراغت خود این فضا را انتخاب کرده‌اند‌. خود برنامه اینستاگرام برای افزایش روابط میان کاربران در آپدیت‌های جدید خود آپشن‌هایی نظیر استوری‌، کامنت و … را در نظر گرفته است‌ تا اینگیجمنت ریت اینستاگرام افزایش پیدا کند‌. به آنلاین شاپ‌ها توصیه میشود که کار خود را فقط با پست گذاری پیش نبرند و با مخاطبانشان از طریق آپشن‌های اینستاگرام تعامل کنند تا فضای کاری از فضای خشک و جدی وارد جوی صمیمانه شود‌. البته توجه کنید که در این کار زیاده روی نکنید و از این فرصت برای شناخت سلایق مخاطبان خود جهت توسعه کسب و کارتان خوب استفاده کنید‌.

۴‌. درباره ما

برای مخاطبان شناخت کسانی که از آن‌ها خرید می‌شود بسیار مهم است و مخاطبانتان مدتها شما را زیر نظر دارند تا از شما خرید داشته باشند و تمامی‌روند پیجتان را آنالیز می‌کنند‌ و این گونه ای اعتبار سنجی به شمار میرود. پس توصیه میشود در خش هایلایت‌‌‌های پیجتان یک هایلایت درباره خودتان تعبیه کنید تا آشنایی مخاطبانتان با شما در کمترین زمان ممکن میسر شود‌. اینگونه مهمترین مولفه ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام را به جا آورده‌اید‌.

۵‌. محتوای همه پسند

شما در تولید محتوا باید سلیقه و در کنار آن حوصله همه افراد را در نظر بگیرید‌. مخاطبان شما شامل افراد بی حوصله‌، با حوصله‌، غمگین‌، خوشحال و … هستند. پس برای احترام به وقت و زمان مشتری قیمت اجناس را در زیر پست‌ها ذکر کنید و سعی کنید اطلاعات کامل را در پست‌ها درج کنید تا مشتری بین پیام‌ها منتظر جوابگویی نماند و نهایت با اتمام موجودی رو به رو نشود‌.

۶‌. فالوور‌های فیک

فالوور‌های فیک از راه هایی است که دیگر به کارتان نخواهد آمد و از ترفندهای پیج کاری اینستاگرام است که دیگر قدیمی‌شده است که صد البته باعث از بین رفتن اعتماد مخاطب می‌شود‌. پس به هیچ وجه از فالوور‌های فیک استفاده نکنید چون برایتان مشکل ساز خواهد بود‌.

۷‌. جلوه بصری

سعی کنید برای پیج کاریتان یک تم مشخص را در نظر بگیرید که برای کاربران چشم نواز باشد‌؛ بطوری که اگر تصاویر شما را دیدند بدون نگاه کردن به نام و آی دی تشخیص دهند این تم متعلق به پیج شماست‌. اینگونه ذهن مشتری و مخاطب شکل می‌گیرد و نظم کاری شما معروف می‌شود‌. پس برای اینکه چهره پیج شما چشم نواز باشد از چیدمان مرتب و عکس‌ها وفیلم‌‌‌های با کیفیت استفاده کنید و پست هایتان را در سر زمان مشخص و گاهی با نظر سنجی از مخاطبانتان در استوری منتشر کنید‌.

جمع بندی

در این مقاله با انواع پیج کاری اینستاگرام و ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام پرداختیم‌. اگر در این زمینه اطلاعات و پیشنهاداتی دارید خوشحال میشویم با ما به اشتراک بگذارید‌. ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید برای مشاهده مقالات بیشتر از وبلاگ آی مهدیار و برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت آی مهدیار دیدن کنید‌.

عکس نویسنده

نوشته شده توسط نگار حنیفه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback)‌‌‌های اینلاین
View all comments