اثر رقص گوگل بر سئو (google dance) پل ارتباط درآمد و استارت آپ

نوشته شده توسط نگار حنیفه در دسته وبسایت تقریبا 21 شهریور 1400

دیگر درباره ی سئو و بهینه سازی اطلاعات کاملی دریافت کرده اید. اما درباره ی رقص گوگل google dance چه میدانید ؟ آیا درباره ی استراتژی های گوگل اطلاعات کامل دارید ؟ آیا می توانید در کمترین زمان ممکن برای وبسایت تازه تاسیستان رنک خوبی بگیرید ؟ اثر رقص گوگل بر سئو را چگونه درمیابید ؟ با ما همراه باشید تا درباره ی رقص گوگل و اثر آن بر سئو بیشتر اطلاعات کسب کنید . رقص گوگل چیست ؟ رقص گوگل یا google dance نشانگر انعطاف پذیری بالای گوگل است ! در واقع شما با کارناوال رقص و مراسم رقص…
اثر رقص گوگل بر سئو صفحات وبسایت ها

دیگر درباره ی سئو و بهینه سازی اطلاعات کاملی دریافت کرده اید. اما درباره ی رقص گوگل google dance چه میدانید ؟ آیا درباره ی استراتژی های گوگل اطلاعات کامل دارید ؟ آیا می توانید در کمترین زمان ممکن برای وبسایت تازه تاسیستان رنک خوبی بگیرید ؟ اثر رقص گوگل بر سئو را چگونه درمیابید ؟

با ما همراه باشید تا درباره ی رقص گوگل و اثر آن بر سئو بیشتر اطلاعات کسب کنید .

رقص گوگل چیست ؟

رقص گوگل یا google dance نشانگر انعطاف پذیری بالای گوگل است ! در واقع شما با کارناوال رقص و مراسم رقص سالانه سروکار ندارید . google dance در واقع نشان می دهد که الگوریتم های گوگل تغییر پذیری بالایی در نشان دادن نتایج دارند .

برای مثال محتوای جدیدی که ایجاد کرده اید را در نظر بگیرید . بلافاصله بعد از تولید محتوا گوگل به مطلب شما رنک نمی دهد یعنی آن را در جایگاه مشخصی قرا نمی دهد . خب سوال پیش می آید که گوگل در مرحله اول چه کاری را انجام میدهد ؟ الگوریتم های گوگل در ابتدا صفحه شما را ارزیابی می کنند تا بتوانند جایگاه مناسب را برای آن ها در نظر بگیرند . و این ارزیابی با الگوریتمی بنام رقص گوگل انجام می شود به عبارتی رقص گوگل مطلب و محتوای شما را محک میزند تا در مراحل بعدی رتبه سایت شما را تخمین بزند و مناسب ترین رنک را به سایت شما میدهد .

اثر رقص گوگل بر سئو در واقع این گونه است که صفحه شما را از رتبه های پایین گوگل ، به رتبه های بالاتر میاورد تا وامنش کاربران را دریابد ؛ اگر صفحه شما استقبال کافی به عمل بیاید ؛ گوگل بر سایت شما امتیازی را قائل می شود تا در نهایت جایگاه های بالای گوگل نصیب شما شود . البته باید گفت جایگاه دریافتی همیشگی نیست و اگر از جایگاهتان محافظت نکنید ممکن است دوباره به قعر جدول نتایج گوگل سقوط کنید .

اهمیت رقص گوگل در استارت آپ ها چگونه است؟

اثر رقص گوگل بر سئو سایت ها و الخصوص مشاغل اینترنتی بسیار اهمیت دارد و یک تنه می تواند بر رتبه سایت ها موثر باشد . رقص گوگل می تواند ترافیک سایت شما در تحت کنترل قرار دهد و شما می دانید که زیاد شدن ترافیک سایت باعث بهبود و ارتقا رتبه سایت شما میشود .

blank

اساس رقص گوگل چیست و چگونه کار می کند ؟

رقص گوگل با معیار های زیر میتواند به سایت شما اثر بخشی کند :

سابقه وبسایت

در نظر داشته باشید ؛ اثر رقص گوگل بر سئو ؛ رابطه مستقیم با سابقه فعالیت سایت یا به عبارتی سن سایت دارد . هرچه وبسایت تازه و نو تر باشد یا تازه تاسیس باشد ؛ رقص بیشتری دارد .

سبقت و رقابت

در زمینه کاریتان اگر رقیب جو هستید ؛ رقص گوگل کاملا به نفع شما کار خواهد کرد ؛ اگر بر سر کلمه کلیدی با رقبای خود رقابت کنید ؛ سایت شما بیشتر خواهد رقصید .

ایجاد بک لینک ها

اثر رقص گوگل بر سئو رابطه مستقیمی با لینک هایی که مطلبتان می دهید دارد . در نظر داشته باشید هرچه لینک های جدیدتر و بیشتر به محتوایتان بدهید همان قدر سایت شما رقص بیشتری خواهد داشت .

اثر رقص گوگل بر سئو

چه اقداماتی باعث میشود گوگل به نفع ما برقصد ؟

زمانی می گوییم گوگل به نفع ما می رقصد که اثر google dance بر سئو سایت و استارت آپ مشهود باشد . گفته شد که رقص گوگل به عبارت ساده یعنی پویایی و تغییرات گوگل ، پس می توانیم رقص گوگل را از استراتژی های سئو در نظر بگیریم .

با اقدامات زیر می توانید اثر رقص گوگل بر سئو را مشاهده کنید :

۱ . محتوای ارزشمند

درباره ی محتوای ارزشمند چه می دانید ؟ محتوایی ارزشمند است که هم برای بازدیدکنندگان و هم برای موتور های جستجو مفید باشد . محتوایی ارزشمند است که مطابق کلمات کلیدی سرچ شده کاربران پاسخ مناسب بدهد و رفع نیاز کاربر را داشته باشد . حالا در نظر بگیرید اگر محتوای شما ارزشمند باشد ؛ اثر google dance بر سئو کاملا قابل مشاهده خواهد بودو موتور های جستجو خیلی دقیق به نفع سایت شما کار خواهند کرد .

۲ . کیفیت بک لینک ها

مهم نیست که یک محتوا چقدر بک لینک دارد . در یک محتوا استفاده از بک لینک های با کیفیت و معتبر شرط اول ست . می توان گفت لینک سازی اثر google dance بر سئو را بهبود میبخشد . پس در لینک سازی برای ارتقا رقص گوگل اشتباهات زیر را مرتکب نشوید :

۱ . تبادل بک لینک و لینک های غیر مرتبط ، مساوی است با تخریب مستقیم سایت شما . پس از لینک های معتبر و مرتبط با محتوا استفاده کنید .

۲ . مزارع لینک به درتان نمی خورد چون مملو از لینک های نامعتبر هستند ؛ دس از ان ها استفاده نکنید .

۳. محتوای ارزشمند و منحصر به فرد مهم است ؛ از کپی کردن یا تکثیر محتوا به هیچ عنوان استفاده نکنید .

۴ . به هیچ وجه در سئو کردن سایتتان زیاده روی نکنید ؛ بهینه سازی بیش از حد می تواند گوگل را حساس کند و الگوریتم گوگل به جای اثر google dance بر سئو ، سئو کلاه سیاه تشخیص دهد .

جمع بندی

ممنون که با ما همراه بودید . در این مقاله به چیستی google dance و اهمیت وجود آن و اقدامات لازم برای بهره گیری از ان اشاره شد . اگر درباره ی رقص گوگل اطلاعات بیشتری دارید ؛ خوشحال میشویم با ما در میان بگذارید .

اگر مشتاق هستید که از مقالات بیشتر استفاده کنید ؛ توصیه میشود از وبلاگ آی مهدیار دیدن بفرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت آی مهدیار دیدن کنید .

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار 😍

کلی مطالب و ترفند های باحال و از دست ندی !!

blank
عکس نویسنده

نوشته شده توسط نگار حنیفه

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها