نگاهی نوین به خدمات افزایش فالوور اینستاگرام

بررسی جامع ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام

گسترش کسب و کار ها در بستر اینترنت و تنوع راه های ارتباطی یکی از اصلی ترین دلایل تمایل افراد به استفاده از فضای مجازی برای افزایش روش و ارایه خدماتشان می‌باشد. پلتفورم هایی همچون اینستاگرام امکانات بالایی را برای پیچ های کاری و انواع کسب و کار ها در اختیار افراد قرار می دهد و با آغوش باز به همه مشاغل خوش آمد می گوید. این فرصتی بی نظیر برای تمامی افراد است تا ضمن تبلیغ در این اپلیکیشن افراد بیشتری را با شغلشان آشنا کنند و درآمد خوبی از آن کسب نمایند.

در این مقاله ما به آنالیز استراتژی های افزایش فالور در اینستاگرام و معرفی جامع ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت. پس پیشنهاد می کنم تا انتها همراه ما باشید...

انواع ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام

جذب مخاطب اینستاگرام

تبلیغات سنتی

بعلاوه تمام نیاز هایی که در بخش بالایی گفته شد شما به یک مورد دیگر نیز نیاز دارید. و آن هم نیاز به تبلیغات جهت معرفی بهتر کسب و کارتان به افراد بیشتری است. راه های متنوعی برای این کار وجود دارد. بسیاری از افراد با استفاده از دیگر پیج های پر مخاطب و یا حتی دادن تبلیغات در پیج های مرتبط به کسب و کار خودشان این امکان را فراهم می کنند که افراد بیشتری با کسب و کارشان آشنا شوند. این روشی متداول و تقریبا کاربردی است اما بدون ایراد نیست!!

این راه عموما برای پیج های تازه کار مناسب نیست زیرا هزینه های تبلیغاتی پیج های پر مخاطب بسیار بالا است و ممکن است برای بسیاری پرداخت هزینه های هنگفت تبلیغاتی مقدور نباشد. از طرفی دیگر متاسفانه امروزه کلاه برداری های اینترنتی بسیار گسترده شده و ممکن است برخی افراد با دریافت مبالغی در ازای تبلیغات کار مثبتی برای شما انجام ندهند و بنابراین بخشی از سرمایه شما بدون هیچ سودی از بین خواخد رفت. یکی دیگر از معایب تبلیغات نیز نتیجه غیر قابل پیشبینی آن است . در این راه هیچ تضمیمی بر جذب مخاطب اینستاگرام وجود ندارد و ممکن است شما از یک تبلیغ هیچ دنبال کننده ای دریافت نکنید!

استفاده از ربات های فالو آنفالو

راهکار دیگر استفاده از روش های جدید تر مبنی بر بکارگیری ربات ها می باشد. اگر با انواع ربات ها آشنا باشید می دانید که ربات های فالو آنفالو و یا هرید فالوور ، لایک و کامنت از متداول ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. اما این ربات ها به دلیل کارکرد بیش از حد توسط اینستاگرام شناسایی و موجب جریمه شدن پیج اینستاگرام و شدوبن شدن آن می شوند. از طرفی دیگر ریزش این گونه روش ها بسیار زیاد است و بسیاری از افراد پس از مدت کوتاهی شما را آنفالو خواهند کرد. پس فالو آنفالو علاوه بر گرفتن وقت زیاد بازگشت چندان بالایی نخواهد داشت.

خرید لایک ، کامنت و یا فالوور

روش هایی همچون خرید فالوور بدترین روشی است که می توانید امتحان کنید. درست است که با استفاده از این امکان می توانید تعداد دنبال کنندگانتان را یک شبه زیاد کنید و به عدد بالایی برسید اما این نکته را باید درنظر داشته باشید که خرید فالوور چه مقدار جذب مخاطب اینستاگرام واقعی خواهد کرد؟ آیا این تعداد از مخازبان واقعی هستند؟ آیا تمامی آنان با پیج شما به شکلی مثبت تعامل می کنند؟

در واقع باید گفت که اکثر این فالوور ها از میان اکانت هایی هستند که مدت هاست استفاده نمی شوند. برخی از این افراد نیز ایرانی نیستند پس بنابراین نمی توانند برای پیج شما سودمند باشند. بسیاری از سایت ها و افراد با دادن وعده "فالوور صد درصد ایرانی" یا "مخاطب فعال اینستاگرام" قصد جذب مشتری را دارند اما به راستی چقدر از این وعده ها درست هستند؟

جذب مخاطب اینستاگرام

متمایز ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام در آی مهدیار

حال که تمام این راه ها و روش ها را بررسی کردیم سوال اینجاست که از چه طریقی می توانیم جذب مخاطب اینستاگرام اینستاگرام داشته باشیم؟ و پر بربارده ترین و سودمند ترین خدمات افزایش فالوور اینستاگرام چه خواهد بود؟؟

مجموعه آی مهدیار با آنالیز دقیق کارکرد اینستاگرام و الگوریتم های آن به روشی نوین و جدید رسیده است که می تواند امنیت لازم را برای کسب و کار شما تعمین کند و به مرور زمان شما را به هدفتان برساند. نکته اینجاست که استفاده از خدمات افزایش فالوور اینستاگرام مجموعه آی مهدیار کاملا ارگانیک است. در این روش خبری از اتفاقات ناگهانی و افزایش فالوور در مدت کوتاه نیست. اما تمامی فالوور های شما کاملا واقعی و تعاملگر هواهند بود. می پرسید چطور؟ در بخش پایین به طور دقیق تر به نحوه عملکرد و ویژگی های آن می پردازیم.

ربات افزایش فروش آی مهدیار بر پایه معرفی کسب و کار شما به افراد علاقه مند به حوزه کاریتان برنامه ریزی شده. این ربات با آی پی انسانی عملکردی کاملا عادی خواهد داشت و با شناسایی پیج هایی که کسب و کار مشابه شما را دارند دنبال کننده های آنها را به سمت شما جذب خواهد کرد. این فرایند با لایک کردن، بازدید استوری ها و ارسال پیام های انبوه در دایرکت افراد را به بازدید از پیج شما دعوت می کنند. در نهایت آنها نیز درصورت تمایل و علاقه مندی دنبال خواهند کرد.

انجام این فرایند به طور دستی بسیار سخت و زمانبر است اما خدمات افزایش فالوور اینستاگرام آی مهدیار این کار را به راحتی و 24 ساعته برای شما انجام می دهد. و با فعالیت مدوام در اینستاگرام شما را به افراد بیشتری نمایش می دهد تا در نهایت به نتیجه دلخواهتان برسید. مدت زمان فعالیت این خدمت بر روی پیج اینستاگرام کوتاه مدت نیست بلکه در مدت زمانی های شش ماهه و یک ساله و در یک بازه طولانی مدت نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت.

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات افزایش فالوور اینستاگرام آی مهدیار، به صفحه خدمات افزایش فروش اینستاگرام مراجعه کنید.

آنچه شما در اینستاگرام نیاز دارید تا جذب مخاطب کنید!

بدون شک خودتان هم می دانید که استفاده از ربات های اینستاگرامی و یا خرید فالور فیک و ... همه چیز نیست! و تمامی پیج های موفق و پر بازدید روند کاریشان را یک شبه طی نکردند. اگر در ابتدای مسیر هستید باید صبور باشید و با رعایت این نکات هر آنچه که به روند صعودی کسب و کارتان منجر می شود را بدانید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید.شما می توانید در کنار این اقدامات از خدمات افزایش فالوور اینستاگرام نیز به عنوان کمکی و یک کاتالیزور کمک بگیرید.

شناخت و استفاده از تمامی پتانسیل های این برنامه

اینستاگرام ابزاری پرقدرت و با قابلیت های متنوع برای همه افراد به خصوص پیج های کاری است. برای شروع هر شغل و کسب و کاریشناخت ابزار های اولیه آن و نحوه استفاده هرچه بهتر از آنها شرط اصلی است. اینستاگرام بخش های زیادی همچون استوری،پست ، IGTV، ریلز و ... را شامل می شود که تمامی این بستر ها به شما اجازه می دهد تا بهترین شکل تولید محتوا و جذب مخاطب اینستاگرام کنید. این که بدانید هر یک از این موارد جه نوع محتوایی را می طلبند و به صورت باید از آنها بهره گرفت گام مهمی است که شما با مطالعه و کسب تجربه در این زمینه می توانید به آن برسید.

همچنین این نکته را نیز نباید نادیده گرفت که اینستاگرام قابلیت های ویژه را برای اکانت های کاری در نظر گرفته است که بر اساس آنها می توانید آمار دقیقی از میزان بازدید ها و مخاطبانتان کسب کنید. اگر هنوز اکانت اینستاگرامتان را تبدیل به business profile نکرده اید، اینجا کلیک کنید تا بر اساس آموزش های تصویری این روند را به راحتی طی کنید.

تولید محتوای سودمند

اولین و مهم ترین گام در داشتن یک کسب و کار اینترنتی خوب را می توان در تولید محتوا دانست. در این مرحله پیوستگی و تداوم و در تولید بسیار حیاتی و مهم است. ما در بخش تولید محتوای وبلاگ آی مهدیار درباره اصول تولید محتوا و روش های آن به طور رایگان آموزش داده ایم. که پیشنهاد می کنم حتما این مقالات را بررسی و مطالعه کنید.

داشتن ایده های ناب و منحصر به فرد می تواند به روند کاری شما بسیار کمک کند. شما می توانید از دیگر شبکه های اجتماعی یا پیج های همحوزه خودتان الهام بگیرید تا در نهایت مطالبی را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید که برای آنها در عین سودمندی و مفید بودن جذب مخاطب اینستاگرام کنند و بینندگان را تبدیل به دنبال کنندگان تعاملگر و پیگیر کار شما نمایند.

در مقاله ایده های جذاب برای تولید محتوا در شبکه‌‌‌های اجتماعی به جندین نمونه از محتوا های پر بیننده و محبوب اشاره کرده ایم که ممکن است به شما کمک کند.

داشتن ظاهری زیبا و مخاطب پسند

بدون شک خرید یا بازدید از هرچیزی که ظاهر زیبایی داشته باشد و یا به شکل متفاوت یا جذابی به مخاطب ارائه شده باشد تاثیر دوچندان و بسیار زیادی خواهد داشت. قابلیت دید بصری مخاطبان چیزیست که به هیچ عنوان نباید نادیده گرفته شود. دیدن ریتم، رنگ و نظم از عواملی است که موجب بهتر دیده شدن کار شما می شود. و دید و نظر کاربران را در مرحله نخست جلب خواهد کرد. بعلاوه گذاشتن تصاویر با کیفیت در پیج و تمرکز بر روی عکاسی زیبا و اصولی می تواند تاثیر زیادی در حرفه ای بودن کسب و کار شما داشته باشد.

در حال حاظر روشی محبوب و تاثیرگذار تحت عنوان یونیفرم اینستاگرام بوجود آمده است که به عنوان طراحی یونیفرم اینستاگرام در اختیار کاربران قرار میگیرد. در این روش طراحی قالب پست، استوری و هایلایت های اینستاگرام به شکلی کاملا انحصاری و مطابق با کسب و کار شما انجام میگیرد. سرمایه گذاری بر روی این موضوع برای شما بسیار سودمند خواهد بود. زیرا طراحی پست ها زیر نظر ماهر ترین گرافیست ها و برپایه دانش نگ شناسی و با توجه به المان های جذابیت بصری انجام می شود.

شناخت مخاطبان

شناخت مخاطبان هدف هم یکی از اصلی ترین ارکان جذب مخاطب اینستاگرام است. اگر شما افراد علاقه مند به حوزه کسب و کارتان را شناسایی کنید می توانید به خوبی مطابق با نیاز ها و سلیقه آن دسته از افراد تولید محتوا کنید و یا حتی برنامه انتشار پست هایتان را با ساعات فعالیت آنها تنظیم کنید تا بازدید و بازخورد بهتری از آنها داشته باشید.

جمع بندی

ممنونیم که تا انتهای این محتوا با بررسی خدمات افزایش فالوور اینستاگرام با ما همراه بودید. لطفا نظرات و تجربیاتتو رو با ما به اشتراک بگذارید. اگر به دنبال مقالات بیشتر هستید میتوانید از وبلاگ آی مهدیار و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات دیجیتال مارکتینگ از وبسایت آی مهدیار دیدن کنید‌.

عضویت در شبکه های اجتماعی آی مهدیار

کلی مطالب و ترفند باحال و از دست ندی 🙂

مطالب پیشنهادی

آموزش نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام
نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام‌؛ شکاندن قفل درب‌های بسته
دانستن ترفندهای پیج کاری اینستاگرام
بررسی مفیدترین ترفند‌های پیج کاری اینستاگرام که پیج شما را متحول میکند
بررسی اینگیجمنت ریت اینستاگرام و روش های افزایش تعامل در اینستاگرام
اینگیجمنت ریت اینستاگرام، خون جاری در رگ های صفحات شما
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی
افزایش درآمد از آنلاین شاپ تلگرامی، یک قدم تا رسیدن به پول داری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * علامت زده شده‌اند

5 + یازده =